Minu liba-abikaasa

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Minu liba-abikaasa

PostitusPostitas Rain » 28. Detsember 2010, 17:44

Minu liba-abikaasa
Just Go with It (2011)

Danny (Adam Sandler) on edukas plastikakirurg, kes teeskleb, et ta on abielus, mis on pooleldi hukka minemas ning selle valega üritab ta endale naist saada. Kuid kui pärast mitmeid valesid kohtab ta naist, Palmerit (Brooklyn Decker), keda ta tõesti peab enda unistustenaiseks, otsustab ta seekord jääda täiesti ausaks. Kuid õnnetuseks leiab Palmer tema pükste taskust abielusõrmuse ning kartes tõde rääkida, räägib Danny talle hoopis, et ta on lahutamas, millele järgneb Palmeri poolt palve kohtuda tema eksnaisega. Meeleheitlikult palub Danny oma assistendil Katherine'l (Jennifer Aniston) mängida tema abikaasat, et tõestada Palmerile tema lugu. Kuid üks vale viib teiseni ning peagi on mängus ka Katherine'i lapsed, kes võivad Danny valele kriipsu peale tõmmata.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 21. Veebruar 2011, 22:41

Päris naljakas oli ausalt öeldes, suu oli pidevalt muigel. Filmina ta otseselt hea ei olnud, kuid selline kergelt improvisatsiooniline / random huumor täitsa toimis mu jaoks. Lõpp oli üle mõistuse etteaimatav. Nick Swardson on muidu hea koomik, kuid karakternäitlejana kohutav, see Dolph, keda ta etendas, oli täielik läbikukkumine. Ja too Brooklyn Decker polnud mingi Alice Eve... igasugune sarm puudus. Nicole Kidman on end täiesti tsemendiks süstinud, nägi välja nagu Nicholsoni Jokker. :?

Ja ma kindlasti vihkan end tulevikus selle ütlemise eest, aga Sandler + Dugan > Ferrell + McKay.

5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ronet » 21. Aprill 2011, 12:01

I smell a Razzie nomination.
Kuidagi... rõve film lihtsalt. Muudmoodi ei oska öelda.
Ja see kohutav mash-up muusika!
2/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Zinera » 28. Mai 2011, 17:12

3/10

Järjekordne Adam Sandleri etteaste, kus ta mängib täpselt samasugust tegelast, nagu oma teistes filmides, ainult, et jällegi kuskil mujal loos. On ka erandeid, kuid igatahes mitte see film. Näitleja võiks kehastuda ka kellekski, mitte kogu aeg samas joones olla. Kidman nägi küll väga haiglane välja, Aniston selline, nagu enamvähem igas komöödias.
Natukene Nip/Tuck, aga väikse kiiksuga, ja seda iga patsiendi puhul...
Nalja sai siin ja seal, rohkem ei midagi.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas LiveForThis » 28. Mai 2011, 22:25

Ütleme nii, et filmi lõpuni ei vaadanud. Kui see Dolph seal lammastatest jahuma hakkas, siis sai mu kannatus otsa ja klõpsasin kiirelt kinni ning panin hoopis Limitlessi tööle, mis oli üsna hea.
Year One`i sain ikka kenasti lõpuni vaadata, ei tekkinud tahtmist pigem näiteks lage vahtida nagu Sandleri uusima puhul.

Dugani ja Sandleri varasemad filmid nagu Big Daddy ja Happy Gilmore olid ja on siiani mu kõige lemmikumad Sandleri filmid, isegi see Larry ja Chucki abielu oli vaadatav.
Eriväelasest juuksur Zohan`it pole pole veel näinud ja ega vist ei kaota ka midagi. Grown Ups oli lihtsalt piinlik ja nüüd see täpselt samasuguses läbi aastate täielikult mandunud Sandleri, Dugani stiilis üles ehitatud tüüpilise raamistikuga Just Go With It`i ei suutnud isegi Sandler päästa. Näitlejana ta mulle meeldib, aga kuna film peale üksikute seikade oli lihtsalt ajusurnud, et saanud ma ka teda taluda.

Annaks 2/10, aga kuna lõpuni ei vaadanud, siis pigem ?/10.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Re: Minu liba-abikaasa

PostitusPostitas CM-Girl » 04. Juuli 2011, 23:02

Arvasin, et see film ehk võib meeldida. Meeldiski, isegi rohkem kui arvasin. Esimene film kus Aniston mulle meeldis. Minu jaoks polnud päris selline tavaline Sandleri film, põhiliselt olen näinud teda mängimas tolasid,lapsemeelseid tegelasi aga nagu "Grown Upsis" siis ka selles filmis oli ta tõsisem (ei näinud rumal välja), eriti meeldis just lõpupoole aset leidev telefeonivestlus tema ja Anistoni tegelaskuju vahel + vestlus baarileti ääres.
Sandleri naeratus on armas.

8/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Minu liba-abikaasa

PostitusPostitas Pixie » 13. Mai 2012, 18:01

Märksõna selle filmi kohta: nõme. See oli naeruväärne, kuidas ehitati valede võrk mingi tšiki saamiseks. Mis suhe sellest arenema peaks, kui üks osapool loob endast petliku imidži. Kogu vaev, et tõde välja ei tuleks ning kulutatud raha näis mõttetu. Sandler pole vist kunagi kehastanud nõmedamat tegelast. Vastikult ülbe ja isekas, eriti kui väike poiss mis-ta-nimi-oligi nuttis oma isa pärast.

Kuna Danny oli juba nii vastumeelne, oli raske uskuda, et Kahterine peaks temasse armuma. Way out of his league. Ja Palmer näis sisutühi, ekraanil enamasti silmailu jaoks. Huumor ei töötanud minu puhul, enamasti piinlikust tekitavalt labane. Lisapunkt tänu Aniston'ile, kes näeb oma vanuse kohta vapustav välja. Tema esimene stseen Devlin'ina tekitas lootust, et ehk saab filmist saab veel asja, aga see tunne ei viinud kuskile. 2/10

ETA: Muide, tutvustuses on viga. Katherine oli ju Danny assistent, mitte juhataja. :P
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist

cron