Matrix

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LiveForThis » 04. Oktoober 2009, 16:40

300 :pööritus:
Päris korralik arv siis. Kella 21-st 5-ni hommikul? No see on küll tasemel 8)
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 04. Oktoober 2009, 16:44

Neljani kestis tegelikult.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas Ralf » 16. Veebruar 2010, 13:40

Uskumatu, et möödas on enam kui kümme aastat "The Matrixi" väljatulekust, mäletan isegi, kui seda sõbra juures esimest korda umbes üheksa aasta vanuselt videokassetilt vaadatud sai.

Naljakas on ka see, kuidas mu arvamus kolmest "The Matrixi" filmist koguaeg muutunud on, vahepeal olin siin foorumiski esimest osa kõigest kuuega hinnanud, vanasti meeldisid ka järjed ja nüüd vihkan südamest nii "Reloadedit" kui "Revolutionsit", ehkki kavatsen needki mälu värskendamise mõttes üle vaadata.

Film on kõva. Nagu keegi IMDb's ütles, siis pakutakse täiuslikku eriefektide, märulistseenide ja stoori kooslust ja ühegagi neist pole üle pingutatud ning need kõik komplementeerivad (?) üksteist. Ja ei teagi, kumb film teismelisi rohkem mõjutanud on, kas see või "Fight Club", aga mäletan igatahes, et mõlemad läksid 13-17aastastele väga korda. "The Matrix" on väga intelligentne, ehkki mind pole see kusjuures kuigi palju mõtlema pannud.

Muide, kui te veel ei teadnud, siis stseenis, kus Smith uurib Neo toimikut, näidatakse ta passi aegumiskuupäeva ja selleks on 11. september 2001.

Pilt

8/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Rain » 24. August 2010, 23:09

Nooremana ikka sai kuuldud jutte selle filmi ägedusest ja nalju nendest kurikuulsatest liigutustest, ka ise olen nende üle nalja visanud kuigi tegelikult olin ainult youtubeist klippe näinud nendest, aga nüüd vaatasin ka ise täielikult selle ära.
Nali naljaks, ilma vaatamata sai nende prillidega mehikeste üle naerda ja nüüd, kui vaatasin ka ise selle 'võimsa' filmi ära, siis hakkasin isegi naerma kui nägin neid pikkades nahkjakkides ja prillidega killereid.

Film ise oli tegelikult arvatust palju parem. Põnevus, märul ja eriefektid olid väga head. Aga ikkagi ei istunud ma 2 tundi nägu ekraanis kinni, 10-st punktist jäi nagu midagi puudu, seega... 8/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Matrix

PostitusPostitas CyberRax » 18. August 2011, 22:41

Polegi arvustanud...

See teos on ideaalne kompott: posu lahedaid ideid, arvutid mille kasutamine vahelduseks lahe välja näeb, kung-fu, väga kõva märul (isegi kui ülejäänud film ei meeldi siis too kõrghoone vallutamise stseen peab ikka meeldima), natuke sisukam üldidee, tugevad tegelaskujud (Smith on tõsiseltvõetav paha kellest nii mõnegi uuema filmi pahad eeskuju võiks võtta). Ning seda kõike sobivas vahekorras kus ǘhegi osaga pole nii kõvasti üle pingutatud et see ülejäänud lämmataks. Lisaks, erinevalt järgedest, on sellel osal korralik algus, keskpaik ja lõpp. Olgu, loogikavigu oli lademes, aga mis siis? Film omab (vähemalt minu jaoks) uuestivaatamise potentsiaali (X korda nähtud ning kui uuesti kuskil ette satub siis kanalit kindlasti ei vaheta). 9,5/10.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Matrix

PostitusPostitas Pixie » 14. Juuli 2012, 18:22

Nüüdsest üks kindel lemmik. Hämmastav, kui kaua olin suutnud vältida triloogia korraliku vaatamist. Eks ikka on nähtud erinevaid klippe teleris ja põhiidee oli mulle teada. Aga vot nii vinget ulmeseiklust poleks ma osanud oodata. Kohutavalt meeldis loodud maailm, nii pärismaailm kui Maatriks. Neo ärkamine kuulub parimate filmihetkede sekka, samuti tema keha ettevalmistamine iseseisvaks kasutamiseks.

Veidi rohkem oleks soovinud teada tehnilisi aspekte - näiteks kuidas töötas Maatriksisse minek ja sealt lahkumine. Aga eks natuke peab jääma ka kujutlusvõime kanda. Kõik muu - stoori, action, võitlusstseenid, soundtrack - oli suurepärane. Tegelased meeldisid samuti. Osa minust oli valmis vihkama Trinity tegelast, eks ma kujutasin ette, et temast saab tühine love interest peategelasele. Õnneks nii ei läinud.

Spoiler :
Pilt


10/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 131 külalist

cron