Frankie ja Johnny

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Frankie ja Johnny

PostitusPostitas Ralf » 24. Märts 2011, 12:03

Frankie ja Johnny
Frankie and Johnny



Filmi stsenaarium on mugandatud versioon Terrence McNally 1987. aasta näidendist "Frankie ja Johnny kuuvalgel".

Filmi keskseks tegelaseks on Johnny (Al Pacino), kes asub tööle New Yorgi Apollo restoranis, kus tutvub üksildase ettekandja Frankiega (Michelle Pfeiffer). Johnny on veendunud, et on tema näol oma hingesugulase leidnud, kuid Frankie ei usu, et neil oleks ühist tulevikku.

Michelle Pfeiffer esitati oma osatäitmise eest parima naisnäitleja Kuldgloobusele ning Cora osatäitja Kate Nelligan võitis Briti Akadeemia auhinna.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 24. Märts 2011, 12:08

Eks ma teadsin juba enne vaatamist, et mulle peab see meeldima, tegu ju täpselt minu maitsele sobiliku filmi mudeliga, poleks aga arvanud, et nii väga meeldib. Tegi kohe südame soojaks. ;-)

10/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Dream » 28. Mai 2011, 20:34

Ralf soovitas kunagi vaadata ja tundub, et ta maitset võib usaldada. Ma armastan seda filmi! Kõik need pisiasjad, väikesed vaevumärgatavad nüansid...

Ausus seksi osas oli väga värskendav. Lilleturu stseen võiks väga vabalt kandideerida minu all time favourites-i, kuldsete kingade oma samuti. Dialoogid olid fantastilised ja samas teisest küljest, ma tean väheseid filme, mis oskavad sõnadeta nii hästi rõõmu, kurbust, kibestumust ja palju teisi emotsioone edasi anda.

Kindlasti üks lemmikuid.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 146 külalist

cron