Hop

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Hop

PostitusPostitas Soprano » 27. Veebruar 2011, 17:49

Hop
Hop



Lustakas koguperekomöödia "Hop" on segu mängufilmist ja tipptasemel arvutianimatsioonist. LJ (Russell Brand) on Lihavõttejänese teismeline poeg, kes pole sugugi huvitatud oma isa (Hugh Laurie) ameti ülevõtmisest. Seetõttu võtab jänkupoiss kätte ja põgeneb Hollywoodi, et viia ellu oma suur unistus: saada trummariks, saada oma bänd ja võtta vastu sellega vältimatult kaasnev kuulsus.

Los Angelesse jõudes kohtub ta juhuslikult töötu logardi Frediga (James Marsden), kes talle oma autoga otsa sõidab. Vigastust teeseldes sunnib LJ Fredi endale peavarju andma. Seda otsust peab too aga kiirelt kahetsema, sest rokkstaari karjäärist unistav jänes on kõige hullem külaline, keda endale saada võiks. Asi muutub ainult hullemaks, kui kohale jõuavad Roosad Baretid, Lihavõttesaare sihikindel eriüksus, kellele on tehtud LJ iga hinna eest koju tagasi viia. Suured segadused ei lase end kaua oodata!

http://www.forumcinemas.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas LiveForThis » 17. Märts 2011, 19:45

Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas eerik » 17. Märts 2011, 22:01

Ma kopeerin siia teksti, mille ma Solaris Kino Facebooki lehele Smurfide kohta kirjutasin. Sobib täpselt ka selle filmi kohta:

Pff... see trailer näeb kahjuks kohutavalt labane ja halb välja. Ega midagi head siit oodata polnudki. Sarnaseid "paneme animeeritud tegelased päris maailma" tüüpi filme on viimastel aastatel päris palju tulnud: Garfield, Alvin, G-Force, Yogi Bear jne. Mitte ükski neist pole vähimalgi määral hea olnud.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas ruut » 17. Märts 2011, 22:25

eerik kirjutas:Garfield......Mitte ükski neist pole vähimalgi määral hea olnud.

:(
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas rakitic14 » 29. Märts 2011, 18:41

iseenesest oli tore multikas ju :D
rakitic14
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 84
Liitunud: 28. Detsember 2009, 02:18

Re: Hop

PostitusPostitas Ralf » 28. Juuli 2011, 14:34

Polnud üldse selline rämps, nagu kartsin. Mitu päris naljakat kohta (paaril korral pidin suisa tagasi kerima, et naljast aru saada) ning mitte üleliia lapsik - olin kindel, et huumor jääb kuskile sinna "Furry Vengeance" tasemele. Aga viimased 20 minutit oli selle filmi häving... :(

Spoiler :
See oli TÄIESTI absurdne, et Marsden sööb terve perega ja isa räägib talle järjekordselt, milline pettumus ta on. Siis vaatab pere pealt, kuidas ta suure sädeleva lilla õhupalliga minema sõitma asub. Korraga ütleb isa, et ta poeg ongi tegelikult lihavõttejänes ja lepib temaga ära. Kui ma oleks Lumbergh'i asemel olnud, siis ma oleks küll mõelnud, kes mulle kärbseseeni toidu sisse sokutas. :pööritus:
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Hop

PostitusPostitas Ronet » 01. August 2011, 00:04

Täitsa talutav film. Vahepeal tundus, et film ei ole suunatud lastele ega ka täiskasvanutele. Veider.
Kaley Cuoco't oleks obv rohkem olla võinud.

4/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Hop

PostitusPostitas CM-Girl » 27. Oktoober 2011, 12:40

Ei oodanud, et see film nii igav on. Lõpupoole läks siiski veidi paremaks. Phil oli kõige ägedam. :))

4/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 58 külalist

cron