X-Mehed: Esimene klass

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas hau » 17. Juuni 2011, 01:11

was good
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Forzelius » 27. Juuni 2011, 22:07

Jäin vägagi rahule. Sain isegi rohkem kui ootasin ja mulle läheb selline filmistiil vägagi peale. Kuna pikk kirjutaja ei ole eriti enam, siis ei oskagi midagi öelda eriti. Aga meeldis.
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: X-Mehed: Esimene klass

PostitusPostitas Ronet » 10. Juuli 2011, 00:33

Kuni teise poole alguseni arvasin, et tegu on parima X-Men'i filmiga to date. Siis hakkasid asjad kuidagi lagunema.
Beast ei tulnud just hästi välja, Xavieri ratastooli saamise lugu, Zoe Kravitz jpt häirivad faktorid.
Üldkokkuvõttes 7/10 (algas 8/10'ga)
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: X-Mehed: Esimene klass

PostitusPostitas CyberRax » 24. Juuli 2011, 14:16

Järjepidevuse hindajana häirisid need pisimuudatused mis põhitriloogiaga võrreldes tehti - Cerebro autor, et lennumasin oli juba 60ndatest saadik olemas, jne. Ning see mis pahade tegelaskujudega tehti... kuidas nii lamedate lahenduste peale üldse tulla saab? Üks akiivsemaid kurjameid on tulepalle sülitav Tinkerbell ja põhipaha ei saa oma võimeid praktiliselt näidatagi, rääkimata sellest mismoodi talle ots peale tehakse. Hale, hale.
Muu meeldis. Meeldis action, meeldis see et kasutati subtiitreid (savi et iga Baconi võõrkeelse lause puhul oli kuulda et ta keelt ei oska, vähemalt ta üritas mitte ei mindud tavapärast teed kus kõik-see-mees on inglased ning vaataja peab ära arvama millal "tegelik" jutt on muukeelne), meeldis huumor, meeldis Azazel (Nightcrawleri rünnak presidendile oli "X2" lahendaim stseen, tore et ta isal lasti sama asja pikemalt ajada), meeldisid McAvoy ja Fassbenderi rollisooritused, meeldisid kõik need tuntud näod (ei mõtle neid kahte cameot, vaid kõrval- ja pisiosalisi - Platt, Ironside, Krupa, Fehr, Wise, Remar). "Last Standi" kõrval teine "X-Men" mis mulle tõesti meeldis. 7/10.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: X-Mehed: Esimene klass

PostitusPostitas Kidd » 30. August 2011, 17:45

Eelmisele jäi kõvasti alla ja üldse kõige mõtetum osa terves seerias, kuigi teostuse poolest siiski mitte halvim. Minu jaoks rikkus filmi ära McAvoy nohiklik olek, nagu tal igas filmis on, nagu kusi oleks püksis ja hakkaks kohe nutma.

6/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

Re: X-Mehed: Esimene klass

PostitusPostitas Kermit » 30. August 2011, 19:29

Kõiksugu superkangelaste filmid on mulle alati veidi kahtlased tundunud. See on omamoodi ulme, nagu Jõuluvana, Jeesus või juutide koonduslaagrid. Siuke ameeriklaste unelm, et kusagil on teksades ülivõimetega vend, kes tuleb viimasel hetkel ja päästab kõiki! Mulle ei meenu mitte ühtegi välismaist(v-a ing. k maailm) superlangelast. Ok, Orgazmo oli juut.
Jah, need kaks tundi koos lisaminutitega läksid siiski üllatava nobedusega. Tavaliselt hakkan ma nihelema poole tunni möödudes. Filmi pikkust märkasin siis, kui oli vaadatud poolteist tundi. See on filmide juures positiivsuse märk, sest siis täidab film oma eesmärki - meelelahutus.

Siiski minu hinne on 4/10

--e--
Muide, kes hästi hoolikalt vaatab, siis avastab, et IMDb-s on filmi stiiliks action, adventure ja drama, kuid kindlasti mitte mystery :D
Kasutaja avatar
Kermit
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 80
Liitunud: 17. Märts 2010, 23:28

Re: X-Mehed: Esimene klass

PostitusPostitas Pixie » 27. September 2011, 23:28

Pole just tegelaste ega backstory'ga tuttav, kuid film oli väga nauditav sellest hoolimata. Eriti meeldis Charles/Erik/Raven, enamus ajast ootasin, et saaks teada, miks Mystique Magneto poolele üle läks. Tahaks kohe mõnda teist X-Men filmi vaadata, et meelde tuletada, millised on tegelaste vahelised suhted aastaid hiljem. :P 8/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: X-Mehed: Esimene klass

PostitusPostitas damon » 16. Detsember 2011, 11:38

Minu jaoks jäi konkreetselt actionit väheseks. Kõik muu on juba ära öeldud: nohik, kehva Beast, kehvad noored, saast võõrkeele kasutus jne.
Kindlasti nõrgim film saagas.

6/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: X-Mehed: Esimene klass

PostitusPostitas CM-Girl » 07. Jaanuar 2012, 20:31

Suurepärane film. Ületas ootused. 2011.aasta teine lemmik HP viimase filmi kõrval. Üks sellistest filmidest mida tahaks kohe uuesti vaadata, kas just otsast peale, aga paremaid kohti kindlasti. Enim meeldis noorte mutantide värbamine+võimete demonstratisoon. Absoluutne lemmik selles filmis oli McAvoy. Ta oli lihtsalt superhea, ladusa jutuga, humoorikas, sarmikas. Fassbender sobis Magneto rolli väga hästi. Teised jäid tagaplaanile. Ei meeldinud Rose Byrne filmis "Bridesmaids", ei meeldinud ta ka siin. Ainult kaks ilmet-ehmunud ja kurb/nukker.
Spoiler :
Ja no kui loll peab olema, et tulistama hakata. Unustas vist ära mis võime Magnetol on. Nüüd siis vähemalt teada kuidas Xavier ratastooli sattus.

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:Isiklikult igav ei hakanud, aga mõnes kohas oli ehk kerget äravajumist tunda ja oleks saanud natuke lühemalt hakkama.
Poliitilisus, mis alguses häiris (jälle USA-Venemaa tuumasõda) mängis pärast kenasti ennast välja

Minu jaoks lõpp hakkas veidi ära vajuma, aga polnud midagi väga hullu. Mind häiris see poliitilisus kuni filmi lõpuni.

Wolverine'i cameo oli väga meeldejääv. "Go fuck yourself" :D

10/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: X-Mehed: Esimene klass

PostitusPostitas LynxHunter789 » 02. Juuli 2013, 20:26

Sai ka täna siis film ära vaadatud ja pean ütlema, et see oli minu arust parim X-Meeste film. Kõik oli olemas: näitleja töö, action, story, eriefektid. Tore oli vaadata, kuidas tegelased enne esimese X-Meeste filmi sündmusi omavahel sõbrad olid ja üksteist aitasid. Ainuke asi, mis mind häiris, oli see, et Mystique Magnetoga kaasa läks. Aga nojah, ega sinna polnud midagi parata. Kui esimeses filmis oli ta juba pahaks tehtud, siis ei saa teda ju enam kellekski teiseks muuta.
You'll always remember this as the day that you almost caught Captain Jack Sparrow.
Kasutaja avatar
LynxHunter789
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 81
Liitunud: 12. Mai 2013, 14:13
Asukoht: Pärnu

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 154 külalist

cron