Jääaeg 4

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Jääaeg 4

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 30. September 2011, 13:14

Jääaeg 4
Ice Age: Continental Drift (2012)

Manny, Diego, Sid, paljud teised lustakad tegelased ning mõistagi ka alatasa tammetõrudele jahti pidav Scrat on tagasi suurtel kinoekraanidel oma neljanda filmiseiklusega alates 4. juulist! Lustakas animafilm "Jääaeg 4" on järgmiseks peatükiks filmisarjale, mille eelmised kolm osa on Eesti kinodesse aastate jooksul meelitanud kokku ei rohkem ega vähem, kui 420 841 kinokülastajat! Ühtlasi tähistab "Jääaja" neljas filmiseiklus omaette juubelit, sest möödub ju "Jääaja" esimese filmi kinodesse jõudmisest tänavu juba ümmarguselt 10 aastat.

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Jääaeg 4

PostitusPostitas Rain » 28. September 2012, 13:13

Neljanda filmi kohta üllatavalt hea. Mina sain ikka päris tihti muheleda ja naerda. 7/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Jääaeg 4

PostitusPostitas Pixie » 29. September 2012, 00:04

Holy crab, palju parem kui eelnevad kaks Ice Age filmi. Eks ootused olid sellevõrra natuke madalamad ka. Kohati oli vägagi põnev ning naljakaid kohti jagus. Seekord meeldis eriti kohe dialoog - naljakas ning tabav. Mis juba kolmanda filmi puhul häiris, süvenes seekord veelgi. Nimelt häirib mind, kuidas tegelased kasutasid tänapäevaseid väljendeid (koduarest??) või esemeid (piraadid, piraadilaev, kahurid, kõrvarõngad). Seda ei saa küll koguperefilmilt kõvasti nõuda, aga esimene film tundus palju... loomulikum... ning palju rohkem oli meelepärane, südamlikum. Diego love interest näis olevat suhteliselt mõttetu, need kaks ei saanud piisavalt ekraaniaega. Ellie't oli parasjagu vähe, ei suutnud millegiga närvidele käia. See-eest kiidan kasutatud muusikat ja filmi tempot. 6/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Jääaeg 4

PostitusPostitas Rasmus » 29. September 2012, 17:45

Mu meelest on just kõige nõrgem neist neljast, kuid see ei tähenda eriti midagi, sest mulle on kõik eelnevad väga meeldinud ja seegi meeldis ainult natukene vähem. Algul oli veidi kummaline neid tegelasi inglise keeles kuulata (olen kõiki eelmisi osi eesti keeles näinud), aga harjusin päris kiiresti ära. Siiski peaks ütlema, et nt Sid kõlab eesti keeles palju paremini.
Tegelasi tekib iga osaga aina juurde ja enam pole see üldse tore, sest 80 minuti sisse pole neil kõigil lihtsalt võimalik mahtuda. Opossumeid (Crash ja Eddie vms) ei jõutud näidata peaaegu üldse, aga siiski oli vaja tuua sisse Manny ja Ellie tütre sõbrad, Sidi perekond jnejne - ühesõnaga ei näinud selle vajalikkust.
Aga kõik muud "Jääajaga" kaasaskäivad positiivsed omadused olid olemas. Scrat oma tõruga ajab endiselt naerma, dialoog on vaimukas, tegevustik väga tempokas ja põnev...

Panen siis 7/10 ära.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Jääaeg 4

PostitusPostitas Pixie » 25. Detsember 2012, 13:58

Nüüdseks olen ära näinud ka eestikeelse versiooni ning tore on, et ma seda esimesena ei vaadanud. Kehv dublaaž tirib punkte ainult alla; filmi pole nii hea jälgida, sest kehvasti peale loetud hääled tirivad tähelepanu loolt eemale.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Jääaeg 4

PostitusPostitas Infected » 26. Detsember 2012, 12:34

Parem kui Jääaeg 2, kuid halvem kui Jääaeg 1 ja 3.
Oli kohti mis ajasid naerma :D , kuid ka kohti mis olid ülepaisutatud.
Jääaeg 4 pole mitte midagi erilist. Loodan ,et Jääaeg 4 jääb viimaseks filmiks.
6.5/10
Kasutaja avatar
Infected
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 26. Detsember 2012, 12:25


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 60 külalist

cron