Karje 4

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re:

PostitusPostitas Ronet » 01. August 2011, 02:51

Hea noortekamp (välja arvatud Trevori osatäitja) kokku aetud. Lemmik tegelaseks osutus Kirby.
Spoiler :
Lootsin isegi, et ta jääb ellu nagu Doof.. Dewey esimeses filmis.

JazZ- kirjutas:"You forgot the first thing about remakes - don't fuck with the original."
stiilis laused + Scream'ile omane muu fun fun fun = parem, kui 2. ja 3 osa,

Ditto!


7/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Karje 4

PostitusPostitas Kermit » 05. August 2011, 20:51

Horror, Mystery, Thriller tage kandvalt filmilt ootaksin midagi muud kui see, millega valmis saadi. Isiklikult asendaksin need kolm nimetust Komöödiaga. Natuke liiga-väga-palju oli seda ebaloogilisust. Rääkimata näitlemisoskuse puudujäägist.

Hinne 1/10
Kasutaja avatar
Kermit
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 17. Märts 2010, 23:28

Re: Karje 4

PostitusPostitas Forzelius » 02. Jaanuar 2012, 09:26

Spoiler :
Algsaaga suure austajana ei saa panna alla 7.5/10. Mulle täiega meeldis tõsiasi, et kõik 3 ellu jäid, kuigi nad kõik oleks võinud mingil hetkel kooleda. Loodan südamest, et ei tule viiendat osa, mis praegu on vist maybe. Ma salamisi lootsingi, et tuleb selline generatsioonide vaheline värk ja et vanem jääb peale ja õnneks nii ka läks, sellest tulenevalt ei soovi ka viiendat, sest siis saaks kindlalt keegi neist avastseenis surma. Kui viies juba peaks tulema, oleks võinud Jilli ellu jätta, sest see lõpp, mis oli Scream 4's (a'la, killer on alguses hero, mis meenutas veidi Johnny Englishit lol), ei jäta mulle sobivat 5. osa stsenaariumit. Sidney on kordades parem tegelane kui Jill oli, ning seega on mul hea meel, et asi niimoodi lõppes ja loodetavast lõppenuks jääb. Ja veel, viienda osa juures pärsib juba see vastu, et Cox ja Arquette on lahus, nii et suure tõenäosusega oleksid nad ka filmis lahus, mis ei oleks üldse tore.
Nii, see oli nostalgialaine, nüüd teistest asjadest, mis filmis meeldisid. Peab ütlema, et filmi esimese poole ajal ma veel totaalselt müüdud ei olnud, kuid teine pool oli juba palju meeldivam (Stabathoni stseenid) ning see on päris üllatav, kuna tavaliselt ei juhtu nii, et ebahaaravale esimesele poolele järgneb haarav teine pool. Samuti arvan ma, et kohati pandi selle filmi sees oleva filmi film teemaga üle võlli. Eriti avastseeni puhul, kus Stab 6'st sai Stab 7...vist? Samas, arusaadav. Juba saaga 4. osa: on käsitletud nii järje kui remake teemat, kuidagi peab värske olema. Ning eks ta mingil määral kindlasti oligi, kuid alguses tundus nagu liiga suur infovoog olevat, tohutult palju karaktereid. Sellegipoolest, mida aeg edasi, seda väiksemaks punt loomulikult muutus ja üsna pea oli jälle vana hea 5-6 inimest. Leian, et surmad olid täitsa leidlikud, meeldis ka homaaž 1. osa avastseenile.

Üldiselt eelistan loomulikult esimest osa, kuid oma värskendava lähenemisega oli see kindlasti parem kui 2. ja 3. osa. Meeldis.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Karje 4

PostitusPostitas Rasmus » 02. Märts 2013, 16:38

Teeme jälle sedaviisi:

Segane algus (N)
Kohutavalt palju tegelasi (N)
Vanad tuttavad karakterid on tagasi (Y)
Hayden (Y)
"Screamile" omane fiiling on täiesti olemas (Y)
Loll, ebausutav lõpplahendus (N)
Uued Randy stiilis tegelased (Y)

Ehk siis hinne on 6/10. Ootan, et tetraloogia pentaloogiaks muudetaks. :))
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Karje 4

PostitusPostitas CyberRax » 18. Märts 2013, 22:41

Et siis... tjah... jättis suhteliselt külmaks. Kaamerate teema ei meeldinud. Saan aru, et nii on modernne ja puha, aga tahest-tahtmata samastus vana ja nõmeda "Halloween: Resurrection"iga. Ja mõrtsuka motivatsioon oli parajalt labane, vähemalt eelmiste killerite põhjendusi arvestades. Plussina peab mainima, et kurjamit ära ei arvanud (mis mööndustega kehtis tegelikult ka eelnenud kolme filmi kohta - 3. osas arvasin ära miks, aga mitte kes), verd natuke oli ja helirada rokkis tõsiselt (tänu sellele filmile loen end nüüdseks The Soundsi fänniks).
1,5 korda näinud, hetkel uuestivaatamise tuju pole, tulevikus samas ei välista. 6/10.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Karje 4

PostitusPostitas Rasmus » 31. August 2015, 22:20

Spoilerid.

Ma ei tea, mis mul kaks aastat tagasi arus oli, sest tegelikult on "Scre4m" peaaegu sama hea kui esimene osa ja meeldib mulle vaat et rohkemgi. Kui seda seeriat vaatan, siis alati ikka "Scream" ja "Scream 4" double feature, ülejäänud võiksid vabalt ka olemata olla (kuigi head filmid, no doubt). Ainus laitus uusima osa juures on see, et keegi algsest kolmikust ei sure ‒ Gale oleks võinud surmavalt nuga saada küll, kõik võimalused selleks olid igatahes olemas. Tapmised on ka vähe ühekülgsed.

Cast on täiesti meeletu: lisaks vanadele tuttavatele veel Hayden Pan-mis-iganes-ta-nimi-on, Emma fucking Roberts, Allison Brie ning cameod Veronica Marsi, "True Bloodi" tšiki ja Britt Robertsoni poolt. See on õudusfilmi kohta ikka väga enneolematu, kui ehk mingi "Anaconda" ja "The Haunting" välja jätta. Emma teeb siin prolly oma parima näitlejatöö üldse, tema hullumeelsus on kindlalt usutavam kui kõikide eelmiste osade pseudo-motiivid (pole aimugi, mida ma varasemas postituses ajasin). Lemmiktegelane on loomulikult Haydeni kehastatud Kirby ‒ päris kahju, et ühtegi nõnda ägedat karakterit MTV "Screamis" pole. Võimalik muidugi, et samastan ennast lihtsalt Culkini tegelasega vms ega suuda seetõttu olukorda objektiivselt hinnata.

Meta-lähenemine töötab siin suht imeliselt ega mõju nii forsseeritult nagu kohati esimeses filmis. Nende tegelaste kirg õudukate vastu on pärast Woodsboros üles kasvamist täiesti usutav. Tapmiste (ja koolielu) streamimine on minu jaoks ikka kergelt küsitav; ei kujuta väga ette, et koolinoored säärasest asjast huvituksid.

Tahtsin mainida, et "Scre4m" on natuke liiga lühike ja et keegi võiks sarnase miniseriaali teha, aga siis meenus, et MTV juba üritabki seda. Pole vist tarvis öeldagi, aga iga minut neljandast "Screamist" on rohkem väärt kui see praegune sari. Pärast Wesi filmide üle vaatamist tundub MTV ponnistus nagu paras disgrace.

Mõnes mõttes sobilik, et "Scre4m" Wesi viimaseks filmiks jäi. Vähemalt lõpetas karjääri kõrgel noodil.

8/10
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 123 külalist

cron