Arthur

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Arthur

PostitusPostitas Soprano » 07. Märts 2011, 03:50

Arthur
Arthur



Klassikalise linaloo uusversioonis "Arthur" kehastab Russell Brand armastusväärset, ent vastutustundetut südametemurdjast miljardäri Arthur Bachi, kes on hädadest ja pahandustest väljakeerutamisel alati lootnud kahele asjale: oma piiramatule varandusele ja kauaaegsele ning mõistliku meelega lapsehoidjale Hobsonile (Oscari-võitja Helen Mirren).

Nüüd ootab teda ees aga elu suurim väljakutse - kas valida korraldatud abielu ambitsioonika tippjuhi Susaniga (Jennifer Garner), mis kindlustab priiskava elustiili jätkumise, või kindluseta tulevik ühes oma armsama Naomiga (Greta Gerwig). Naomi innustuse ja Hobsoni ebatavaliste abinõudega võtab Arthur elu kalleima riski ning õpib elama lihtsa mehena.

Filmis teevad kaasa veel Luis Guzmán Arthuri autojuhi ja Nick Nolte tema tulevase mõjuka äiana. Režissöör on Jason Winer. Stsenaariumi kirjutas Peter Baynham Steve Gordoni 1981. aasta samanimelise menukomöödia põhjal.

http://www.forumcinemas.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas snufffy » 17. Juuni 2011, 21:55

Algul treilerit nähes ma polnd üldsegi sellest filmist vaimustuses ning arvasin et tegu on igava filmiga. Eksisin siiski. Mulle tõesti meeldis see film ja ma olen rõõmus,et seda ka vaatama läksin . Soundtrack was so beautiful (Y). Idee oli suurepärane ja osati seda ka ära kasutada. Russelli aktsent meeldis ja ta sobis valatult peaossa. Ei saa muidugi mainimatta jätta ka Helen Mirreni suurepärast rolli.Jägisin filmi igasuguse põnevusega,sest seda ta oli. Ja nalja sai ka üllataval kombel palju ning dialoogid olid samuti meeldivad.
9/10
Kasutaja avatar
snufffy
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 491
Liitunud: 02. Aprill 2010, 15:17

PostitusPostitas Dream » 21. Juuni 2011, 02:12

Arthur oli:

- Helen Mirreni talendi raiskamine
- originaali täielik butcherimine, ma eeldan (vähemalt originaali nominatsioone ja võite vaadates, jumal tänatud, et mul ei tulnud pähe seda enne tänast kinoskäiku ära vaadata)
- Russell Brandi poolt üsna kehv esitus, sest ta ei ole ära tabanud seda õhkõrna, aga tajutavat vahet charming d*ck vs annoying d*ck vahel

That being said,

+ antud filmis oli ka paar päris mõnusat momenti ja huvitavat mõtet
+ mu 14-aastasele vennale meeldis see miskipärast väga

Mulle tundub, et inimesed, kes lähevad seda filmi vaatama ja selle filmi sihtgrupp, kes võiks antud teost nautida, on kaks väga erinevat hulka väga väikese ühisosaga. Sestap ka väga nõrgad hinnangud. Samas, reklaamida lastele (või vähemalt noortele) ülimalt vastutustundetut alkohoolikut, kes magab suvaliselt ringi ja ostab iga poole tunni tagant endale uue sportauto poleks vist ka kõige õigem lähenemine...

Ühesõnaga, jääb täiesti arusaamatuks, miks või kelle jaoks see film tehti. 3.5/10.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

Re:

PostitusPostitas Kidd » 11. September 2011, 13:14

Lõpp läks liiga imalaks, kuigi üllataval kombel olid need vähesed naljad kohati päris head. Brand sai päris hästi hakkama peaks ütlema, kuigi ega teda muus rollis ette ei kujutagi.

7/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

Re: Arthur

PostitusPostitas Ralf » 11. September 2011, 18:42

Ütleks samamoodi, jah. Huumoril polnud väga vigagi, aga... kurat, ma ei mäletagi enam. Igatahes 4-5/10. Russell Brand ärritas mind antud filmis tunduvalt rohkem kui varasemates.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Arthur

PostitusPostitas Zinera » 26. September 2011, 07:03

2/10

MInu jaoks suhteliselt igav ja ebamäärane film, meeldisid vaid mõned kurvemad stseenid, nalja eriti ei saanud.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Arthur

PostitusPostitas damon » 13. Veebruar 2012, 14:20

Ikka vägagi imelik film oli. Nalja ei olnud, sisu ei olnud.
Väga pinnapealne ja ajulage. Terve filmi mõtlesin, mis oli filmitegijate eesmärk? Mida nad soovisid saavutada? Kuid ähmaseks see jäigi. Üllatas Mirreni ja Garneri osalus sellises käkis.
Samas Garneri osalus lisas natuke silmailu.

Kokku 4/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Arthur

PostitusPostitas brixxx » 04. Aprill 2012, 13:18

Mulle meeldis väga see film, nalja sai palju ning meeldis filmi lõpp,
Spoiler :
et peategelane muutus vastutustundlikuks.
Näitlejad sobisid väga hästi rollidesse, eriti meeldisid Russell Brand (üks paremaid filme temalt, kuigi tegelikult olen näinud temalt veel ainult ''Bedtime Stories''), Helen Mirren ja Jennifer Garner.

Nagu ma koguaeg mainin, et on vähe naljakaid komöödiad, siis see komöödia oli naljakas ning naljakaks selle tegi Russell Brand, ühesõnaga võin öelda hetkel lemmik komöödia näitleja on Russell Brand. Peale ''Arturit'' vaatasin veidi ''Russell Bandi Show'' youtubist, seal hakkas ta mulle veelgi rohkem meeldima.

Hindeks annan 10/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Arthur

PostitusPostitas CM-Girl » 16. September 2012, 00:06

Russell Brandi tegelaskuju oli kohutav, peab siiski tunnistama, et meeldis tema tõsisem olek. Tema häälega harjusin ära filmi lõpuks. Garnerilt ebameeldivaim roll mida näinud. Nigel Barker nägemine oli äärmiselt meeldiv üllatus.

2/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re:

PostitusPostitas brixxx » 17. September 2012, 10:33

Dream kirjutas:Mulle tundub, et inimesed, kes lähevad seda filmi vaatama ja selle filmi sihtgrupp, kes võiks antud teost nautida, on kaks väga erinevat hulka väga väikese ühisosaga. Sestap ka väga nõrgad hinnangud. Samas, reklaamida lastele (või vähemalt noortele) ülimalt vastutustundetut alkohoolikut, kes magab suvaliselt ringi ja ostab iga poole tunni tagant endale uue sportauto poleks vist ka kõige õigem lähenemine...

Aga kas need filmid on noortele ja lastele paremad, mille sisu on võimalikult paljude naistega sahkerdamine, filmid: ''Alfie'' ja ''Hitch''. Sama asja võib ka öelda märuli, action ja sõja filmide kohta, et need ei ole mõeldud noortele või lastele. Aga selle filmi mõtte oligi see, et elus pole raha kõige olulisem, seda näitab ka peategelase iseloomu muutus filmi lõpus. Minu arust oli filmil mõte sees, kuigi mul viimsel ajal ei ole väga oluline, et film peab väga sügava mõteline olema, pigem peab olema hea meelelahutus ilma, et peab hirmsasti filmi sisu üle pead vaevama, kuigi siis kui vaatasin ''Arthurit'' oli sisu rohkem oluline kui hetkel.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 54 külalist