Plahvatusohtlik

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Plahvatusohtlik

PostitusPostitas Soprano » 27. August 2011, 23:21

Plahvatusohtlik
Haywire (2011)

Mallory Kane (Gina Carano) on tipptasemel väljaõppega agent, kes täidab valgustkartvaid tellimustöid maailma kõige räpasemates ja ohtlikumates paikades. Pärast seda, kui ta päästab pantvangis hoitud Hiina ajakirjaniku, reedab Mallory üks tema lähedastest kolleegidest ning jätab ta surema. Korraga on temast saanud sihtmärk halastamatutele tapjatele, kes teavad ette iga ta sammu. Selleks, et tal oleks mingitki lootust ellu jääda, peab naine jõudma tõeni.

"Plahvatusohtlik" on kaelamurdvas tempos action-thriller, mille lavastajaks Oscari-võitja Steven Soderbergh ("Narkoäri", "Oceani 11 - kõrged panused") ning stsenaristiks Lem Dobbs ("The Limey").

www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Plahvatusohtlik

PostitusPostitas 0ll » 29. Märts 2012, 23:35

Ma kujutan ette, et üks käsikiri käib enne lõplikult filmiks saamist päris paljude inimeste käest läbi. Oleks huvitav teada, kas kellelgi neist ei tekkinud kordagi mõtet: "Äkki jätaks selle naeruväärse sisu välja ja lihtsalt kakleks?" Skeem, mis filmi lõpus ette vuristati oli täiesti idiootne. Aga see selleks...
Märul oli üle lavastatud ja pisut kohmakas. Kõige loomulikum (välja arvatud Channing Tatum) ja mõnusama energiaga stseen oli kohe alguses, aga kahjuks on tegemist sama lõiguga, mille stuudio internetti üles pani ja mis mul varem juba 2 korda vaadatud...
Peaosaline Gina Carano pole just päris A-klassi näitleja, aga ta sobib oma rolli. Tervitatav nähtus. Vähemalt ei ole pidevalt piinlik... (nagu näiteks Jolie "märulirolle" vaadates)

3/10 oleks ise pileti ostnud, oleks natuke pahane.
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Plahvatusohtlik

PostitusPostitas Spellbound » 29. Märts 2012, 23:47

"Plahvatusohtlik" on kaelamurdvas tempos action-thriller...


The Raidi kõrval ei jää vist Sodenberghi actionist midagi alles.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Plahvatusohtlik

PostitusPostitas brixxx » 03. Aprill 2012, 11:26

Ma mingi aeg vaatasin pool filmi ära, mind filmi juures häiris kõige enam meenutamine, kui kõik oleks reaalajas toimunud oleks mulle film rohkem peale läinud. Aga vaatan siiski filmi lõpuni kuna tahan vaadata peale terveks saamist Michael Douglast ja trailerit vaadates tundus päris huvitav roll ka Antonio Banderasel, kelle rollid mulle eriti filmides ei meeldi saan nimetada kolm filmi, kus meeldib: filmiseeria ''Spy Kids'', ''The Other Man'' ja ''Ballistic: Ecks vs. Sever'', sellised hispaania ja teksase filmid ei istu ning ei meeldi need rollid, kus ta on plagamõrvar või kurjategija.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Plahvatusohtlik

PostitusPostitas Ralf » 24. Aprill 2012, 14:31

"Haywire"-i peamiseks toimeaineks on ju Soderberghi ökonoomilisus ja Hollywoodi trendidega väheses kooskõlas olev lähenemine, mis on riskantne, kuna pahatihti kiputakse sellistel juhtudel ebataotluslikult (ja sageli meelega) publikuga ootuste ja lootustega manipuleerima ning tulemusena tunneb vaataja end petetult, samas kui kriitik oskab teost vaadelda autoritööna. Minu silmis on see üks tugevamaid "Bourne-ograafilisi" põnevikke: köitev, elegantne ning süžee ja jutustuse poolest meeldivalt dünaamiline (kahjuks mitte kuigi originaalne) - realismile rõhumine kaklusstseenides on sealjuures kena boonus. Gina Carano talent näitlejana on muidugi vaieldav, aga vähemalt oskab ta inimesi läbi peksta ning üldiselt viisakas ensemble cast on ju arvestatavaks kompensatsiooniks. :irw:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Plahvatusohtlik

PostitusPostitas Rain » 27. Aprill 2012, 16:35

Ma tahaks ausalt teada, mida ma just vaatasin. Võib-olla tõesti oli mingi nurga alt vaadates tegemist "kaelamurdvas tempos action-thrilleriga", aga mina seda nurka kohe kindlasti üles ei leidnud. 3/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Plahvatusohtlik

PostitusPostitas adi » 05. Mai 2012, 08:02

Oh ma NII nautisin neid kaklemisi. Puhas efektiivne andmine. Hea näide kuidas tuleb teha korraliku "ma löön sind sa löö mind vastu" filmi

Anyway, hea film.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Plahvatusohtlik

PostitusPostitas Defexer » 30. Oktoober 2012, 01:14

Kuna eelnevalt olin lugenud siinseid arvamusi ja selletõttu aina vaatamist edasi lükkasin. Üldiselt meeldib selline ümberjutustav stiil filmides kuid paraku siin see väga ei töödanud. Leidus ka kohati üleliigseid steene, mis oleksid võinud vähemalt midagi rohkemat sisaldada...kuid see juba maitse asi.
Kuigi Gina't oli üsna nauditav jälgida ja üheks meeldejäävamaks steeniks jäi korteris olev koht, kus hommikumantis vaikselt sneekib ja hiljem veini naudib. Ehk ei jää see tal viimaseks filmiks vaid suudab end mõne muuga paremini tõestada.
3.5/10
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Re: Plahvatusohtlik

PostitusPostitas CM-Girl » 10. Detsember 2012, 21:27

Meeldivad filmid kus peaosas naised kes meestele tuule alla teevad. Nauditav jälgida.Hea on kaasa elada. ;-) 6/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 147 külalist

cron