Eliitkillerid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Eliitkillerid

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 29. August 2011, 02:11

Eliitkillerid
Killer Elite (2011)

Endine briti õhuväe eriüksuse liige (Jason Statham) peab mängu panema kõik, et vabastada tema ootamatult vangistatud mentor (Robert De Niro). Tema eesmärk: tappa kolm palgamõrtsukat muutub aga hoobilt, kui mängu astub briti ärieliit ning kaval kurikael Spike (Clive Owen).

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Eliitkillerid

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 06. Oktoober 2011, 23:28

Korralik märul hea casti ja piisavate rollisooritustega ehk umbes-täpselt see, mida oodata võis. Eriti sügavat sisu välja pole mõeldud ja süvitsi ei minda pea kuskil. Mõned haledad kohad siin ja seal (lennuk, metroojaam jne), üllatustevaba süžee ja suhteliselt puine dialoog ilmestavad ka seda mindless actionit, mis on tänapäeva mõistes, pisut ülekomplitseerituna ja tugevalt heroismile kalduvana, siiski küllaltki korralik meelelahutus.

Paraku hiljem järele mõeldes jäi palju häirima,
5/10


Kes mu jutust piisavat positiivsust välja ei lugenud, siis võimaldan seda Soprano kaudu (Y) :
Täna sain teada, et endine vanglapõgenik Dominic Purcell polegi tuim lihamägi ja oskab täitsa näidelda - eks see oli Lemmy vuntside vägi. De Niro't oli filmis küll napilt, kuid tore näha, et mees on ikka vormis ja nt. Heat'i stiilis tulistamine pole mingi probleem. Statham'i ja Owen'i kohta nii palju, et nende omavaheline mõõduvõtt haiglas võiks vabalt võita Best Fight kategoorias.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Eliitkillerid

PostitusPostitas Zinera » 07. Oktoober 2011, 09:46

4.5/10

Action-film sõnast action-film! Lugu oli kergelt mage ja imelike dialoogidega, rääkimata sellest, et fookuses oligi põhimõtteliselt verine tapmine. Samas selliselt filmilt nagu muud ei ootagi, vähemalt ei jäänud kinos magama, möllu oli küllaga. Kergelt arusaamatuks jäi see pidev lapse isa tulistamissteen, mida aegajalt meelde tuletati, professionaalsetele mõrvaritele see nii hullult ikka ei mõjuks.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Eliitkillerid

PostitusPostitas CM-Girl » 28. Jaanuar 2012, 20:51

Film mida teist korda ei vaataks. Vahepeal muutus film väga igavaks, üksluiseks. Suurim pluss - näitlejad.

6/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Eliitkillerid

PostitusPostitas Ralf » 29. Märts 2012, 02:57

Kas ma olen ainus, kelle meelest on sellesse filmi täiesti võimatu kodustes tingimustes süveneda? Olen alates detsembrist, mil see mu kettal passib, juba 4-5 korda vaatamist alustanud ja tolku ei mingit, nüüd annan lihtsalt alla. Ainus asi, mis vähegi meelde jäi, on Stathami pidev riietevahetamine filmi vältel.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Eliitkillerid

PostitusPostitas Rasmus » 02. Veebruar 2013, 23:51

Polnud nii halb, kui kartsin, aga midagi väga head samas ka mitte. Üllatuslikult oli kõige häirivam tegur selles filmis Statham ning sain "Eliitkillereid" vaadates aru, et ma ikka üldse ei kannata teda. Paljud näitlejad valivad pidevalt sarnaseid rolle, aga tema omad pole mitte lihtsalt sarnased, vaid on tunne, nagu ta mängikski kogu aeg ühte ja sama tegelast. De Niro oli ka kahjuks üsna kasutu, aga tema kaklus metroos oli päris mõnus. (Y) Purcell oli positiivseks üllatuseks, varem pole ta erilist muljet jätnud.

6/10 heal juhul.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 115 külalist