Äraaetud hobused lastakse ju maha

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Äraaetud hobused lastakse ju maha

PostitusPostitas Ralf » 17. Jaanuar 2011, 10:14

Äraaetud hobused lastakse ju maha
They Shoot Horses, Don't They?

Horace McCoy 1935. aastal romaanil põhinev draama Gloriast (Jane Fonda), kes loodab pärast ebaõnnestunud enesetapukatset Hollywoodist õnne leida. Hoopis kohtub ta Robertiga, kellega koos otsustab ta osa võtta hoogsast ja kurnavast mitmepäevasest tantsumaratonist, mis viib Gloria uute järeldusteni oma elu väärtuste kohta.

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Äraaetud hobused lastakse ju maha

PostitusPostitas Forzelius » 14. Juuli 2013, 03:36

Ma ei tea, kas ma ei pannud tähele korralikult, aga ei tulnud kuidagi Jane Fonda tegelase eluraskus seal välja. Kogu film oli kuidagi tühi. Spent force nagu tantsijad ise peale 30 päeva. Ei suutnud mina sidet luua ühegi tegelase (Robert tundus ainuke mõistlik olevat) raskuse ega vaevaga. Sain küll aru, et Suure Depressiooni aeg, aga keegi peale rahamurede seal eriti ei kurtnud. Kujutati kuidagi väga tumedas toonis kogu asja. Ainult madrus oli selline lustakam natuke.
Larry David on öelnud midagi, et komöödiat tehes ropendamine on nagu kerge väljapääs. Ma tuletasin, et draamade puhul on
Spoiler :
kõik enesetapuga seonduv ning eriti selle filmi tähtsaimatesse kohtadesse panek nagu liiga odav või nii. Eriti sellise juustuse maiguga nagu ta siin oli.

Ilmselt ma olen minoorsuses, aga mind tõesti jättis see film külmaks. Meeldis see, kuidas ära kasutamise teemat näidati, aga otseselt ühegi indiviidiga ei klikkinud. Pollack meeldib mulle, aga see ei ole tema parim film.

nõrk 6/10
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 69 külalist

cron