Thor

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas eerik » 02. Mai 2011, 00:18

MNC kirjutas:Ma ei tea, olen kunagi paari vihikut lugenud ning ....njah...paar nime nagu on jah Põhjalast, aga kui sa valad Laua Viina pudelisse vett, siis ega ta viinaks ju muutu. :)

Ma ei ole küll koomiksiga tuttav, aga film algab igatahes sellega, kuidas kurjad jääelukad (täpset nime ei mäleta, härma.... midagi) norralasi kiusavad ja kuidas Odin enda kaaslastega neile appi tuleb.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas MNC » 02. Mai 2011, 00:25

Ja?

Ps. Jötunid oli põhipahade kollide nimi, saagades. Vaanide sõbrad ja puha, osaliselt karvased ja vähemalt üks neist oskas kuradi hästi sepistada...Bolverg vist.

PPS. Miks oleks pidand Odin ja gäng norralastele appi minema või pigem - miks oleks pahad kollid pidand üldse inimesi(lihtsurelikke) ründama....

Lõpetuseks - koomikis ja filmis olid ainukesed ühised asjad ainult nimed ja paar lauset tuleviku -mineviku sündmuste kohta siit-sealt.

Sellest on vist multikas ka, aga omal ajal piisas minu jaoks koomiksistki. Filmi vaatasin kahtlase seltskonna tõttu...
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Kidd » 02. Mai 2011, 08:54

Ma ei tea koomiksist tõesti midagi, aga põhjamaa mütoloogiaga suht hästi kursis oleva isikuna jäi see häirima. Kus juures muidu oli nimed, sugulus jms üllatavalt hästi paigas, et Loki on tõesti Laufey poeg, vikerkaaresild ja sillavalvur jms. Aga noh need kohustusliku neegri jutud on ilmselgelt tõsi Hollywoodi filmides :)
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas MNC » 02. Mai 2011, 10:28

Kidd kirjutas:Aga noh need kohustusliku neegri jutud on ilmselgelt tõsi Hollywoodi filmides :)


Nu ma olen viimase aasta jooksul näind neegerviikingit, neegerleegionäri ja veel tohutul hulgal neegreid kohtades ja ajastutes kus neid tehvenetli ei olnud.
Muuses, Hel on ühes näopoolelt "tume" - kuulsin kuskilt versiooni , et see näitab tegelikult, et ta on multirassiline ja et Põhjamaade mütoloogia on neo-natsistlikult meelestatud teadlaste poolt pahupidi pööratud :D

Ps. Koomiks on siuhke marvelli saast - ainult superhiirode fännidele, umbes nagu film on super-aksõni fännidele.
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 02. Mai 2011, 14:43

Kui välja arvata paar kosmosestseeni siis see on minu jaoks esimene film, mida ma oleks parema meelega läinud 2D'sse vaatama. Kuidagi udune jörr tundus vahepeal..võibolla on mul silmad väsinud.

Film ise on minu meelest adekvaatne suve blokipurustaja. Nalja ja möllu saab omajagu. IMDB hinne on ülehinnatud (rääkimata RT omast) tho. Koomiksi ja mütoloogiaga pole kursis..vb seepärast oli ka film suht okei.

Oli häid kohti, kuid oli ka mitu "wat" kohta.

noh..vast paneb 7/10 ära..mis tegelikult kisub sinna 6 poole siiski.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ralf » 03. Mai 2011, 21:30

3D mind ei häirinud ja täitsa passis sinna filmi, aga mõned stseenid - eriti lahingute ajal härmahiidudega - olid prilliklaaside tõttu liig pimedad ja sestap ei saanud mõnes kohas õieti aru, mis täpselt toimub.

"Thor" ise oli täitsa ergas ja visuaalselt köitev vaatemäng, aga väga lohiseva ja kuidagi tüüpilise/tavapärase viimase kolmandikuga. Hemsworth oli meeldiv üllatus, ta osatäitmine polnud juustune ja sestap see "jumal ei oska maa peal käituda" värgiga kaasnenud huumor töötas. Üleüldse kõik näitlejad olid šeffid, vaid Portmani tegelase vajalikkus kummastas mind, sest tegelikult ei töötanud tema ja Thori vaheline romance eriti.

Ja väike tidbit: lõputiitrite ajal käis mingi eriti lame tiinekate poproki lugu ja mõtlesin endamisi, et see Sopranole kindlasti passiks, aga ma ei pidanudki pealkirja/esitajat meelde jätma, sest tegu oli tema suure lemmari Foo Fightersiga. :D No offense!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas ruut » 04. Mai 2011, 09:19

Käisin, nägin, jäin rahule.

3D-st puudust ei tundnud, 2D oli mõnus.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas KiiZ » 05. Mai 2011, 08:15

Polnudki nii kehv, kui traileri põhjal arvasin. JESS!
Kõige kõvem oli lahing härmahiidudega alguses. Asgardis oleks võinud ikkagi palju rohkem stseene olla, see nägi imeline välja.
Thori näitleja sai tegelikult asjaga päris hästi hakkama. Aga Volstagg nägi suht ludri välja. Heimdall oli see-eest badass, vb see niggeri valimine sellesse rolli oli hoopis hea käik.
Mai kinos kõik noobid jooksid kohe lõputiitrite alguses minema, jäime kolmekesi lõpustseeni ootama, mis oli päris mõnusa twistiga.

7
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Ralf » 07. Mai 2011, 12:40

Keegi Stan Lee'd ka silmas?
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas ruut » 07. Mai 2011, 13:28

Ralf kirjutas:Keegi Stan Lee'd ka silmas?

Sai silmatud jah. Ta oli selle kastika roolis, mis üritas vasarat kettipidi kohalt tirida.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas Ralf » 07. Mai 2011, 13:30

ruut kirjutas:
Ralf kirjutas:Keegi Stan Lee'd ka silmas?

Sai silmatud jah. Ta oli selle kastika roolis, mis üritas vasarat kettipidi kohalt tirida.

Ah jaa! :P
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Dream » 09. Mai 2011, 01:48

Võrdlemisi pettusin, lootsin treileri põhjal midagi ägedamat näha. Palju klišeesid, etteaimatav. Minule kui visual extravaganza armastajale oli eyecandyt küll piisavalt erinevate väljamõeldud maailmate (ja nendevaheliste sildade) näol, aga see üksi ei päästnud. Stoori oli igav, karakterid so-so. Olen täiesti nõus Ralfiga, Portmani ja Hemsworthi romanss ei töötanud üldse ja kogu see "omg, ma usaldan ja armun üleöö ja ülepeakaela ära tüüpi, kes ratsionaalsele mõistusele toetudes on tõenäoliselt kuskilt hullumajast põgenenud" temaatika oli kogunisti vomiteerima paneva efektiga.

Ma ei saa öelda, et igav oli, aga filmi kõrvalt jäi aega mõelda ka sellele, kui väga Chris Hemsworth True Bloodist Terry'na tuntud Todd Lowe'ile sarnaneb ja selleks, et meenutada, kus ma varem karakter Sifi näitlejat näinud olen (Kyle XY-s!). Need vahepealsed suvalised stooritäitmise stseenid läksid kohati nii a) jaburaks, b) mõttetuks või c) etteaimatavaks, et tekkis tahtmine silmad kinni panna ja natuke magada, kuni jälle actioniks läheb.

3D kohta ei oska küll midagi halba öelda. Ei kiskunud see kvaliteeti alla ega andnud midagi erilist ka juurde. Sellegipoolest, kui ma filmidele hindeid paneks, siis ega siit üle 4/10 küll ei tuleks.
Filmipäevikud | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015
filmigurmaan.blogspot.com
Kasutaja avatar
Dream
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 321
Liitunud: 13. Märts 2011, 11:36

PostitusPostitas Soprano » 09. Mai 2011, 16:34

Ralf kirjutas:Ja väike tidbit: lõputiitrite ajal käis mingi eriti lame tiinekate poproki lugu ja mõtlesin endamisi, et see Sopranole kindlasti passiks, aga ma ei pidanudki pealkirja/esitajat meelde jätma, sest tegu oli tema suure lemmari Foo Fightersiga. :D No offense!

Esiteks on FF puhas staadionirokk, Bieber on sul tiinipopp. Teiseks, ma ei kuula ainult 70-aastase hipi soigumisi nagu mõned. :pööritus: No offense!

Thor'i lähen Kosmosesse 2D's vaatama mingi päev.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 09. Mai 2011, 18:51

Soprano kirjutas:Teiseks, ma ei kuula ainult 70-aastase hipi soigumisi nagu mõned. :pööritus: No offense!

:D
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas LiveForThis » 09. Mai 2011, 19:13

3D või mitte, kiidetud või mitte, aga miskipärast ei viiitsi minna. Lihtsalt ei tõmba. Kuigi siiamaani on tutvusringkonnas seda ikkagi rohkem kiidetud kui laidetud.

Kosmose hinnad ka tõusid. Nüüd ei jää muud üle kui vaadata Kosmose 2D-d Plaza endise piletihinnaga. Vist....

Source Code, Paul ja Fast Five on ikka veel ootel :(
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 72 külalist