Saag

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 12. August 2006, 15:28

Ei saaks öelda, et ta väga võigas oli. Tõsi, vastikuid kohti oli, ent üldpildis saab "Saw" kohta lihtsalt maitsekas thriller öelda. Ma üldse ei imesta, et film kõigile meeldib ja ta seetõttu ka suuremasse levisse jõudis. Tegu on tõepoolest pingelise ja sisupöördeid täis teosega, judinakohti jagub ning stsenaarium on väga asjalik. Kuigi Elwes oma näitlejatööga just ei hiilanud, oli Whannell suurepärane ja väiksemates rollides Meyer ning Glover ei valmistanud ka pettumust.

8/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kaido » 27. September 2006, 19:49

vaatasin eile siis kurikuulsa Sawi ära. Väga jõhker, kuid tasemel film oli.. Ütleme nii, et igavaid momente ei esinenudki. Meeldis. Parem kindlasti kui 2 osa.
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas weebikas » 03. Oktoober 2006, 17:19

normaalne, aga olen palju paremaid õudukaid näinud :pööritus:
weebikas
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 9
Liitunud: 28. September 2006, 19:35

PostitusPostitas Kaido » 03. Oktoober 2006, 19:45

weebikas kirjutas:normaalne, aga olen palju paremaid õudukaid näinud :pööritus:


ma ei nimetaks saagi just niiväga mingiks rämedaks õudukaks, kus oleks ehmatamist ja midagi niiväga karta. Rohkem on see nagu midagi psühholoogilist, kus sa näed kui rõve võib miski olla..
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas lostinthemist » 03. Oktoober 2006, 22:48

Hea film, mõnus kompott psühholoogilise õuduse ning thrilleri elementidega. Väga õudne ta polnud, kuid väga rõve ka mitte. Paar kohta tekitasid *izzzzzyyyy* tunde ning ühes kohas ma ehmusin täiega. Need mõistatused olid väga hästi koostatud. Ning lõppu kohe kindlasti ei saa nimetamata jätta, twist'is vaatasin suu ammuli, suu jäi täiesti lahti..
Annaks 7,5/10
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas PisikeK2tuu » 28. Märts 2010, 12:34

suurepärane film ;) [/b]
PisikeK2tuu
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 30
Liitunud: 27. Märts 2010, 15:16

PostitusPostitas snufffy » 03. Aprill 2010, 11:30

võrreldes järgnevate osade on see siiski neist parim , samas teises osas olevad näitlejad meeldivad rohkem . Kuigi esimeses osas meeldis näitlejatest enim adam või alan , eimäleta täpselt nime . :D
Aga film ise oli küll väga suurepärane , lõpus oli pinge väga suur , mis on muidugi väga hea . :))
Minu poolt siis 9,5 / 10
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas Cochrane » 21. Veebruar 2011, 14:02

Eks see esimene ikka kõige parem oli. Teisel polnud minu arvates ka veel viga, eriti hea oli lõpp, aga sealt edasi valguvad kuidagi ühtseks tervikuks, mida ei oskagi eraldi hinnata. Siiski on see sari parem kui Halloweeni või Friday the 13th järjed.
Kasutaja avatar
Cochrane
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2680
Liitunud: 12. Aprill 2005, 12:17

Re: Saag

PostitusPostitas Rasmus » 15. August 2013, 13:05

Kolmandat ja neljandat osa olin varem näinud, nii et teadsin, kes mõrvar on. Aga kuna ma ei teadnud, kuidas selle lahenduseni jõutakse ja kas esimeses filmis üldse seda teada saab, siis ei jäänud põnevust sugugi vähemaks ning twist töötas täpselt sama hästi. Sae käima minemiseks läks omajagu aega ning esimeses kolmveerandtunnis toimuv tegevus jättis suuremas osas külmaks, kuid filmi teine pool oli väga põnev ja tempokas. Kõige rohkem meeldisid õudsemad kohad (Gordoni ja Adami röövimine, kapi-koht jms), mille tegemises on James Wan täielik meister ning viimaste minutite action. Elwesi näitlemise üle vingumisest absoluutselt aru ei saa, lõpus oli ta igal juhul väga usutav.

Taavi kirjutas:A mulle see lõpp ei meeldinud ..
Spoiler :
Ta algul ütles teisele, et kasuta särki .. miks ta lõpus ise seda ei teind? :S Vaid tegi midagi muud ..

Hea sellegipoolest!!!

Et kõik oleks ikka selge: ma mõtlesin ka seda, kui esimest korda vaatasin!

8/10 film.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 161 külalist