Kiired ja vihased 5

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kiired ja vihased 5

PostitusPostitas Rain » 17. Veebruar 2011, 18:04

Kiired ja vihased 5
Fast Five (2011)

Sellest ajast saati, kui Brian ja Mia aitasid Domil vahi alt põgeneda, on nad pidevalt pidanud piire ületama, et end seadusesilmade eest varjata. Saabudes Rio de Janeiros, ei lähe neil kaua aega, kui taas on kõik pea peale pööratud, mistõttu otsustavad nad teostada ühe viimase tööotsa, mis peaks neile garanteerima nende vabaduse. Ent selleks peavad nad vastu astuma üliohtlikule ärimehele ja Rio de Janeiro juhile Hernan Reyesile, kes soovib nende surma. Kuid Hernan pole ainukene, kes neid leida ihkab...

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas eerik » 03. Mai 2011, 15:48

Esimest ja teist osa nägin siis, kui 12/13-aastane olin, ehk siis 8-9 aastat tagasi. Kolmandat ja neljandat pole üldse näinud. Aga pilet on neljapäevaks olemas. :pööritus:
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Ralf » 06. Mai 2011, 11:58

Julgen ka väita, et seeria parim, eelkõige tänu sellele, et rõhk autodel ja nende tuunimisel ning nendega ringi rallitamisel oli põhimõtteliselt olematu ja see oli täielikult asendatud raharöövi teemaga, sedapuhku siis USA muskelautodega - värskendav ju! Energiline, küllaltki adekvaatselt kirjutatud ja tempokas põnevusmärul. Kaks tundi toorest meelelahutust.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Dream » 09. Mai 2011, 01:08

Mulle meeldis. Kogu filmi vältel tekkis kohutavalt palju paralleele Ocean's Eleveniga ja see on ainult positiivne. Autod olid hästi valitud, vana Skyline alguses oli samuti väga sümboolne.

Muidu oli klassikaline Kiired ja vihased film - kõik varastatavad autod on alati täis paagiga, ämblikuvõrguks purunenud esiklaasid paranevad maagiliselt järgmiste stseenide ajaks ja enamike relvaga halbade tegelaste hit ratio jääb kuhugi 0,01% kanti.


Vägagi nauditav, mõnus kerge meelelahutus.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 09. Mai 2011, 10:30

Ei olnud tal tõesti väga häda midagi. Paaril korral mul küll oli "Kas tõesti?" küsimus aga ma lasin neil minna. Diesel vs Johnson oli äge :D

Mulle väga meeldis, et ei olnud tavapärase tuunitud autod/poolpaljad chickad asjaga üle pingutatud. Ma pole väga autofänn eriti..poolpaljad chickad tegelt meeldivad küll :P

Kah kuhugi sinna Thor'i 6 poole kalduva 7/10 paiku läheks vast. Päris ägedaid bb'sid juba selleks hetkeks sel suvehooajal tulnud.

PS! Ei tasu kohe peale lõppu välja joosta. Käisin vaatamas koos fänniga ja talle väga meeldis veel väike lisasstseen.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Risko » 14. Mai 2011, 22:42

Mulle meeldis see A-Rühma taoline avapauk, kus buss keeratakse kümme korda üle pea, aga imelisel kombel no casualities on board! Igastahes näis mulle pisut kahtlasena, et need kiired ja vihased on kõik nõus riskima kogu bussitäie vangide tapmisega (ja mitte ära unustada täiesti süütut bussijuhti!), aga nähtavasti ma alahindasin neid, sest politseiohvitseride ja süütute jalakäijate tapmine ei valmistanud neile filmi lõpus samuti probleemi. Okei, politseinikud olid corrupt ja puha, ja nad kindlasti olid väga ettevaatlikud selle suure kuubikuga büroohooneid maha niites.
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 15. Mai 2011, 02:47

Pole filmi ennast veel jõudnud näha, aga üllatavalt positiivsed hinnangud on igalpool.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Spellbound » 20. Mai 2011, 17:29

Haigelt loll dialoog, ebaloogiline ja jabur stsenaarium, hea lugu (arvestades pikkust ja kui palju jõuti selle aja sees ära teha ilma et kordagi oleks film muutunud tüütuks või igavaks).

Võimas, võimas action, äge opetöö ja montaaž. Vanad head ja sümpaatsed tegelased taas koos - Han on lahe! Palju seoseid esimese osaga, kuid sellegi poolest on esimene endiselt seeria parim. The Rock ruulis - iga tema lause on tsiteerimist väärt. Mõnus otsekohene ja pentaloogia põhiväärtusi meenutav ning neid süvendav sissekanne seerias, mille teine ja kolmas osa võiksid olemata olla. Okei, teine võiks kaduda, kolmas oli omaette frukt - omad võlud olid.

Parem kui eelmine, halvem kui esimene (nii lolli dialoogi pole ammu kuulnud).

Lõpp oli muidugi üleliia suhkrune, kuid see, mida näidati lõptutiitrite ajal
Spoiler :
Letty on elus

, oli üle igasuguse lolluse piiri. Tehku siis uus osa, mis leiab aset enne O`Connoriga kohtumist või esimese ja teise osa vahel või mida iganes, aga ärge tehku seda.
Hiljem on hea vaadata seeriat õiges järjekorras: 1,2,4,5,3

7/10 - totaalselt mõnus popkornikas (mida mina kinos ei söö), mida läheks vaataks kinos isegi uuesti. Õigustab pealkirja ja on tõesti kiire ja vihane.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 20. Mai 2011, 18:00

Risko kirjutas:...aga nähtavasti ma alahindasin neid, sest politseiohvitseride ja süütute jalakäijate tapmine ei valmistanud neile filmi lõpus samuti probleemi. Okei, politseinikud olid corrput ja puha, ja nad kindlasti olid väga ettevaatlikud selle suure kuubikuga büroohooneid maha niites.

No see on parem variant kui "Die Hard 4.0", kus piloodi evakueerimisel reaktiivlennukist ikka paari sekundi vältel korraliku montaaži kiuste kiiresti näidati, et ta terve ja elusana maandus. Üleüldse mulle meeldis, et siin filmis ikka pahad tõesti sõelapõhjaks lasti, mitte oimetuks ei löödud või jumal teab mida.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Forzelius » 20. Mai 2011, 18:38

Olen nõus enam-vähem kõigega, mida üks vendadest ütles. The Rock ruulis, action oli hea, kaameratöö ja mont beyond hea. Muusika samuti mõnus. Kuid dialoogiga oli tõsiselt puusse pandud. Ei saa aru, kas on raske palgata mingit normaalset stsenaristi, kes ei kirjutaks tegelastele täiesti obvioosseid steitmente dialoogi. Masendavalt kehvad laused kui välja arvata mõned humoorikad kohad ja The Rocki tekst. See mees oli totaalne võit siin filmis!
Asi, mida mina muidugi terve filmi ootasin oli Vin'i ja The Rocki big fight, mis õnneks ei vedanud alt. Oli seina lõhkumisi, oli kägistamisi, oli kõike.
Üleüldse on tegemist väga hea popkornikaga, mida arvutist ja/või uuesti enam vast ei vaataks, kuid ühe kordse kinokülastusena, mille ajal ma popkorni sõin ja pepsit jõin, toimis küll.
After-credits lõpp oli muidugi täielik bullshit.
Üldiselt aga 7/10 (ei kasuta boldi)
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kiired ja vihased 5

PostitusPostitas Ronet » 20. August 2011, 11:42

Mulle väga ei istu see heist'i peale üleminek. Mitte, et ma suur autopede oleksin.
Dialoogi poolest kõige halvem F&F film siiani. Möllustseenid olid samuti Liiga ulmelised..
Vist parem kui eelmine F&F.. Ei mäleta enam ausalt öeldes.
Lemmikuteks jäävad endiselt esimene film ja Tokyo Drift. Lucas Black ftw!

6/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Kiired ja vihased 5

PostitusPostitas Rain » 20. August 2011, 13:20

Ma küll eelmiste kiirete ja vihastega seda väga võrrelda ei oska, kuna neid on ikka korduvalt vaadatud, aga mul on siuke karvane tunne, et see "Fast Five" on võib-olla isegi seeria kõige parem.

Et jah, väga kenasti välja kukkunud, keskenduti rohkem asjalikkusele, mitte filmi välimusele (välimuse all mõtlen naisi ja autosid). Muskelautode hääled olid mönusad. 8) See seifi värk oli küll suht ebareaalne/võimatu, aga polnud hullu, andiski asjale funki juurde.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Kiired ja vihased 5

PostitusPostitas siilupart » 19. September 2011, 00:36

Rain kirjutas:Ma küll eelmiste kiirete ja vihastega seda väga võrrelda ei oska, kuna neid on ikka korduvalt vaadatud, aga mul on siuke karvane tunne, et see "Fast Five" on võib-olla isegi seeria kõige parem.


Sama siin. Esimene oli ka kena, aga üle viienda ei hüppa nendest mitte ükski osa. (Y)
I Know I Am Little Stupid Girl, But I Learn Always Something
Kasutaja avatar
siilupart
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 109
Liitunud: 27. Juuli 2007, 23:49
Asukoht: Kuressaare (Saarlane:D)

Re: Kiired ja vihased 5

PostitusPostitas Kidd » 19. September 2011, 17:02

Normaalne märul, paneks ta isegi esimese osa ja Tokyo Driftiga samale pulgale, ehk siis kõvasti üle keskmise, samas ilma The Rocki ja Chargeriteta oleks sama mõtetu action nagu 4 osa :(

8/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Wisegirl » 01. Oktoober 2011, 15:29

"Kiirete ja vihaste" saaga on iseenesest huvitav, põnev, actionit täis. Kerge jälgida = hea meelelahutus.
Viienda osa puhul oli leitud väga loominguline viis, kuidas lõhkuda võimalikult palju autosid. AKA "tants seifi ümber", väga loov.
Natuke imelik oli vaadata stseene, kus lihamäed üritasid midagi sügavat ja liigutavat öelda.
Olin ka üllatunud, kui halva kvaliteediga videoklipist saadi halva kvaliteediga pilt autost, mida suurendati ning suudeti näotuvastamisprogrammiga teada saada maski alla peitunud isikud! That's quite a detective work there.

Ning kui politseijaoskonda mindi vetsuseina lõhkuma, siis mõtlesin, et Scofieldil "Põgenemisest" oleks kulunud selleks palju rohkem aega. Lausa imepärane, et ükski politseinik ei kuulnud seina lõhkumisega kaasnevat müra.

Ometigi nauditav märul. Meeldib vaadata filme, kus tehakse plaane millegi varastamiseks ja kuhugi sisse/välja murdmiseks.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Järgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 168 külalist

cron