Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas Forzelius » 24. August 2013, 20:30

Kadii kirjutas:
Forza kirjutas:Also, see DA positsioon ja selle needmine:
Spoiler :
kas Voldemort tõesti ise tahtis seda? Veits irooniline, vaadates, et ta oleks pidanud õpilastele omaenda loitsude eest kaitsmist õpetama, ei?



Oeh, loe raamatud ära :D
Long story short,
Spoiler :
Voldy oli orb, kellele Sigatüügas oli pmst esimeseks kodus, seega oli lossil ja selle seotud asjadel südames väga oluline koht (noh, nagu Harrylgi). Koolis käimise aastad jäid talle selle koha uurimiseks lühikeseks ja ta tahtis sinna pärast lõpetamist tagasi, et edasi uurida ja lossiga tutvuda ja kõike muud, hence õpetajaks saamise soov. Tal oli tol ajal juba suurimaks mustaks võluriks saamise soovid, lossis oli palju ruume ja esemeid, mis sellele kaasa oleks aidanud. Aga Dumps sai aru sellest suuremast plaanist ja ütles talle ära, seega segades natuke ka Voldy edasiminekut suure võlurina, hence pahasekssaamine ja needmine.


Dude, see oli nali ikka pigem. Ofc ma ei mõelnud, et Voldemort tuleb kooli ja hakkab enda autoriteeti õõnestama. :P
Ja ma mäletan seda 2. osa flashback stseeni, ehk ma arvan, et ma tean, mis tunne oli V-mortil vähemalt mingi aeg Sigatüüka suhtes.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas ZeMonsta » 26. August 2013, 19:51

Forza kirjutas:Zemonsta:
Spoiler :
Ahsoo. See, et Snape ise võimaluse Lilyga olla tuulde lasi minu jaoks filmist ei avaldunudki. Eriti põhjus (surmasööjatega liitumine ja musta maagia like'mine, sopavereliseks kutsumisest rääkimata). Saingi nagu aru, et James tuli, tegi swagi ja Lily sulas selle peale. Aga sinu seletus on väga loogiline. Siit ka uus küsimus: mis Trelawney ettekuulutus? Seda ka nagu polnud ju filmis? Aga eeldades, et ta sellest Voldemortile rääkides halvaga hakkama sai, on täitsa mõistetav, miks ta Dumbledore juurde minnes murtud mees oli. See vist oligi mu põhiküsimus algul, et miks ta üldse halvana paistis. Nüüd on see asi selgem. Kogu sellest kaksik-kolmikagendi asjast on juba kergem aru saada.


Spoiler :
Ma mõtlesin seda ettekuulutust, milles Trelawney ennustas, et Harry (või Neville) on see, kellest Voldemortile tüli võib tõusta:
"The one with the power to vanquish the Dark Lord approaches ... born to those who have thrice defied him, born as the seventh month dies ... and the Dark Lord will mark him as his equal, but he will have power the Dark Lord knows not ... and either must die at the hand of the other for neither can live while the other survives ... the one with the power to vanquish the Dark Lord will be born as the seventh month dies ..."
Snape juhtus seda pealt kuulma ja arvas, et ennustusest võib Voldile kasu olla. Aga ta ei osanud ette näha, et Voldemort ettekuulutuse põhjal just nimelt Harry, Lily lapse enda surmavaenlaseks valib. Ja sellepärast ta tõttaski Dumbledore’i jutule.
Tegelikult on wikis kõik ilusti ära seletatud: http://harrypotter.wikia.com/wiki/Sybil ... t_prophecy
Kasutaja avatar
ZeMonsta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 419
Liitunud: 04. Jaanuar 2010, 01:05

Re: Harry Potter ja surma vägised: Osa 2

PostitusPostitas CM-Girl » 27. August 2013, 03:02

Forza kirjutas: Also, lolisin seda, ja mitte midagi halba sellega mõeldes, et CM oma ülipõhjalikus ülevaates oli isegi loitsude top'i teinud :))

Ägedad loitsud olid ju. Ei saanud mainimata neid jätta. :irw:
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist

cron