Vesi elevantidele

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Vesi elevantidele

PostitusPostitas Soprano » 21. Veebruar 2011, 18:52

Vesi elevantidele
Water for Elephants



Film põhineb Sara Grueni ülemaailmselt bestselleril.

Kui vanemateta üles kasvanud Jacob Jankowski (Robert Pattinson) hüppab mööduva tsirkuserongi peale, siseneb ta võõrasse, paeluvasse ja ligitõmbavasse maailma, mis rändab päevast päeva ühest linnast teise läbi terve riigi. Jacob, kes õppis ülikoolis loomaarstiks, kuid jättis õpingud sinnapaika enne lõpudiplomi saamist, asub hoolitsema tsirkuse loomade eest. Tema ellu astub ühel saatuslikul hetkel imekaunis Marlena (Reese Witherspoon), kes on aga abielus Augustiga (Oscari võitja Christoph Waltz), karismaatilise ent samas ettearvamatu loomataltsutajaga. Jacob, Marlena ja August kistakse ühel hetkel saatuslikku armukolmnurka, millest keegi neist ei pääse ilma sügavate hingehaavadeta. Ja vahel tundub, et haavad ei pruugi jääda üksnes hingelisteks...

See on eepiline jutustus armastusest kahe teineteist leidnud inimese vahel, kes enda õnnetuseks elavad maailmas, kus armastus on luksus, mida üksnes vähesed ja priviligeeritud võivad endale lubada...

http://www.forumcinemas.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 21. Veebruar 2011, 18:59

Treiler on päris ilus minumeelest. Waltz, Witherspoon ja Pattinson on päris pull bande. Täitsa läheks vaatama.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ralf » 21. Mai 2011, 22:35

Ega mu esmamulje, et tegu on "Titanic"-uga tsirkuses, väga suur möödapanek ei olnudki, midagi sarnast ta iseenesest ongi, aga romantikat on vähem ja - ülla-ülla - laeva seekord põhja ei lähe.

Ja tegelikult mulle täitsa mekkis. Jah, Pattinsoni-Witherspooni keemia polnud teab mis usutav, aga tekkinud armukolmnurk ja Waltzi mängitud jõhkardi sellest tulenevad vihapuhangud tekitasid üsna palju põnevust ja loodud 20. sajandi esimese poole rändtsirkuse maailm oli usutav. Kusjuures minus see August nii palju vastumeelsust ei tekitanudki. :?

Muideks loomade vigastamise näitamisega piiri ei peeta - huvitav, kas PETA töllmokad on juba mingi protesti käima löönud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Pesukaru » 22. Mai 2011, 15:57

Ega neid siis päriselt ju ei vigastata.
Kasutaja avatar
Pesukaru
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 03. Aprill 2011, 04:05

PostitusPostitas eerik » 22. Mai 2011, 16:14

Pesukaru kirjutas:Ega neid siis päriselt ju ei vigastata.

ORLY???

http://www.dailymail.co.uk/news/article ... tment.html
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 22. Mai 2011, 16:36

Pesukaru kirjutas:Ega neid siis päriselt ju ei vigastata.

Ega ma arvanudki, et Waltz päriselt elevanti terava raudkaikaga veriseks peksis, kuid PETA't see kuigi palju kottivat ei paista - minu arusaamist mööda nad reageerivad kohe, kui jääb mulje, et loom võis filmimise käigus mingilgi moel ohustatud olla, kas või vaimselt.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kickflick » 22. Mai 2011, 17:02

Mõjutusi "Titanicust" oli tunda, aga see ei häirinud sugugi. Mulle meeldisid nii Robert Pattinson, kui ka Reese Witherspoon, kes oli tõeliselt ilus. Ja Christoph Waltz on selle rolli jaoks justkui loodud, ta roll suutis tekitada minus kõvasti vastumeelsust ja seda oligi vist taodeldud. Väga ilus armastuslugu, 21. sajandil selliseid filme napib.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Kickflick » 22. Mai 2011, 22:43

Seda ka, et filmi sisututvustuses on viga. Jacob polnud vanemateta üles kasvanud, ta vanemad surid enne ta ülikooli lõpetamist.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas 0ll » 24. Mai 2011, 23:14

Pilt
hull fotosoppija olen

Midagi tundus puudu olevat. Piinas terve päeva, kuni lõpuks taipasin: film vajas rohkem suures plaanis ahastavaid/mõtlikke näoilmeid ja mustvalget kergelt teralist pilti. Sest filmi toon ja lugu ise olid väga vanaaegsed. Rasked ajad, sinikraede kehv elu, jõhkardist boss. Lugu räägiti tsüklites: rongisõit-pidu ja trall-ebamugav õhtusöök-lembehetked. Täpselt sellise struktuuriga filme vändati 30ndatel; peaossa sobiks näiteks noor Gary Cooper.
Spoiler :
Pilt


Ma ei arva, et Pattinson on halb näitleja. Keegi peaks talle lihtsalt ütlema, et oleks aeg sellest trademark irvest loobuda. Silmad maksimaalselt pilukil + eemaletõukav, peaaegu hullumeelne naeratus... see on (paljastatud) sarimõrvari, mitte normaalse inimese nägu. Üldsegi mitte paha pärast, usun ja loodan, et ilma selleta edeneks mehe karjäär veel hoogsamalt kui seni.
Witherspooni kehastatud tegelane oli äärmiselt õhuke/sisutu ja seetõttu ei mõjunud "suure armastuse" motiiv nii võimsalt kui pidanuks. Christoph Waltz mängis taaskord ooberst Landat (mis teeb pisut murelikuks). Kuna ta pidi töötama nõrgema materjaliga, polnud ka tulemus nii efektne.

Nii imelik kui see ka pole, olid minu jaoks kogu filmi parimad hetked Schneider-Holbrooki 2 lühikest stseeni. Rohkem südant kui kogu ülejäänud filmis kokku...

Heh, oma teksti lugedes võiks oodata mingit ülimadalat hinnet. Aga tegelikult ma hindan asjaosaliste ambitsioone ja sellist tüüpi linateose suurele ekraanile toomist. Hea töö.
6+/10
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Mr.Pompeij » 25. Mai 2011, 09:08

Üldiselt nõus Olliga, eriti sellega, mis puudutab Pattinsoni.
Filmi teema oli huvitav ja igav ei hakanud, aga jah, häiris ilmselt kõige rohkem peaosaliste vahelise keemia täielik puudumine, seetõttu ei olnud see lugu ka veenev minu jaoks. Täiesti Harju keskmine.
5/10
Mr.Pompeij
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 36
Liitunud: 23. Mai 2010, 19:56


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 143 külalist

cron