Vastikud ülemused

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vastikud ülemused

PostitusPostitas Soprano » 12. Juuni 2011, 17:44

Vastikud ülemused
Horrible Bosses (2011)

Nicki (Jason Bateman), Kurti (Jason Sudeikis) ja Dale’i (Charlie Day) tüütu päevatöö muutuks oluliselt talutavamaks, kui nende talumatud ülemused maamunalt kaoksid. Kuna lõpparve võtmine ei tule kõne allagi, sepitsevad kolm sõpra joogise pea ja endise kurjategija kahtlaste nõuannete abil pealtnäha lollikindla plaani, et oma tööandjatest vabaneda... ja seda lõplikult. Asjal on ainult üks häda - ka parimatest parimad plaanid on ainult nii lollikindlad, kui tarkpead nende taga.

Jason Bateman ("Probleemid paradiisis"), Charlie Day ("Kaugsuhe") ja Jason Sudeikis ("Linnaluba") kehastavad kolme südamepõhjani õnnetut töötajat; Jennifer Aniston ("Minu liba-abikaasa"), Colin Farrell ("Palgamõrvarid Brügges") ja kahekordne Oscari-võitja Kevin Spacey ("Tabamatu ilu", "Mehed, kes jõllitavad kitsesid") aga nende vastikuid ülemusi.

Oscari-võitja Jamie Foxx ("Ray") on salasepitsejate õpetaja, kes jagab oma tänavatarkust vastava hinna eest. Kaasa löövad ka tuntud headuses veterannäitleja Donald Sutherland ja Julie Bowen.

http://www.forumcinemas.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Vastikud ülemused

PostitusPostitas CM-Girl » 08. Juuli 2011, 20:46

Üpris vaadatav, ütleks nii. Kui võrrelda rahvareaktsioone siis see film meeldis inimestele tunduvalt rohkem kui "Hangover II". Vahepeal mõtlesin, et mu huumorisoon on vist kuhugi kadunud. Mõni naeris pea iga stseeni ajal täiest kõrist.
No bossid olid ikka tõeliselt vastikud aga Anistoni roll meeldis väga. Teine film kus ta mulle meeldib. Tema tegelaskuju oli awesome.
Korra isegi ehmatasin. Damn that cat. :))
Selle filmi lemmikuim stseen/vestlus leidis aset autos siis kui politseijaskonnast lahkusid. Üleüldse huvitav tekst käis terve filmi jooksul.

6/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Vastikud ülemused

PostitusPostitas Soprano » 08. Juuli 2011, 21:06

CM-Girl kirjutas:Mõni naeris pea iga stseeni ajal täiest kõrist.

Pilt

Aasta lemmik komöödia hetkel. Tempo ei raugenud kordagi. Hea oli, et polnud treilerit näinud!
7 vastikut ülemust 10'st. 8 oleks vist overkill, aga naersin tõesti pööraselt palju.

Oh Toyota...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Vastikud ülemused

PostitusPostitas CM-Girl » 09. Juuli 2011, 18:01

OT:Mis kellasel seansil olid? :))
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Vastikud ülemused

PostitusPostitas Soprano » 10. Juuli 2011, 00:27

CM-Girl kirjutas:OT:Mis kellasel seansil olid? :))

Õnnestus eellinastusel näha.
btw muudan hinde vist ikka 8/10 peale...
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

Re: Vastikud ülemused

PostitusPostitas Ralf » 11. Juuli 2011, 23:08

Arhiveeriks kuskile sinna "törts keskpärasust" sahtlisse. Hea küljena oskaksin välja tuua suurepärase castingu... esikolmikusse olid installeeritud just 3 väga andekat ja samas erinevat näitlejat: Bateman on selline kergelt tõrges ja kuiva soonega, Day kreisimat sorti cokehead ja Sudeikis jälle sarkastilisemat tüüpi targutav kuju.

Ühesõnaga igati õnnestunud punt ja ega bosse kehastanud staarid kah alla jäänud. Komöödia taset on raske hinnata, hulgaliselt oli selliseid kohti, mis nagu pidid naljakad olema, aga oleksid saanud kõvasti naljakamad olla, või siis momente, mis olid lihtsalt äärmiselt ebaõnnestunud ja kus üritati haledate roppustega publikut võita. Hollywoodi komöödiaid kinos vaadates tekib pidevalt selliseid hetki, kus ma justkui sisimas saan aru, et see on naljakas, aga "ha ha ha"-d ikka suust välja ei tule.

Minu publik ei naernud kahjuks kordagi, siin-seal kostus itsitamist, kuid reaktsioon oli paraku olemata, isegi võrreldes "Hall Pass"-iga, mille seansil oli umbes kolmandik täna saalis olnud inimeste hulgast. Suurimaks probleemiks olid aga situatsioonide ebausutavus ning loogika üleüldine puudumine ja täiesti tühi, mittemidagiütlev lõpp. Ega halb ei olnud, muidugi. Lihtsalt... üks tüüpiline Hollywoodi komöödia.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Vastikud ülemused

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 12. Juuli 2011, 15:47

Minu jaoks üle pika-pika aja üks õnnestunud komöödia. Olin ka üks nendest tardidest, kes palju ja üllatavalt kõvasti naeris. Naljad olidki suures plaanis head mõne üksiku erandiga, kus veidi feiliti, ent samas ei saanud need häirivaks - polnud piinlikke kohti nagu paljudest teistes samalaadsetes. Ning kuigi sisu ei olnud midagi imelist, jättis film lõppedes siiski sisse hea tunde ja meenutamist jagus küll ja veel.
Lõpu koha pealt... ega midagi muud oodata olekski olnud liiast, lõppevad nad ju kõik sarnaselt, vaevalt midagi (radikaalselt) muud sobinud olekski.

Lausa suurepärane oli aga cast: Jason Bateman, Jennifer Aniston ja Charlie Day mängisid kõik oma rolli hästi välja, neist viimane oli ehk pisut häiriv (alates tema hääletämbrist); Kevin Spacey, Jamie Foxx ja Colin Farrell said aga juba hakkama väga hea esitusega (sh. lõpus näidatud blooperid ja väljalõigatu). Jason Sudeikis.. Sudeikis oli tõeline comedy king a' la Vince Vaughn "Wedding Crashersis". Super (Y).

Kavatsen varsti kindlasti üle vaadata.

8/10

Pilt
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Vastikud ülemused

PostitusPostitas Zinera » 12. Juuli 2011, 19:37

7,5/10

Pole ammu nii hästi naerda saanud, väga hea komöödia, olenemata tõigast, et sisu natukene lonkas, kuigi mitte oluliselt. Näitlejaparaad andis ka palju juurde, lõpp siiski veidi oleks vürtsi juurde vajanud.
Vaatan kindlasti uuesti.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Vastikud ülemused

PostitusPostitas kbong » 14. Juuli 2011, 20:37

See on _väga_ naljakas!
Kasutaja avatar
kbong
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1882
Liitunud: 25. Detsember 2005, 20:14
Asukoht: Tallinn

Re: Vastikud ülemused

PostitusPostitas 0ll » 19. Juuli 2011, 23:16

Ma ei tea, pisut nõrgaks jäi. R reitingu kohta oli väga turvaline huumor. Pikale veninud sissejuhatus (45 minutit) ja liiga rahulik lõpp. Samas väga lahe seltskond näitlejaid, piisavalt häid tsitaate... Nädalavahetuse alustajaks käib kah.
5/10

PS See linateos annab suurepärase võimaluse testida, kas olete tõeline võrdõiguslane või räpane seksist. Muutke mõttes Day tegelane naiseks ja Anistoni tegelane meheks - kui arvamus nendevahelisest suhtest ei muutu, oletegi tõeline võrdõiguslane! Ise olen räpane seksist.
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re: Vastikud ülemused

PostitusPostitas Garli » 17. August 2011, 20:13

Pole peaaegu üldse selle aasta komöödiaid näinud, aga see on siiani pika puuga parim!

Hetkel isegi ei kliki millal viimati mõne komöödia ajal nii palju naersin. Ehk jah, minu arust vägagi õnnestunud teos ning erinevalt Ralfist ütleks, et ikka kõvasti parem kui "törts keskpärasust". Vaatan uuesti ASAP.

Epic cast! 8/10
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

Re: Vastikud ülemused

PostitusPostitas Kidd » 18. August 2011, 08:34

Võrreldes viimase aja komöödiatega on ikka kõvasti üle keskmise film. No ma ei tea, kas asi on minus, aga Aniston on igas filmis täpselt ühesugune, nagu plastmassnukk.

7/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

Re: Vastikud ülemused

PostitusPostitas Ronet » 24. September 2011, 08:16

Film hoidis väga hästi tempot. Aasta teine komöödia minu jaoks, kohe Hall Pass'i järel.
Sudeikis ruulib! Leedu võiks Mena Suvari päritolu endale võtta ja Sudeikis'e oma meile anda.

trivia: Norm Cheers'ist on Jason Sudeikis'e onu.

7/10 ja lulz'i jätkub kauemaks.
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Vastikud ülemused

PostitusPostitas Pixie » 25. September 2011, 10:07

Muidu tore komöödia, ainult et sündmused ja naljad oleks võinud tihedamalt joosta. Kohati oli tunne, et tegelased küll on kuskil ja teevad midagi, kuid ometigi suurt ei toimu. Kõige meeldejäävam ja vingem tegelane oli Aniston'i Julia. :)) 7/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Vastikud ülemused

PostitusPostitas Kickflick » 28. September 2011, 14:53

Normaalne. Aga annaks ka parem olla.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 68 külalist

cron