Ohtlik sõit

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Ohtlik sõit

PostitusPostitas Defka » 24. Oktoober 2011, 00:26

BRaylt
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

Re: Ohtlik sõit

PostitusPostitas Soprano » 24. Oktoober 2011, 00:28

Defka kirjutas:BRaylt

Sellepärast oligi siis pilt kehvake. :|
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Ohtlik sõit

PostitusPostitas Defka » 25. Oktoober 2011, 00:04

Tänas õhtuks olid siis subtiitrid kõigis kinodes korras. Võite kontrollima minna :).
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

Re: Ohtlik sõit

PostitusPostitas Gang-pae » 25. Oktoober 2011, 19:45

Esimene asi koju jõudes oli soundtrack endale hankida. Teine oli Goslingi pildid, sest tegemist tõsiselt kuuma kutiga... no homo.
Kasutaja avatar
Gang-pae
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 576
Liitunud: 01. Jaanuar 2009, 23:58

Re: Ohtlik sõit

PostitusPostitas Defexer » 26. Oktoober 2011, 01:21

Väärt vaatamist ja nõustun eelnevate kommentaaridega. Üldiselt ma ei pane samuti filmides soundtracke tähele kuid siin oli neid võimatu märkamata jätta. Samuti ka Goslingu napisõnalisus oli väga bueno. 7.5/10
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Ohtlik sõit

PostitusPostitas Soprano » 01. November 2011, 16:46

Kino Sõprus
Täna kl. 22:00 "Ohtlik sõit" TASUTA!
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Ohtlik sõit

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 10. November 2011, 02:03

Superfantastiline soundtrack. Tänu millele tekitati väga hästi pingelisi hetki. Keskil veel tekkis GTA:Vice City tunne filmi alguses? :P
Nö. "vigu" tegelikult oli tegelikult ka ja vist oli mõni koht, vist võttis veidi kukalt kratsima aga kuna üldiselt oli film siiski väga ilus siis mul ei olnud raske neid andestada. Tõsiselt kartsin, et filmi lõpp tõmbabki kogu eelnevale konkreetselt vee peale. Õnneks tuli loputuskastist ainult paar tilka, mitte terve laar.

Väga hea kraam siiski

seks. ei midagi vähemat http://www.youtube.com/watch?v=MV_3Dpw-BRY
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Wisegirl » 27. November 2011, 21:30

Mulle täitsa meeldis, kuni esimese verevalamiseni. Natuke edasi, ning siis tundus iga väike torge suuremal hulgal verd produtseerida. Neeh.

Filmi vaikus ka meeldis, vähene dialoog; ning paljud stseenid olid visuaalselt väga ilusad. Ja muusika. Kõik see kokku andis hea rütmika elamuse.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re:

PostitusPostitas Kidd » 15. Detsember 2011, 15:44

Väga pro vaatamine, ei pingutatud actioniga üle, driver samuti sünge tegelane. Muusika oli minu jaoks midagi uut, pole varem sellist stiili kuulnud/kuulanud, senini.

8/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

Re: Ohtlik sõit

PostitusPostitas tykk6una » 21. Detsember 2011, 13:39

Väga igav film, paljud kohad venisid, filmi oleks saanud väga palju kiiremini ära lõpetatud. Muusika ei läinud kohe üldse kokku (lõpupoole toimuv põgenemine) oli paar üksikut kohta, kus oli hea soundtrack, aga üldiselt sellise filmi jaoks ikka väga uimased. Lisaks väga häiriv oli see kuidas üritati filmi kuidagi väga "vanemaks" muuta, korterid olid sellised vanemad, ükski märk ei viidanud sellele et film oleks 2011 tehtud, ja selline stiil filmile ka mitte midagi juurde ei andnud. Oleks eelistanud et film oleks siiski uuem välja paistnud.
Näitlejatöö oli üsnagi hea. Ootused olid lihtsalt liiga suured.
Spoiler :
Ainus huvitav koht oli kohe algus, kus põgenemine oli sooritatud üsna kavalalt, algus oli paljutõotav kuid filmi aina edasi vaadates pidin kõvasti pettuma, lõpp oli väga üle pingutatud. Lisaks häiris see kuidas oli üritatud teha filmi natuke "Riskikullerilikuks", ( mingid reeglid, a.la "kõik mis toimub 5 minuti sees, olen ma koos sinuga, sellest edasi kõik mis juhtub, oled üksi". Lisaks veel see kuidas peategelane üritas võimalikult tuim välja näha, ei sobinud eriti.

5/10
tykk6una
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 21. Detsember 2011, 13:19

Re: Ohtlik sõit

PostitusPostitas Ardo » 06. Jaanuar 2012, 02:40

Ei oskagi suurt arvata... Millegipärast ootasin väga head filmi, aga sain väljapeetud ja stiilse kulgemise. Jääb Pusheritele, Bleederile ja Valhallale selgelt alla.
7/10
Ardo
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 58
Liitunud: 16. Aprill 2005, 10:40

Re: Ohtlik sõit

PostitusPostitas Ronet » 11. Jaanuar 2012, 00:35

Mulle ei meenutanud see kordagi Transporter'it. Taxi Driver ja Leon käisid paar korda peast läbi.
Aasta üks parimaid filme, kui mitte parim.

9/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Ohtlik sõit

PostitusPostitas P2ppin » 11. Jaanuar 2012, 01:11

tykk6una kirjutas:Väga igav film, paljud kohad venisid, filmi oleks saanud väga palju kiiremini ära lõpetatud. Muusika ei läinud kohe üldse kokku (lõpupoole toimuv põgenemine) oli paar üksikut kohta, kus oli hea soundtrack, aga üldiselt sellise filmi jaoks ikka väga uimased. Lisaks väga häiriv oli see kuidas üritati filmi kuidagi väga "vanemaks" muuta, korterid olid sellised vanemad, ükski märk ei viidanud sellele et film oleks 2011 tehtud, ja selline stiil filmile ka mitte midagi juurde ei andnud. Oleks eelistanud et film oleks siiski uuem välja paistnud.
Näitlejatöö oli üsnagi hea. Ootused olid lihtsalt liiga suured.
Spoiler :
Ainus huvitav koht oli kohe algus, kus põgenemine oli sooritatud üsna kavalalt, algus oli paljutõotav kuid filmi aina edasi vaadates pidin kõvasti pettuma, lõpp oli väga üle pingutatud. Lisaks häiris see kuidas oli üritatud teha filmi natuke "Riskikullerilikuks", ( mingid reeglid, a.la "kõik mis toimub 5 minuti sees, olen ma koos sinuga, sellest edasi kõik mis juhtub, oled üksi". Lisaks veel see kuidas peategelane üritas võimalikult tuim välja näha, ei sobinud eriti.

5/10
Suutsid välja tuua kõik peamised põhjused, miks see film edukas ja omapärane (viimaste aastatega võrreldes) oli ning sina pidasid neid vigadeks : D. Ise olin ka natukene pettunud, sest ootasin rohkem, aga sellegi poolest kunagi peaks uuesti üle vaatama. Taxi Driver on ilmselt parim võrdlus. Minult korralik 7/10. Praegult mõtlengi, et vbl ei saanudki rohkem peale minna, sest samuti Taxi Driverist polnud nii sillas nagu paljud inimesed, kuigi De Niro ja Scorsese minu lemmikud. Peaks need mõlemad kunagi järjest uuesti ette võtma.
Kasutaja avatar
P2ppin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 254
Liitunud: 08. Jaanuar 2011, 21:58

Re: Ohtlik sõit

PostitusPostitas CM-Girl » 11. Jaanuar 2012, 20:41

Gosling meeldis. Vaikne, vähese jutuga. I like it. Perlmani on ka alati tore näha, silmapaistev näitleja.
Ootasin millal asi põnevamaks/verisemaks läheb. 50 minutit ootasin ja siis lõpuks läks huvitavamaks. Muusika meeldis ka, enim just alguses.

7/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Ohtlik sõit

PostitusPostitas adi » 12. Jaanuar 2012, 12:19

Suhtkoht perfektne film, suurepärane väljapeetud action, nähtavasti igat filmitegijat kadedaks ajav tehniline tase ning loomulikult näitlemised, powerplay igal rindel.
Ning üle mõistuse head OST'i on siin juba kõvasti kiidetud, kaagutan ka nõusolevalt kaasa.

Pilt
Olen siiani lummatud. Minu raamatus üks parimaid filme üldse, mitte 2011 või 2012 vaid üldse.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 105 külalist

cron