Autod 2

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Autod 2

PostitusPostitas Rain » 13. Jaanuar 2011, 22:53

Autod 2
Cars 2 (2011)

Kuulus võidusõiduauto Pikne McQueen ja lõbus puksiirauto Mater võtavad ette reisi ülemeremaadesse, et võtta osa maailma esimesest Grand Prixi võidusõidurallist, kus tehakse kindlaks maailma kiireim auto. Kuid tee tippu on täis teeauke, ümbersõite ja lõbusaid üllatusi, mis võtab täiesti uue pöörde, kui Materist saab rahvusvaheline spioon.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Pixie » 13. Jaanuar 2011, 22:56

Mu väikevend läheb selle uudise peale küll pöördesse. Woo.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas eerik » 18. Jaanuar 2011, 01:07

Pixie kirjutas:Mu väikevend läheb selle uudise peale küll pöördesse. Woo.

Mõtlesin siin mitu päeva aga ikka ei saanud aru, millist uudist sa silmas pead.

Aga filmist rääkides, siis teaser ei tekitanud just eriti positiivset muljet. Aga ilmselt peab filmi ära ootama enne igasuguste järelduste tegemist.

Mulle üldse ei meeldi, et Disney kasutab Pixarit kui head piima andvat lehma, kellelt pidevalt maksimum välja lüpstakse aga enne uuele karjamaale ei lasta kui vana on mullani tühjaks söödud. Cars oli Pixari kõige vähem edukas film: nii kriitikute kui publiku arvates nende halvim ning ainus Pixari film, mis ei võitnud ühtegi Oscarit (animatsiooni kategoorias kaotas Happy Feet'ile). Ja kui küsida, miks sellele järg toodetakse, siis vastus on lihtne ja loogiline. Frantšiis müüb. Järgesid ei tehta filmidele nagu The Incredibles, Ratatouille ja Up, vaid Toy Story'le, Monsters Inc.'ile ja Cars'ile, sest nende järgi on hea mänguasju jms toota. Milline laps tahaks saada endale roti- või inimesekujulist nänni, kui on võimalik saada mõni pehme ja karvane nunnu koll või äge mudelauto? Lisaks saab ju veel nende tegelaste lõustasid igale poole toppida ja seda on Cars'i puhul ka väga palju tehtud. Selle teemalist nänni on igal pool. Mu õetütrel oli vist Mater'i-kujuline šampoonipudel, paar päeva tagasi nägin poeriiulitel Cars'i pildiga "lastešampust", täna Lego komplekte ja saunalinu.

Ma tegelikult kardan, et sellest saab Pixari esimene suurem põrumine.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Spellbound » 18. Jaanuar 2011, 01:33

Mäletan, et mul oli toona kui esimene osa ilmus valida, kas minna vaatama Cars`i või Pulse`i. Läksin vaatama viimast. Hiljem selgus, et tegin õige valiku. Üks halb oli teisest halvast parem.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Pixie » 18. Jaanuar 2011, 11:38

eerik kirjutas:
Pixie kirjutas:Mu väikevend läheb selle uudise peale küll pöördesse. Woo.

Mõtlesin siin mitu päeva aga ikka ei saanud aru, millist uudist sa silmas pead.

Uudise peale, et tulekul on järg tema lemmikfilmile.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas Soprano » 18. Jaanuar 2011, 11:50

See uudis on vähemalt 2 aastat vana.
Ise ootan Monsters, Inc. 2.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas damon » 18. Jaanuar 2011, 12:33

Mulle üldse ei meeldi, et Disney kasutab Pixarit kui head piima andvat lehma ...


Disney ütles ju kohe, et ostab Pixari tugevdamaks oma turuosa animatsioonides ja edendamaks kvaliteeti ja otsuse kritseerijaid leidus juba siis.

Eks see Cars ole rohkem kuni 7-aastaste mutlikas, kus sisu on teisejärguline. Võrdluseks Ratatouille's on tõsine toidufilosoofia, mis eeldab, et sa oskad endale vähemalt võileiba ise teha ja seda nautida. :)
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Pixie » 18. Jaanuar 2011, 16:25

Soprano kirjutas:See uudis on vähemalt 2 aastat vana.

Eks shoot me, et ma sellest varem teadlik ei olnud.
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas eerik » 18. Jaanuar 2011, 17:45

eerik kirjutas:ainus Pixari film, mis ei võitnud ühtegi Oscarit (animatsiooni kategoorias kaotas Happy Feet'ile).

Ma just taipasin, et sel aastal tuleb ka Happy Feet 2...
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

Re: Autod 2

PostitusPostitas Ralf » 15. Oktoober 2011, 15:56

Pildilisest poolest tõeliselt nauditav. Rikkalik ja värviline pilt, kõik suuremad ja väiksemad masinad ning erinevad sündmuspaigad panevad lausa silma puhkama - autod ja linnad-loodus näevad tõeliselt kenad välja ja peaks mudilastele kindlasti vaatamisrõõmu pakkuma.

Hakkasin muidugi mõtlema, miks Pixaril nende autofilmidega ikka ei õnnestu ja mis võiks olla nende keskpärasuse põhjuseks. Võib-olla on süüdi inimtegelaste puudumine. Äkki kaob sellega suur osa loo emotsionaalsusest. "A Bug's Life"-i ei peeta samuti just heaks animatsiooniks ja teadupärast on sealgi inimtegelaste osakaal põhimõtteliselt olematu.

Arvutianimatsioonina tegelikult polnud teisel viga midagi, mitmed Dreamworksi väljapigistused on tunduvalt vähem-meeldejäävamad olnud, aga oma seatud latini ei suutnud Pixar igatahes seekord tõusta. Kuidagi pikavõitu oli samuti.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Autod 2

PostitusPostitas Pixie » 27. Detsember 2011, 00:57

Rohkem erinevaid liiklusvahendeid, möllu ja... pleki mõlkimist. Tundus kuidagi eriti vägivaldne. Eelmine kord oli kõige tähtsam saavutada võidusõidul esikoht, seekord üritati pidevalt kedagi tappa. Alternatiivse kütuse teema pani mind pidevalt mõtlema, mis sauruste fossiilidest räägiti - kui isegi tuvid ja kärbsed on Autode maailmas masinad. Vist vale film loogika üle arutlemiseks. :D Igatahes oleks soovinud näha rohkem tuttavaid tegelasi Radikaribi linnast. :P
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Autod 2

PostitusPostitas Garli » 03. Märts 2013, 01:35

Kõik Pixari filmid nüüd nähtud ja see siin on visuaalse poole pealt minu arust ilusaim. Silm puhkas iga kaadri ajal. (Y) Sisu poolest film just midagi sensatsioonilist ei ole ja jääb pigem sinna keskpärasemate Pixari filmide hulga ent see spiooniteema oli mulle täitsa meeltmööda. Vahva meelelahutus.

6/10
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 191 külalist

cron