Unelmate kodu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Unelmate kodu

PostitusPostitas Rain » 07. Märts 2011, 23:41

Unelmate kodu
Dream House (2011)

Öeldakse, et igal majal on omad mälestused. Üks mees on valmis kodu hävitama, et mälestustest vabaneda.

Pahaaimamatu perekond kolib majja, milles pandi toime võikad mõrvad, ning avastab peagi, et on sattunud tapja järgmiseks sihtmärgiks. Edukas kirjastaja Will Atenton (Daniel Craig) jätab töö New Yorgis ja kolib koos oma naise Libby (Rachel Weisz) ning kahe tütrega kummalisse Uus-Inglismaa linnakesse. Uut elu sisse seades saavad nad õige pea teada, et nende täiuslikus kodus tapeti kunagi ema koos lastega. Terve linn peab süüdlaseks ellujäänud abikaasat. Will asub tragöödia tagamaid lähemalt uurima ning saab ainsa niidiotsa hukkunud perega tihedalt läbi käinud naabrilt - Ann Patersonilt (Naomi Watts). Will ja Ann püüavad kohutavat mõistatust kildhaaval kokku panna ning avastavad, et unelmate kodu uusi omanikke ähvardab eelmiste elanike koletu saatus.

www.acmefilm.ee

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Unelmate kodu

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 19. Oktoober 2011, 00:05

Film, mida ma iga kord peale treileri nägemist kindlasti näha soovisin. Samas peab mainima, et treilerit võib käsitleda ka kui äärmiselt suurt spoilerit, kuna lugu oleks viimast nägemata kindlasti huvitavam. Kuigi mitmes kohas mindi nö lihtsamat teed mööda ja silma paisteti ka nii mõnegi lapsusega, siis järele mõeldes on lugu, ning see, kuidas seda jutustati, piisavalt paeluv - mõnus, kuidas lõpuks kõik kokku jookseb. Tegemist pole tühja õudukaga, õigemini pole üldse tegemist õudukaga, vaid äärmisel juhul põnevikuga.

7/10

Pilt
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

Re: Unelmate kodu

PostitusPostitas Zinera » 19. Oktoober 2011, 20:49

7/10

Kartsin midagi õudusfilmi sarnast, aga tegelikult on tegemist draamaga, millel on omad hullusemomendid. Filmi sissejuhatus oli aeglane ja ei läinud kohe mitte, kuid lõpupoole asi arenes ja sai väga head teost nautida. Kõik kõrvaltegelased said rakendatud sisusse ning põnevust jagus ka.
Spoiler :
Lõpplahendus sobis, ka kummituste teema loomine oli minusilmis edukas.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Unelmate kodu

PostitusPostitas rauls » 19. Oktoober 2011, 23:43

Minu jaoks jäi kergelt lahjaks, kuid halba elamust ka ei saanud. Vähemalt hea, et ma polnud enne treilerit vaadanud. Suur sisutwist tuli mulle üllatusena. Nüüd vaatasin treieleri ära ja see spoilerdab ikka päris korralikult - harva, kui nii palju reedetakse ette ära! Müsteerium iseenesest oli päris huvitav. Mõned ehmatuse olid hästi välja mängitud ja tulid ootamatult nagu peabki. Daniel Craig tegi jälle kõva soorituse. Mis puudu jäi? Erilisusest jäi puudu. Stsenaarium ei olnud nii tugev.

6,5/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

Re: Unelmate kodu

PostitusPostitas Ralf » 19. Jaanuar 2012, 13:22

Director Jim Sheridan clashed with Morgan Creek’s James G. Robinson constantly on the set over the shape of the script and production of the film. Sheridan then tried to take his name off the film after being unhappy with the film and his relationship with Morgan Creek Productions.

Ma täitsa usun seda, sest story ise on oma stephenkingilikkuses üllatavalt tugev, lihtsalt kinodesse jõudnud versioon on kuidagi läila. Naljakal kombel - nagu rauls juba mainis - reedetaksegi traileris filmi keskel esitatud üsnagi ebaoriginaalne, kuid filmi kasuks töötav twist, nii et ma ei soovita seda vaadata, kui "Dream House" vastu huvi on.

Spoiler :
Vahetult pärast seda, kui tehakse teatavaks, et Daniel Craigi tegelane on ise Peter Ward ning enne, kui ta seob end tugevamalt Naomi Wattsi tegelasega, antakse umbes 15-20 minuti jagu "hingamisruumi" ning see on minu meelest filmi õnnestunuim episood, kus avaldub loo selge potentsiaal.

Aga jah... valdavas enamuses täiesti keskpärane. Filmi kasuks räägib tõsiasi, et see ei pannud mind tundma, et mind peetakse idioodiks nagu see kipub kaasaegsete mainstream filmide puhul olema.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Unelmate kodu

PostitusPostitas CM-Girl » 30. Juuli 2012, 21:38

Craig, Weisz ja Watts on head näitlejad, neil on häid rolle, aga selles filmis..ma ei tea .. tundus, et esimene film kus mängitakse, halb lihtsalt. Sisu ise oli keskpärane.

5/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 161 külalist