Kiired ja vihased

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LadyBug » 05. Mai 2006, 22:33

Lihtsalt hea film!!
Paul Walker ja Vin Diesel on nii kenad 8) ja peale selle sobivad nad jumalast hästi koos näitlema!
võimsad autod. Tõesüna krabax mõne ära
eriti selle rohelise...mis õhku lasti
ja vinged võidusõidud ja trikid käisid.
üldse streetrace on lahe :wink:
And really bad eggs.. Drink up me hearties yo-ho!:) Savvy?
Kasutaja avatar
LadyBug
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 662
Liitunud: 22. Aprill 2006, 12:36
Asukoht: oleneb olukorrast!:P

PostitusPostitas uussaabas0 » 21. Juuni 2006, 14:28

ainuke osa mida ma näinud olen, ninng kiidusõnad filmile, parim :D
Kasutaja avatar
uussaabas0
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 189
Liitunud: 17. Aprill 2005, 15:48
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Milenko » 28. Juuli 2006, 03:22

Parim osa, neist kolmest 8)
Kasutaja avatar
Milenko
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 626
Liitunud: 28. Juuli 2006, 01:45

Re: Kiired ja vihased

PostitusPostitas Rasmus » 19. Mai 2013, 22:28

Üsna kiiresti sai selgeks, et sellele filmile võib omistada kolm tiitlit, mis hõlmavad kõiki minu nähtud filme:

  • KULDMEDAL kõige halvema muusikavaliku eest üldse
  • HÕBEMEDAL kõige häirivama kõnepruugi eest (pärast Rob Zombie "Halloweeni")
  • PRONKSMEDAL kõige ebasümpaatsemate ja häirivamate tegelaste eest

Olen terve elu elanud teadmisega, et Vin Diesel on halb näitleja. Nüüd nägin teda esimest korda ja sain teada, et olin eksinud ― ta on lausa kohutav näitleja. Muidugi võis asi olla ka puhtalt filmis, kuna isegi Michelle Rodriguez näitles väga puiselt ning erakordselt halvasti. Tegelased olid nii ebasümpaatsed, kui olla üldse said, kuna how the fuck sellistele jobudele üldse kaasa elada peaks saama? Isegi car chase'id ei jätnud mingisugust muljet, see kuradi "Batmani ja Robini" street-race oli ka põnevam.

Hea meelega paneks madalama hinde, aga kahjuks oli see mingil arusaamatul moel meelelahutuslik, nii et pean piirduma 4/10-ga.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kiired ja vihased

PostitusPostitas LiveForThis » 26. Märts 2015, 13:09

Üllatavalt hästi ajale vastu pidanud. Noorena meeldis film väga, aga mäletan, et juba tollal pidasin Walkerit väga halvaks näitlejaks ning filmi dialoogi ja mõningast ekspositisooni kohutavalt rumalaks. Selles suhtes ei ole film muidugi üldse muutunud. Autoralli märulina on aga film küllaltki vaatemänguline, noortepärase machopõnevikuna suhteliselt äge ja loo poolest isegi piisavalt pingeline. Juustuse ja rumala B-filmina on seeria esimene osa täitsa äge kompott, mille üle ja millega koos korralikult irvitada. Vin Diesel on jätkuvalt äge. Tema pärast on see film vaadatav. Toretto kui macholik ja isalik perekonnapea töötab siin hästi ja selgelt on näha, kuidas siit sai alguse Toretto ja tema perekonna saaga. Uuemate osadega võrreldes on esimene väga sissejuhatav ja algeline, aga algus on algus ja sellisena justkui toimib. Noore poisikluti esimesed sammud, kui nii öelda sobib.

Mõnusalt humoorikas märul, mis juba tollal võttis end tõsiselt, võimalik, et isegi liiga tõsiselt, sest võrreldes hiljutiste episoodidega saab esimese osa üle korralikult naerda, eriti just tegelaste ja loo arenduse üle.
3/5


Asusin seda seeriat enne seitsmenda jao nägemist uuesti vaatama, aga ma sügavalt kahtlen, et ma teist ja kolmandat viitsin ette võtta. Kõige nõrgemad ja ebavajalikumad kogu seerias.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 29 külalist

cron