Võtaks vabalt

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Võtaks vabalt

PostitusPostitas Rain » 02. Detsember 2010, 19:34

Võtaks vabalt
No Strings Attached

Adam (Ashton Kutcher) ja Emma (Natalie Portman) on olnud sõbrad juba aastaid, kui ühel heal hommikul algab nende kahe vahel täiesti ootamatult tormiline suhe. Mõlemad tahavad, et suhe oleks puhtalt füüsiline, kuid ei kulu palju aega, kuni mõlemad mõistavad, et tahaks siismi midagi enamat.

http://www.forumcinemas.ee

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 25. Aprill 2011, 05:03

Ikka väga nüri ja suisa intellektuaalselt sandistav - rohkem ei oskagi kahjuks öelda. Tegin vaatamise käigus maniküüri-pediküüri ja kuna ma teen seda harjumuspäraselt mugavusest stanley noaga, siis olen täitsa rõõmus, et endal randmeid läbi ei lõiganud.

Kutcheri tegelase eks, kellega ta isa semmis, oli tunduvalt ilusam kui Portman.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ronet » 25. Aprill 2011, 13:53

Ei olnud ta nii hull midagi minu arust. Ajaviiteks hea/kerge ja sai läbi suht ruttu.
Glee (kinda) vs Grey's Anatomy

Kõige rohkem häiris see Kutcheri lause, et:
Spoiler :
"Don't come any closer blablabla"

Cary Elwesi tegelaskuju jättis kuidagi väga sürri mulje. Hiljem uurides selgus, et enamus ta stseenid lõigati välja.
5/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas 0ll » 01. Mai 2011, 23:06

Minu arust jälle venis kohutavalt. Oleks minu valik olnud, oleks poole pealt välja astunud.
Samuti häiris, et eksiti ühe romkommi kuldreegli vastu: kvaliteetse menstruatsiooninalja kestvus ei tohi ületada 12 sekundit.

2/10
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

Re:

PostitusPostitas damon » 15. August 2011, 00:12

Minu arust venis kah. Ja tõdesin taas, et romantilised komöödiad on kõik sarnased.

0ll kirjutas:Samuti häiris, et eksiti ühe romkommi kuldreegli vastu: kvaliteetse menstruatsiooninalja kestvus ei tohi ületada 12 sekundit.

Ka mind häiris see koht.

4/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Võtaks vabalt

PostitusPostitas CM-Girl » 15. August 2011, 16:54

Taaskord selline film millelt midagi erilist ei oota aga mis osutub väga heaks. Portman hakkab mulle aina enam meeldima. Kutcher on mulle alati sümpaatne olnud, filmirollides meeldib ta mulle rohkem kui nt Kelso rollis. Silm lausa puhkab tema peal.
Mõnus soundtrack. Good songs.

10/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Võtaks vabalt

PostitusPostitas Pixie » 29. Märts 2013, 12:46

Algus tundus korralikult vaimukas, ootused ülejäänud filmi suhtes tõusid lakke, kuid tulid sealt üsna ruttu alla tagasi. Tavapärane romkom, ainult et tsipa humoorikam ja meeldivamate tegelastega. Ei puudunud nõmedat nõu andvad parimad sõbrad ja teised klišeelised elemendid ning kohati tõesti venis (vabalt oleks võinud olla mingi 10 või 20 minutit lühem), aga üldiselt hea kerge vaatamine. Portman jättis mõne stseeniga sümpaatse mulje. Nüüd pean leidma filmi, kus Kutcher mängiks mingit teistlaadi tegelast - kipub silma jääma heasüdamliku kind of luuserina. 6/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 49 külalist

cron