Kiired ja vihased 5

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Kiired ja vihased 5

PostitusPostitas Rain » 27. November 2011, 16:37

Kurask, vaatasin täna seda uuesti, seekord täielikult otsast lõpuni, ja märkasin, et lõpus oli veel üks lisastseen. Nüüd saan ma aru, miks see 6. filmi mõte nii kiiresti avalikkuse ette tuli. : )

Ja filmist endast rääkides, teistkordsel vaatamisel ei ole minu arvamus filmist ikka veel langenud. Väga hea oli.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Kiired ja vihased 5

PostitusPostitas damon » 03. November 2012, 00:52

Päris ok põnevusfilm aga ilusaid tuuningu autosid jääb film-filmilt aina vähemaks.
Seifi ralli oli loogika vastane ja see häiris mind päris korralikult. Minu jaoks rikkus see kogu filmi.
Ja muidugi see kui mängleva kergusega koostati uued plaanid ja oli igasugust tehnikat käepärast võtta ... no ei meeldi selline ajuvabadus. The Rock oli filmi parim teglane.
Ning üks viga torkas liiga eredalt silma - tsikkel lenda auto aknasse ja hetke pärast aken terve. :(

7/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Kiired ja vihased 5

PostitusPostitas Rasmus » 21. Mai 2013, 20:03

Olen enne ka näinud järgesid, mis kõik oma eelkäijad ületavad, aga sellist asja, et viies osa (mil tavaliselt asjad just halvaks lähevad) on nii tugevalt esimesest üle, pole ma küll varem kohanud.

Ralf kirjutas:Julgen ka väita, et seeria parim, eelkõige tänu sellele, et rõhk autodel ja nende tuunimisel ning nendega ringi rallitamisel oli põhimõtteliselt olematu ja see oli täielikult asendatud raharöövi teemaga, sedapuhku siis USA muskelautodega - värskendav ju!

Absoluutselt nõus, loodetavasti kuues-seitsmes osa lähevad sama teed ja jätavad street-race'id varasematesse osadesse.

Tiim oli erakordselt äge (v.a Vin Diesel, kes endiselt on väga häiriv), kuid filmi varastas siiski The Rock, kes oli nii badass, kui üldse olla saab. Tema võitlus Dieseliga oli filmi highlight. Seifiga linnas lammutamine oli ka väga lõbus. 8)

9/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Kiired ja vihased 5

PostitusPostitas LiveForThis » 31. Märts 2015, 19:21

Mõelda vaid. Mul oli peaaegu et meelest läinud, miks Fast Five on selgelt seeria parim film.

Tegelased on ägedad ja perekonnateema igati toimiv. Sisuliselt täis ootamatuid ja dramaatilisi keerdkäike. Actioni poolest hunnitult kaunis. Huumor, action ja draama on eneseteadlikult niivõrd kenasti paika kruvitud, et on lausa tunda, kuidas näitlejad ja terve võttemeeskond võtete ajal hullumiseni naersid.

Diesel-Walker-Brewster-The Rock tandem töötab kuradima armsalt. The Rock oma pidevalt higistava näo ja juustuste onlineritega on nagu kirss tordil.

F&F6 veel otsa ja siis olen Furious 7-e jaoks valmis.

4/5

Kas on võimalik, et seeria 7. osa suudab Fast Five`i ületada? Mul on tunne, et see võimalus on isegi reaalne.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 241 külalist