Härra Popperi pingviinid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Härra Popperi pingviinid

PostitusPostitas Zinera » 28. Mai 2011, 19:00

Härra Popperi pingviinid
Mr. Popper's Penguins



Mr. Popper on ärimees, kes mõtleb vaid oma karjäärile, kuid seda hetkeni, mil ta pärib kuus pingviini. Ärimees muudab oma korteri talviseks imedemaaks ja koos pingviinidega muutub ta elu tundmatuseni.




Täielikku tutvustust loe siit.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Härra Popperi pingviinid

PostitusPostitas Kickflick » 24. Juuli 2011, 18:27

Armas ja naljakas lastefilm. Aga Jim Carreyt tahaks nüüd vahelduseks näha mängimas ka mõnd tõsist rolli.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Härra Popperi pingviinid

PostitusPostitas LiveForThis » 25. Juuli 2011, 20:13

Selle filmi treiler ja pealkiri on niivõrd eemaletõukavad, et isegi Jim Carrey ei muuda seda huvipakkuvaks.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Härra Popperi pingviinid

PostitusPostitas Ralf » 04. Oktoober 2011, 08:19

Vajus ära umbes siis, kui Popper sai aru, et ta ikka ei taha pingviinidest lahti saada ja sellega oma laste südant võita. Niisugustes filmides on pereväärtuste kõrges hinnas hoidmine juba ammu igavaks muutunud, mulle oleks näiteks tunduvalt rohkem meeldinud, kui Popper oleks olnud näiteks üksik perverdivälimusega veidrik, kes pole elu sees naist suudelnudki ja kasutab pingviine, et... oot, mul läks mõte lendu... Tegelikult päris viisakas ja armas koguperefilm. "Flipped"-i tüdruk oli ÄRRITAV.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Härra Popperi pingviinid

PostitusPostitas Ronet » 04. Oktoober 2011, 19:52

Imho oli "Flipped"-i tüdruk üks väheseid aww faktoreid Popperis. Mis sest, et ta armuvalus tiinekas oli..
Kas inimestel imelik ei ole oma isa Popperiks kutsuda? Endal ju sama perekonnanimi.

4/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Härra Popperi pingviinid

PostitusPostitas Rain » 09. Oktoober 2011, 22:08

Täitsa huvitav film oli, pengviinid pakkusid head 'silmailu'. Eks ta ole jah pingviinide baasil üles ehitatud, sest tegelikult pingviinid ongi need, mis kõige rohkem publikut ligi meelitab. Kui jätta pingviinid varju, siis ega ta just meistriteos pole jah. Ammu-teada storyga küll, aga muidu täitsa keskpärane perefilm.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Härra Popperi pingviinid

PostitusPostitas Kermit » 10. Oktoober 2011, 08:21

Ainuke asi, mis selles filmis meeldis, olid varatalvised scene-kaardid. Väga mõnus.
Kuid film ise oli minu jaoks suuresti ebameeldiv. Jim Carrey on vaadatav vaid Ace Venturana. Kõikides viimati nähtud tema filmides on jäänud mulje kui tõsisest närvihaigest. Yes Man-i vaatasin vaid Zooey Deschaneli pärast, kuid ikkagi käis Jim-i plära kõigest üle. Kuigi plot oleks ju olnud hoopis enamat võimaldav.
Tegelaskujud pingviinifilmis olid ka liiga stereotüüpsed. Kõoge vägivaldseimaks kujutati see loomaaiapüüdja, kelle käest neid elukaid kaitsti, nagu tahtnuks keegi neist suppi keeta ja kontidest riidepuud teha.

Hinne 3/10
Kasutaja avatar
Kermit
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 17. Märts 2010, 23:28

Re: Härra Popperi pingviinid

PostitusPostitas CM-Girl » 21. Veebruar 2012, 22:13

I love Jim Carrey, aga kui pingviine poleks selles filmis olnud, oleks ikka väga igav film olnud, sest ega midagi uut ei olnud. Mehele on alguses kõige tähtsam töö,aga filmi lõpuks omab siiski tähtsust perega koos veedetud aeg. Kui esimest korda selle filmi postrit nägin, siis mõtlesin, et huvitav valik..pingviinid. Mõtlesin, et why not? Nüüd kui film nähtud siis ütlen, et meeldis..väga. Pingviindele nimede panek pluss tants meeldisid enim (Y)

8/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Härra Popperi pingviinid

PostitusPostitas brixxx » 04. Aprill 2012, 15:28

Selline tavaline komöödia film, ei midagi erilist ei ole. Minu jaoks on Jim Carrey isegi liiga naljakas inimene, kas keegi on vaadanud youtubist videot, kus Jim Carrey on Ellen Show (üks lahedamaid jutusaateid, kuigi seda ma olen ainult youtubist vaadanud, üks lemmikumaid saatejuhte ka, sellel saatel on huvitavad intervjuud ka Hugh Lauriega ja Jackie Chaniga).

Kui pingviinid välja võtta, siis on filmi sisu sarnane teise Jim Carrey filmile ''Liar Liar'', minu arust on ''Liar Liar'' palju huvitavam ja naljakam film, kui ''Härra Popperi pingviinid''.

Hindeks annan 7/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 122 külalist