Jack ja Jill

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Jack ja Jill

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 12. September 2011, 19:33

Jack ja Jill
Jack and Jill (2011)

Komöödia keskendub Los Angelese edukale, kauni naise ja lastega reklaamijuhile Jack Sadelsteinile (Adam Sandler), kes kardab igal aastal üht sündmust: tänupühade ajal külastab teda alati kaksikõde Jill (samuti Adam Sandler). Jilli tähelepanuvajadus ja passiivne agressiivsus ajavad Jacki hulluks ning pööravad tema rahuliku elu peapeale. Jacki naise Erini rollis astub üles Katie Holmes, Oscari-võitja Al Pacino mängib filmis... iseennast.

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Jack ja Jill

PostitusPostitas Ralf » 20. Veebruar 2012, 15:14

Ei tarvitse ilmselt rõhutada, et tegu on halva filmiga; mulle tundub, et koguni taotluslikult - ma poleks üldse üllatunud, kui Sandler oleks lihtsalt teinud võimalikult jabura ja labase filmi, et näha, kuivõrd haisva junniga tal on võimalik kopikat teenida. Happy Madison on ju tema enda beebi ja tal on sellega täielik vabadus, mis tähendab, et ta võib niisuguse idiootse komöödia valmis treida praktiliselt ilma erilise higita ja selle tegemisele kulutatud raha kassades kahekordistada, kuna tal on lihtsalt mingi "võlu" ja inimesed on nõus tema suunas dollareid loopima, ükskõik kui kibedat sitta ta neile suhu ei kühvelda. Mis filmi endasse puutub, siis seal on natuke head: mulle meeldib, et - nagu Sandleri komöödiate puhul ikka olema kipub - rõhuti siin traditsioonilistele pereväärtustele, Sandler ise on naisena üpris usutav ja Pacino oli meeldiv. Ja mõni koht ajas isegi naerma. Üle 3/10 ei raatsi panna, ent juuksid peast rebima õnneks ei pannud. Kartsin kõvasti hullemat.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Jack ja Jill

PostitusPostitas adi » 20. Veebruar 2012, 15:24

Ma nüüd siinkohal küsin, et mis asi on traditsiooniline pereväärtus?
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Jack ja Jill

PostitusPostitas Ralf » 20. Veebruar 2012, 15:26

adi kirjutas:Ma nüüd siinkohal küsin, et mis asi on traditsiooniline pereväärtus?

Tuumikperekond.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Jack ja Jill

PostitusPostitas Pixie » 04. Märts 2012, 02:40

Hah, mulle film meeldis. Üle pika aja suudeti korralikult naerma panna ja seda ikka mitmel korral. Enne vaatama asumist ei teadnud ma peaosalistest ega räägitavast loost midagi. Olin tõsiselt üllatunud, kui nägin, et Adam Sandler mängib ka Jill'i. :D Harjumiseks kulus aega, aga lõpuks nägin juba kahte erinevat tegelast, mitte ühte näitlejat mängimas kahes rollis. Jack'i kehastumine Jill'iks oleks võinud sujuda kohmakamalt, ning filmi lõpp oleks olnud parem ilma igasuguse hook-up'imiseta. Klipid erinevatest kaksikutest olid lahedad. :) 8/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Jack ja Jill

PostitusPostitas Rasmus » 09. Märts 2012, 15:55

Sellist jama poleks ma ausalt öeldes oodanud. On nähtud igasugu romantilisi komöödiaid, üks jaburam kui teine, aga see oli nüüd küll natukene üle pakutud. Ilma Al Pacino osaluseta (ja JD oli samuti tore boonus) poleks ilmselt lõpunigi vaadata suutnud.

3/10 on täitsa piisav hinne.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Jack ja Jill

PostitusPostitas brixxx » 04. Aprill 2012, 16:03

Mina ei saa aru, miks seda filmi nii hirmsasti kirutakse, mulle küll meeldis film. Kõige enam meeldis filmis Al Pacino, sest Al Pacinol oli kõige harjumatum roll kuna tal on alati tõsised, psüholoogilised ja halvad rollid, siis nüüd äkki oli naljakas roll. Pean tunnistama, et Al Pacino on väga veenev komlöödia näitleja, võiks rohkem komöödiades osa võtta.
Spoiler :
Eriti meeldis koht, kus Al Pacino rääkis laval telefoniga. Üldse oli huvitav jälgida kui Al Pacino ajas Jill'i taga.

Nalja sai palju, eriti ajas naerma Al Pacino.

Hindeks annan 7/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 71 külalist