Ma ei tea, kuidas ta seda teeb

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ma ei tea, kuidas ta seda teeb

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 29. August 2011, 01:37

Ma ei tea, kuidas ta seda teeb
I Don't Know How She Does It (2011)

Kate on finantsjuht ja kahe lapse ema. Erinevalt meestest, kes teatavasti ei saa teha kahte asja korraga, suudab Kate teha samaaegselt kõike: lapsi kantseldada, äriasju ajada, mehega arveid klaarida, tüütu ülemusega vaielda ning palju muudki. Kate'i elu on täis naljakaid, tobedaid ja piinlikke situatsioone, millesse ta alatasa satub, püüdes elada kahte elu korraga. Tegemist on suurepärase komöödiaga, mis paneb nii mõnegi naise mõtlema oma eluviisi muutmise peale ning sunnib mehi oma kaasasid teistsuguse pilguga vaatama.

www.solariskino.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Ma ei tea, kuidas ta seda teeb

PostitusPostitas Ralf » 25. Oktoober 2011, 07:57

Kõigepealt: ma vaatasin alguses unise peaga, et sisututvustuse all on kirjas skiso.ee. :|

Anyway, tehnilise teostuse poolest nagu kõige hullem ei olegi, film on värviline ja suhteliselt pilkupüüdev, siin-seal kasutatakse kohati leidlikke innovatsioone nagu see "neljanda seina murdmine" paaris stseenis.

Aga fakt on see, et pole võimalik teha täispikka filmi naisest, kes "on hästi tubli". 90% dialoogistseenidest, mis moodustavad 99% tervest filmist, on teoorias täiesti ebavajalikud. Üritatakse rasva lisada Olivia Munni tegelase raseduse storyline'iga, kuid sellest ei piisa. Ja perekonnasisest elu lahkavad stseenid olid tunduvalt meeldivamad kui kõik tööasju puudutavad - neid oli kahjuks liiga vähe.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 149 külalist