Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas Zinera » 23. Mai 2011, 17:26

Harry Potter ja surma vägised: Osa 2
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011)

Suurejooneline finaal Harry Potteri filmiseeriale, võitlus hea ja kurja vahel, kus kaalul on nii võlurite kui ka inimeste tulevik.
Harry Potteril on vaja täita suurim ülesanne - vastasseis Lord Voldemortiga, millest võitjana saab väljuda vaid üks... Kõik lõppeb siin.

Loe täielikku tutvustust siit
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 09. Juuli 2011, 14:15

ruumor häs it, et järgmise aasta Batu tiiser olla selle ees. Kui see on tõsi siis võib suht awesome seanss tulla.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas Will Turner » 11. Juuli 2011, 19:04

Kindlasti see on üks selle suve oodatumaid filme minu jaoks. Eks praegu olen ootused ja lootused ülesse kruttinud. Loodan ,et pettuma ei pea.
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas Spellbound » 11. Juuli 2011, 21:30

Ma ei tea, kas mina olen loll või on kõik teised lollid, aga kas tõesti ei näita Plaza HP 2D versiooni?

Minu üllatuseks on kõik olemasolevad seansid 3D jaoks. Vaadates Kosmose kavade juurde, mida pole teab kui kaua juba teinud, näen, et näiteks Transakad 3 on seal 2D-s.

Et nüüd on siis nagu animatsioonide puhul? 3D suures kinos ja 2D väikeses :ülivihane:

Esmalt võtavad animatsioonidelt ära inglise keele või annavad nädalase võimaluse näha originaalversiooni ja siis pean minema tavafilme Kosmosesse vaatama, et mitte lasta 3D-l kinoelamust rikkuda.

Ei tohiks nagu vinguda. Kosmos on odav (2 euri) ja pole 3D-d, mis hinda upitaks. Plaza on enne õhtut 3 euri ja 3D kino eest peaks maksma 90 senti rohkem ja isegi õhtuti pole piletihind kirves (tavafilmid ja 3D). Kõik on nagu tore ja lilleline, aga kui mind ei huvita 3D, siis ei ole mul võimalust vaadata tavaversiooni samas kinos 2D-s?

Mitte et Kosmos oleks põlastusväärne kino, aga vahe on siiski olemas.

Esialgsed arvustused mainivad alatihti, et HP 3D rikub teataval määral filmielamust ja toob esile vaid kindlad momendid niigi tumedate toonidega looritatud filmis. Part 1 oli niisama igati nauditav. Seetõttu pole mul mingit soovi HP-d 3D-s näha.

Et siis nagu mis toimub? Saan ma millegist valesti aru? Ruttan järeldustega? Ei pannud tähele midagi? Wat?
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas Ralf » 11. Juuli 2011, 21:55

Minu arust pole võimalus sedasorti blockbusteritest 2D versiooni kolmemõõtmelisega paralleelselt näha juba tükk aega võimalik olnud? Vaataks kusjuures viimast Potterit isegi hea meelega pigem prillideta. :|
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Wisegirl » 11. Juuli 2011, 22:05

Ka mina olen seda tähele pannud. Transformerite uusim osa jääbki selletõttu vaatamata, kuna ma 3D-d üldse ei salli (tagajärjeks - migreen).

Õnneks näen HP ära Londonis, kus iseenesestmõistetavalt näidatakse suuri filme "normaalselt" ja ka 3D-s.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas Spellbound » 12. Juuli 2011, 11:39

Lahe. Ei käi ligi kuu suuremates kinodes ja kohe on sigadusega hakkama saadud. Potterist ilma ei kavatse jääda - 3D või 2D - tahaks lihtsalt suures ägedas kinos näha :P
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas Spellbound » 15. Juuli 2011, 16:15

Something truly magical! Isegi tavaliselt väga kuri Worstpreviewsi kriitik andis 9/10.
Universal praise for Potter 8)

Ega mina vähemaga lepi ja 9/10 samuti. kuna Part1 ja Part2 on siiski üks film, siis loeks viimase osa seeria parimaks.

3D ei seganud. Töötas, kus vaja. Pilt oli terav ja selge. 3D muutis Hogwartsi lahingu teatud määral vaatemängulisemaks.

Nüüd vaatan seeria algusest peale läbi ja Part2 kinos uuesti. Seeria lõpp väärib igasugust kiitust.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas Dream » 15. Juuli 2011, 22:27

Mind küll häiris kohati 3D üldine tumedus ja tunnetasin, et prillidega on vaateväli liiga piiratud. See on aga tõsi, et 3D-d on mõistlikult ja väga õigetes kohtades kasutatud ning neis tõesti mõjus see efektselt.

Film ise - fantastiline. Režissöör on ikka kõik kaardid mängu pannud, alates nostalgilistest flashbackidest, lõpetades vaatemängulise actioniga, mida toetas suurepärane soundtrack. Kaameratöö, stsenaarium...kõik oli väga hea.
Väärikas lõpp Potteri-saagale.

Potterifännina panen 10/10. Nende jaoks, kes maagiat ei mõista, 9/10.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 17. Juuli 2011, 23:11

3D oli kohati väga tore ning üldiselt läbi filmi ei häirinud. Ilusti tehtud film, ei oska midagi väga palju enamat öelda. Korralik lõpp väga toredale saagale. Ei tulegi hetkel midagi pähe, mida võiks väga ette heita.

Lemmikuks jääb siiski Azkabani vang.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas snufffy » 18. Juuli 2011, 21:21

Iga Potteri osa on mulle tegelikult väga meeldinud,kuid see koos part 1-ga oli igatepidi võimas ning ületas minu silmis kõik eelnevad osad.Näitlejaid võiks lõpmatuseni kiita, kaameratöö oli suurepärane ja igati tasemel. Ning sisu koos huvitavate ja kaasahaaravate situatsioonidega oli lihtsalt meeliületav.Ma nõustun Spellboundiga väites,et tegemist on saaga parima osaga. Olin kindel,et Harry ja Voldemordi võitlus tuleb võimas ning seda ta ka oli . Minul igaljuhul mingisugused ootused filmi suhtes ei purunenud ja ma jäin ülimalt rahule .
Filmi lõpp oli samuti täiesti muljeltavaldav , kuid samas tegi ka meele kurvaks kuna mulle jõudis justkui alles filmi lõpus kohale ,et tegemist on saaga viimase osaga ning rohkem osi ei tulegi.
10/10
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas Kickflick » 19. Juuli 2011, 01:23

Suurepärane finaal. Kartsin, et tuleb 2 tundi madinat Harry ja Voldemorti vahel ja kõik, kuid tegelikult oli film emotsionaalsuse ja mölluga balanssis. Nautisin iga sekundit sellest osast, isegi cheesy lõpustseen ei häirinud eriti. Võrratud näitlejatööd ja visuaalselt kohati täiesti pahvikslööv.Kerge kurbus on peal, et mu lemmiksaaga läbi on saanud, eriti seetõttu, et kaameratöö, efektid jms. muutusid aina paremaks alates 6ndast osast. Selle aasta jõuluvaheajal teen ilmselt kodus suure Potteri-maratoni. :P
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas CM-Girl » 19. Juuli 2011, 09:59

Epic.
Spoiler :
EPIC!

Suurepärane lõpp fantastilisele seeriale.
Kõige enam meeldis stseen kus
Spoiler :
Harry sai tõe teada. Snape siiski polnud külmavereline mõrtsukas.
Ütleks, et peale seda stseeni mõtlesin, et Dumbledore on paras mölakas. Snape hakkas veel rohkem meeldima.Kindlasti kui uuesti esimesest osast peale hakkan seeriat vaatama siis mõtlen Dumbledorest teistmoodi ja just negatiivses võtmes.
Film oli Perfcet! Nauditav vaatemäng. Millised erieffektid. Wow.
Spoiler :
Mulle meeldis see nimi mille Harry oma pojale pan
i. Mulle see lõpp väga meeldis.

See film esirinnas koos esimese , kolmanda ja neljanda osaga. Kolmas meeldis siiski kõige rohkem. Potteri maraton ees ootamas. Can't wait!

Täna siis tõenäoliselt veel korra seda filmi vaatama. ;-)

10/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas JazZ- » 19. Juuli 2011, 16:39

CM-Girl kirjutas: Ütleks, et peale seda stseeni mõtlesin, et Dumbledore on paras mölakas. Snape hakkas veel rohkem meeldima.Kindlasti kui uuesti esimesest osast peale hakkan seeriat vaatama siis mõtlen Dumbledorest teistmoodi ja just negatiivses võtmes.


Miks nii?

Ei ole veel "Surma vägiste" teist osa kinos näinud, nii et pole aimugi, mis võtmes kogu Dumbledore'i lugu ekraanil lahendati, kuid raamatu põhjal ei oskaks küll leida põhjust, miks Dumbledore ühtäkki negaativseks tegelaseks oleks pidanud saama. Dumbeldore'i minevik, mis seitsmendas osas suuresti paljastati, näitas eelkõige, et andeka võluri ja muheda vanapapi maski taga oli peidus kõigest tavaline inimene.
Spoiler :
Harry ja Dumbledore'i vaheline vestlus platvormil üheksa ja kolmveerand!
Aga samas pole Gambon minu arvates kunagi eriti veenvalt Dumbeldore'ina esineda suutnud, nii et kirjutan hea meelega kogu kriitika Dumbledore'i karakteri kohta tema kurja oleku arvele.
Kasutaja avatar
JazZ-
Aasta foorumlane 2018
Aasta foorumlane 2018
 
Postitusi: 3827
Liitunud: 19. Aprill 2009, 19:19
Asukoht: Tallinn

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas Dream » 19. Juuli 2011, 18:22

Tundub, et Snape-i ja Dumbledore-i vahel oli üsnagi pöördvõrdeline seos - mida paremas valguses üritati Snape-i näidata, seda südametumana näis Dumbledore. Raamatus seda ei rõhutatud, aga filmist jääb küll selline mulje, nii et mõistan mida CM-Girl öelda tahab.

Samas mina Dumbledore-i negatiivse tegelasena küll ei võtaks. Paratamatus on paratamatus.
Spoiler :
Kui Voldemorti surmaks oli vaja Potteri surma, siis pole ju midagi parata. See, et Dumbledore teda selle sündmuse tarbeks õige ajani kaitsma pidi ei tähenda tingimata, et ta poisist üldse ei hoolinud.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 33 külalist

cron