Transformerid: Kuu varjukülg

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Transformerid: Kuu varjukülg

PostitusPostitas Hea Aasta » 02. Juuli 2011, 00:07

Selliste filmide puhul tekib paratamatult küsimus, kas poleks saanud raha millegi targema peale kulutada? Lihtsalt kurb vaadata, kuidas 200 miljoni dollariga suudetakse luua midagi nii arulagedat.
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

Re: Transformerid: Kuu varjukülg

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 04. Juuli 2011, 08:54

Ralfiga üsna ühel meelel. Kahtlemata visuaalselt tore möll ja puha. Kahjuks enamus, mis tegelaste suust välja tuli, oli suht *facepalm*. Minu puhul toimisid paar nalja heal juhul.
Üllatusena tuli siiski see, et asjasse oli space race ja CGI Kennedy segatud, mis võibolla mulle isegi veidi meeldis.
Megan'i asendaja nägi ka kohati paras transformer välja. Ei suudagi otsustada, kas meeldib või mitte. Tema tegelaskuju sissejuhatamiseks oli hea kaader muidugi :pööritus: (mitte, et ma oleks kurtnud selle üle :P ).
Üks suur pluss siiski: meeldis 3D kasutus. Ma olen üks neist nõmedatest, kellele meeldib 3D filme vaadata ning seega on mul hea meel, et taaskord keegi tahtis filmida 3D filmi 3D kaameratega ja filmis kogu filmi mõeldes selle peale. 3D filmina läheb ta suht sinna top3 kanti. Kahju, et pole võimalust minna IMAX'isse vaatama.
See on film, mida (kui üldse vaadata) peaks vaatama võimalikult suurelt ekraanilt. Film on eye candy, kuid suht braincell massmurder.
Esimene osa jääb siiski parimaks neist.
PS! Üks nigelama lõpuga filme, mida näinud olen tho
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

Re: Transformerid: Kuu varjukülg

PostitusPostitas villy34 » 05. Juuli 2011, 11:31

uLtImAtEcRiTiC poolt tabav kirjeldus.
Kuid... eks see filmi PÕHILINE sihtgrupp ongi mingi 6-12 aastased naasklid, kelle huvi hoidmine oleks keerulisema sisu ja dialoogi puhul problemaatiline. Sellise filmi sisu ülesandeks on ju anda masinate askeldamiseks lihtsalt mingisugunegi mõte. Sama oleks kritiseerida Teletupse, et vähe detaile näitlejatöös.
villy34
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 34
Liitunud: 05. November 2009, 15:51

Re: Transformerid: Kuu varjukülg

PostitusPostitas Defka » 07. Juuli 2011, 11:38

DaydreamDiamond kirjutas:Ma olen üks neist nõmedatest, kellele meeldib 3D filme vaadata ning seega on mul hea meel, et taaskord keegi tahtis filmida 3D filmi 3D kaameratega ja filmis kogu filmi mõeldes selle peale. 3D filmina läheb ta suht sinna top3 kanti. Kahju, et pole võimalust minna IMAX'isse vaatama.
See on film, mida (kui üldse vaadata) peaks vaatama võimalikult suurelt ekraanilt.
Nõus, et võimailkult suurelt ekraanilt, kuid keskmine IMAX pole märkimisväärselt suurem meie suurkinode suurimatest ekraanidest. Olen vaadanud T3e ära ka IMAXis, olulist vahet polnud.
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

Re: Transformerid: Kuu varjukülg

PostitusPostitas CM-Girl » 08. Juuli 2011, 20:30

Mulle meeldis. Mõnusalt oli mürglit. Kurbi kohti oli ka. Peale peaosalise meeldis ka väga Duhamel. Carly oli minu arvates mõtetu tegelane . Ja no muidugist peab filmis olema ka mõrrast ülemus. Tohutult meeldis muusika selles filmis, eriti just lõpulahingu ajal.

Spoiler :
PS!Vihkan 3D prille.


7/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Transformerid: Kuu varjukülg

PostitusPostitas Will Turner » 11. Juuli 2011, 03:04

http://millwauke.blogspot.com/2011/07/transformers-dark-of-moon.html
Minu hinnang siin.
Ärge olge midagi nii kriitilised. Film oli ju tegelikult hea.
Kasutaja avatar
Will Turner
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 153
Liitunud: 18. Juuni 2007, 14:02

Re: Transformerid: Kuu varjukülg

PostitusPostitas Ronet » 25. September 2011, 18:38

Visuaalselt täitsa kena.
Random (inim)tegelasi, igavat modelli ja bitchivat LeBööfi oleks võinud vähem olla.
Magama seekord ei jäänud.

5/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Transformerid: Kuu varjukülg

PostitusPostitas Pixie » 01. Oktoober 2011, 01:14

Kui õigesti mäletan, siis lugesin artiklit, kus Bay tunnistas, et T2 oli viga ja et T3 on palju parem. Ei tea miks, aga ma isegi uskusin teda. Kahjuks oli kolmas film sama dumb (ilus, aga ikkagi dumb), kui eelmine. Üldse ei meeldinud, kuidas robotitele pandi külge inimestele omaseid jooni - habe, juuksed, keep, jalutuskepp. Uus mimm suutis olla veel mõttetum, kui Megan Fox'i tegelane. Häiris ka eelmainitud tähelepank, et inimesed ei saanud üldse viga; ja suvaliselt mugavatel hetkedel ilmuvad good guys, kes olukorra päästsid. Küll aga saab lisapunkti paari hea twist'i eest. Ning LaBeouf'i pidev karjumine võtab kaks punkti maha. 4/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Transformerid: Kuu varjukülg

PostitusPostitas damon » 24. Oktoober 2011, 19:26

Eelnevad on kõik filmi vead juba ülesse lugenud ning olen kõigiga nõus rõhutaks omalt poolt veel paari detaili: mõttetu suu lahti tolknev beib, ajuvaba tekst, vigastamatud inimesed ja idioodid pahad? ...
Pixie kirjutas:Üldse ei meeldinud, kuidas robotitele pandi külge inimestele omaseid jooni - habe, juuksed, keep, jalutuskepp.

Täiesti nõus sinuga - totruse tipp.

Lisaks olen viimasel ajal aru saanud, et mulle ei meeldi enam filmid kus sähvib pilt jube palju. Detaile on tohutult, kuid pilk ei suuda neid haarata. Eks panustatakse ikka sellele, et sa filmi mitu korda vaataks ja lisaks dvd ostaks, et saaks vajadusel kaaderhaaval beibe autost väljumise hargivahet vaadata.

Spoiler :
Pilt


Vabandust, robotite detailirohkust imetleda.

5/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re:

PostitusPostitas brixxx » 03. Aprill 2012, 16:05

Ralf kirjutas:Tean, et paljud vihkavad "Transformers"-i filme. Minule igatahes nad meeldivad (isegi teine osa, mida paljud vist liiga isiklikult võtsid) ja kavatsen kolmandatki vaatama minna. :)

Mis seal teises osas nii isiklikku oli?

Mulle meeldis film ja mina ütlen iga Transformeri osaga läheb see filmi seeria paremaks. Üks põhjus, miks ma vaatasin seda filmi oli, et mängis Shia LaBeouf, kes hakkas mulle meeldima ''Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull''.

See oli Transformeritest kõige parem film, kõige vähem meeldib esimene film.

Mulle meeldis filmi sisu: robotite sõda.

Hindeks annan 9/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Re:

PostitusPostitas Ralf » 04. Aprill 2012, 18:01

brixxx kirjutas:
Ralf kirjutas:Tean, et paljud vihkavad "Transformers"-i filme. Minule igatahes nad meeldivad (isegi teine osa, mida paljud vist liiga isiklikult võtsid) ja kavatsen kolmandatki vaatama minna. :)

Mis seal teises osas nii isiklikku oli?

Ma... ei teagi, mida ma silmas pidasin.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Transformerid: Kuu varjukülg

PostitusPostitas ruut » 26. Juuni 2014, 10:17

Üllatusi ei olnud, täielik rämps oli. Täpselt nagu kogu seeria siiani. Ühtlane tase.

Kurb oli aga see, et siin ei olnud isegi midagi, mille üle ilkuda, ta oli lihtsalt igav. Actionit oli nagu rohkem, kui tahaks, aga samas üldse mitte piisavalt. Siiamaani pole aru saanud, mis transformer on mis; kõik näevad nii ühtemoodi välja ja see liigne detailsus tuleb pigem kahjuks.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

Re: Transformerid: Kuu varjukülg

PostitusPostitas LiveForThis » 26. Juuni 2014, 16:12

Vaatasin ka siis põhimõtteliselt esmakordselt korralikult ära. Kui tegevus jõudis sellele seeriale omase lõpulahinguni, tekkis uni ja klikkisin filmi lihtsalt lõpuni, et näha, mis nad seal lõpus korda saadavad. Same old, same old.

Kohutavalt pikk ja veniv, Sami tegelane on muutunud veelgi ebasümpaatsemaks ja tema areng veelgi tüütumaks. Kõik, mis puudutas Sami, ajas haigutama ja kogu aeg tekkis tahtmine edasi kerida, kuna seda mõttetut loba oli lihtsalt liiga palju. Ülevõlli tegelased, mis on muudetud iseenda paroodiateks(mis on muidugi väga omane sellele seeriale) ja täpselt sama sisu(Megatron tahab Maad hävitada) on niivõrd labaseks iseenda koopiaks ja paroodiaks muudetud, et ma ei olnud enam kindel, et kas Bay enam viitsib üldse neid filme teha. Alates esimesest osast on kõigil kolmel filmil olnud täpselt sama sisu. Ainult et iga episood nähakse kurja vaeva, et täpselt sama sisu muuta võimalikult sogaseks ja leiutada erinevaid lahenduskäike, et jõuda täpselt sama lõpptulemuseni. Siuke tunne, et Bay on oma algsest filmis juba kaks korda uue versiooni teinud.

Visuaalselt ja efektide osas on samuti kogu värgendus õige tüütuks muutunud. Kui esimene pakkus omal ajal ikka korraliku vaatemängu, sest niivõrd efektset madinat polnud varem väga tehtudki, siis kolmandaks jaoks ei ole sellest aurust, mille peal ka teine osa jooksis, enam mitte midagi alles jäänud. Mõni ime, et Shia lolliks läks ja nüüd oma pseudokuulsust taga ajab.

Aga noh taaskord peab tõdema, et transformerid on ainsad huvitavad tegelased, sest inimtegelaskonda kasutatakse jätkuvalt lolli, mõttetu ja täiesti tühja USA militaristlike soovunelmate ja mingisuguse modernse american dream-i loomiseks.

1/5
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 35 külalist

cron