Thor

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 10. Mai 2011, 19:28

Soprano kirjutas:Teiseks, ma ei kuula ainult 70-aastase hipi soigumisi nagu mõned. :pööritus: No offense!

Pole tõsi, ma kuulan ka 70aastase Lou Reedi soigumisi!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas blindman » 25. Mai 2011, 16:52

Kui väga viisakalt öelda siis see film on täielik saast.
Koomiksit oleks arvatavasti huvitavam olnud lugeda.
blindman
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 18. Mai 2011, 19:51

PostitusPostitas Pesukaru » 25. Mai 2011, 18:58

Täiesti sisutühi klišeedest kubisev pask. Minu arust täiesti naeruväärne film. Peaale efektide seal nagu küll midagi ei olnud.
2,5/10
Kasutaja avatar
Pesukaru
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 11
Liitunud: 03. Aprill 2011, 04:05

PostitusPostitas thargun » 27. Mai 2011, 16:13

Ma loodan et see on parem kui Clash the things asi.ise veel näinud ei ole aga tundub väga huvitav
thargun
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 10. September 2010, 23:30

PostitusPostitas ruut » 27. Mai 2011, 16:33

Et teine lehekülg üdini negatiivne poleks, siis avaldan siin ka enda hinde - 8/10
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas Soprano » 27. Mai 2011, 17:47

Nõustusin paljuski /Filmcast Devindra jutuga nt. mul jäi ka tunne, et Asgard'l elaski ainult kuningapere ja rohkem inimesi polnudki... Suur tühi CGI linn. Sama jutt ka Frost Giants'i ja nende maailma kohta, mis jättis külmaks (pun intended). Üldse oli üllatavalt väike skoop ja üllatustevaba lugu, kahjuks ka vähe madinat, kuid Branagh tegi siiski head tööd. Mäletate ju kõigi krimpsus nägusid, kui see projekt väljakuulutati and whatnot.

Chris Hemsworth! (Y) - sama sarmikas nagu nimekaim Chris Pine Star Trek'st. Maal olles sai temaga ikka palju koomi.
Spoiler :
Pilt

Panin 8/10, millest 1p läks Portman'le (nagu iga filmi puhul), kusjuures ta pole tükk aega nii armas olnud. Meeldib, kui ta teeb sellist dorky rolli nagu Garden State's. See kööginõudega mässamise koht oli hilaar - impro? Hemsworth'i ja Portman'i romansil ei lastud lihtsalt piisavalt kasvada, sellepärast tundub ebausutav ja kiirustatud, kuid neil oli kõvasti rohkem sädet kui nt. Kutcher'l ja Portman'l No Strings Attached's terve filmi jooksul.

P.S. See "tiinipopi" lugu mängis taustaks juba enne lõputiitreid, kui Hemsworth ja Skarsgård baaris õllet rüüpasid. "Walk" on väga raadiosõbralik, ei vaidle vastu, kuid mulle ei tundunud see võõristavalt lõputiitrite ajal. Ma pole muidugi bias, sest olin lugu varem kuulanud ja teadsin eelnevalt, et see on filmis.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas thargun » 03. Juuni 2011, 18:26

Mina ei saa aru,mille eest eest siin punne laotakse? Pärast reklaami nägemist ma nii ootasin seda filmi,aga WHAT THA FUCK ,ma peaks juba pettumuse eest andma 1.
Anthony eest 2 ,ülejäänd pasa eest 1 ,kokku 4/10(okei teostuse eest 1)
thargun
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 27
Liitunud: 10. September 2010, 23:30

Re: Thor

PostitusPostitas LiveForThis » 02. September 2011, 03:10

Rotten Tomatoes consensus:
A dazzling blockbuster that tempers its sweeping scope with wit, humor, and human drama, Thor is mighty Marvel entertainment.

Entertainment? Entertainment? Human drama? Wit? Humor? Dazzling blockbuster? - Where? Wheeeeeeeeeeeeeeeeere?

It was so bad

4/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Thor

PostitusPostitas LiveForThis » 02. September 2011, 14:05

Kuna kell 3 öösel tahtsin magada, siis täna hommikul saan Thori muljetamisega ka jätkata.
Mul olid teatud eelarvamused Thori suhtes, aga kuna Marveli filmid on seni olnud täitsa viisakad, siis midagi halba ka ei osanud oodata, aga et Thor kohe nii halb on, poleks eales uskunud.

Kenneth Branagh ütleb nii mõndagi, aga samas on tegu Hollywoodi produktsiooniga ja just seetõttu ei tohiks imestadagi, et miks režii on võimalikult mittemidagiütlev, igav ja tüütu.
Uskumatu, et pärast kahte Iron Mani pole tootjad ikka midagi ära õppinud. On ikka lambad küll. Kõik režissöörid on erinevad, aga siin on näha, kus seisab Jon Favreau ja Branagh erinevus. Üks on karastunud hollywood moneymaker, kes teeb oma tööd kvaliteetselt ja teine asetati lihtsalt pukki ja kõik tehti tema eest ära? Milleks teda üldse siis lavastajaks määrata? Ma olen Branagh filme ikka omajagu näinud, aga Thoris polnud teda kui režissööri eriti tundagi. Selline tunne, et keegi teine oli filmi lavastuse eest vastutav.

Ainull Asgardi stseenid suutsid muljet avaldada ka režii poolest. CGI kuningriik oli hirmus tühi. Kogu tegevust leidis aset lossis kahes kolmes ruumis ja siis silla peal. Miks ehitada üles nii võimas linn kui sa seda ei kasuta?
Aga CGI actionstseenid Jotunheimis ja tavalised stseenid Asgardis panid vere keema küll. Kena vaatemänguline vaatepilt.

Lisaks igavale režiile on Thoril klišeedest kubisev stsenaarium. Polnud mitte ühtegi üllatust, sest kõik sammud reedeti ära enne nende teostamist. Ütleme nii, et Thor meenutab kõige enam suureeelarvelist lastefilmi, kus väga pahad võitlevad väga headega, peategelase ja kohustusliku naistegelase vahel tekib punnitatud romantiline suhe, paha on ikka väga paha ja kohe nii paha, et see reedetakse esimeste minutite jooksul ära. Karakterid puuduvad, sest noh lastefilmis pole sügavust vaja.
Isegi muidu alati võluv Portman tüütas kiirelt ära. Mõttetu tegelane. Kahju Portmanist. Ainuke, kes vähegi karakterile omaseid tunnuseid näitas oli Loki, kuigi tema tegelase areng oli nagu ülejäänutegi puhul äärmiselt igav ja etteaimatav. Kõige naljakam oli aga see, et Hemsworthi Thor oli nii ebameeldiv, et ma hakkasin vaikselt lootma, et hoopis Loki on protagonist. Muhe tegelane, näitleja mõjus huvitavalt, kuigi tema tegelane mitte just nii väga.
Nagu terve filmgi oli Thor äärmiselt pealiskaudne tegelane, kellele polnud võimalik kaasa elada.

Thori best buddies oli täielik naljanumber. Jaapanlane, inglane, brünett naissõdalane ja viiking, kes lihtsalt seisid ja kõndisid kogu filmi aja. Mida Tadanobu Asano siin filmis tegi, jääb mulle mõistatuseks. Kurb, kuidas nii nõrka filmi on palgatud tugevad näitlejad nagu Skarsgard, Portman, Hopkins ja Asano. Kõik tehakse lihtsalt lolliks. Olgugi, et Hopkins oli Odinina väärikas ja fun to watch.

Actioni kohapealt oli Thor üllatavalt igavamaiguline. Ainult Jotunheim võitlus oli põnev. See Devastator ehk Odini hiiglasest salarelv oli äge (Y) Üldsegi pani imestama, et ühes osas on CGI väga muljetavaldavalt reaalne, aga teises osas jälle väga animatsioonilik ja ülimalt igavalt ära kasutatud.

Aga lõpetuseks ütleks nii palju, et Thor on selle suve rumalaim, pealiskaudseim, klišeeliseim ja igavaim supehero movie.
4/10

Pean vist neljandal Piraadil hinnet tõstma :pööritus:
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Thor

PostitusPostitas Spellbound » 02. September 2011, 14:11

Spellbound kirjutas:Thor tundub vähemalt trailerite põhjal lahja supp, mille muudavad ägedamaks efektid ja 3D. Kodus ja võõrsil Chris Hemsworthi on väga raske tõsiselt võtta, kuigi usun, et ta saab hakkama küll.
Ma ei suuda senini uskuda, et režissööriks on Kenneth Branagh :shokeeritud:
Kapten Ameerika puhul on Joe Johnston mõistetav...nojah.

Vaatama lähen ikkagi 8)

Vaatama ei läinud ja oli veelgi lahjem supp kui oleks arvanud. Nagu sööks frikadellisuppi ilma frikadellideta.
Chris Hemsworth oli väga ebameeldiv. Skarsgård ja Portman mängisid iseennast - ilmselt oli vaja maja osta vms ja Marvel andis selleks võimaluse.
Kõige halvem Marveli film. Nüüd America veel ja siis tuleb ainult loota, et Marvel pole Whedoni geniaalsust ära loputanud.
Maa peal toimunu oli jabur. Asgardis ja selle ümbruses toimunud lahingud olid võimsad CG plahvatused. Branaghist polnud siin jälgegi - ainult viltused kaadrid millegi olematu rõhutamiseks. Visuaalselt üleküllastunud ja mittemidagiütlev popkornikas, mis on tühi nagu Asgardi linn. Pealiskaudne ja talumatult rumal. 4/10
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Thor

PostitusPostitas Ralf » 02. September 2011, 16:06

Spellbound kirjutas:talumatult rumal

Wait til you see "Captain America". 8)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Thor

PostitusPostitas LiveForThis » 06. September 2011, 00:09

Jaurasin blogis veel pikemalt 4/10
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Thor

PostitusPostitas Risko » 06. September 2011, 02:03

Kuigi enamus kommentaaridega siin teemas nõustun, siis mulle jäi filmist siiski positiivne mulje lihtsalt selle tõttu, et ma olen viimaste aastate jooksul ära tüdinenud ülimalt ''reaalsetest'' koomiksifilmidest. Green Lantern'i ma näinud ei ole veel, aga Thor'is toimuv galaktikate vahel jebimine ja jumalate teema oli igati hea vaheldus. Oli näha, et nii tõsiselt asja ei võeta ning see lubas huumoril ka kergemini töötada, mis muidu oleks tõenäoliselt üpris talumatu olnud.
Kasutaja avatar
Risko
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 218
Liitunud: 20. Juuni 2007, 23:34
Asukoht: Tallinn

Re: Thor

PostitusPostitas Zinera » 06. September 2011, 10:31

4/10

Olen näinud ka hullemaid tõlgendusi Skandinaavia jumalatest, lisaks mage armastuslugu ning suhteliselt paigalseisev põnevus. Treileri järgi muidugi oleks filmis olnd palju metsikut actionit ja sidus lugu, kuid nähtu põhjal pean kahjuks ütlema, et lugu oli liialt keskendunud ilmselt 3D efektidele, sest isegi naljad ei tulnud hästi välja.
Aga kõige hullem tõesti ei olnud, sest haigutama film ei pannud, pigem tahtsin näha, milliseks see film lõpupoole ikkagi kujuneb. Näitlejad...Natalie Portman on ilus ja Anthony Hopkins võiks naasta tõsisemate filmide juurde..
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

Re: Thor

PostitusPostitas Pixie » 26. September 2011, 00:35

Ei mina saa aru, miks nii negatiivseid hinnanguid jagatakse. See ju ammu teada, et trailerites näivad filmid paremad, ja mina ei oodanudki kergest meelelahutusest enamat. Täpselt seda oligi mul hetkel vaja. Kui oleksin oodanud sügavat sisu, oleksin valinud mõne teise filmi.

Visuaalselt muidugi väga kena teos, veidi omapärane (kuid vinge!) stiil. Sisu ja tegelased ei hiilanud originaalsuse ega üllatustega, kuid see-eest oli mõni koht päris naljakas. Kogu stoori Jane'iga tundus üleliigne... Lisas ainult nii palju, et muutis silla lõhkumise veidi dramaatilisemaks. 6/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 173 külalist