Täiskasvanud filmistaar

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Täiskasvanud filmistaar

PostitusPostitas eps » 25. November 2010, 05:05

Täiskasvanud filmistaar
Grown Up Movie Star



See vastuoluline film, mis võitis �ürii eriauhinna Maailmakino kategoorias Sundance�i filmifestivalil 2010, annab teada uue Kanada filmitalendi tulekust. Torontos elava filmilooja Adriana Maggsi esimene film kätkeb endas areneva seksuaalsuse pinget nii noorukite kui ka neid ümbritsevate täiskasvanute seas. Tatiana Maslany teeb suurepärase rolli Rubyna, 14aastase väikelinna tüdrukuna, kelle avalduv seksuaalsus toob kaasa kummalised tagajärjed. Tema alkoholilembene isa, endine jalgpallur (Shawn Doyle), on liiga hõivatud enda tärkava homolembuse varjamisega, et ta ei märkagi Ruby probleeme. Draama emotsionaalseks haripunktiks on üks kõige riskantsemaid ja tooremaid stseene, mida tänavustes filmides näha saab. Omapärase stsenaariumi ja geniaalsete näitlejatöödega film on üks sensatsioonilisemaid tänavustest debüütidest.

http://2010.poff.ee/



Täielikku tutvustust loe siit.
eps
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 8
Liitunud: 18. November 2010, 01:47

PostitusPostitas Kickflick » 04. Detsember 2010, 13:54

Käisin eile seda PÖFFi raames seda vaatamas ja julgen öelda, et meeldis. Traagilised lood pisut koomilises võtmes on minu tass teed. Midagi jäi siiski puudu minu jaoks, kuigi kogu lugu oli väga huvitav algusest lõpuni jälgida. Peaosatäitja Ruby asemel oleksiv valinud ma kedagi seksikamat, ei sobinud väga sellist rolli mängima, kellel seksuaalsus avalduma hakkab.

6/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 04. Detsember 2010, 16:18

"Areneva seksuaalsuse pinget nii noorukite kui ka neid ümbritsevate täiskasvanute seas" mina ära ei tunnetanud. Tatiana Maslany rollisooritust nii suurepäraseks pidada ei saa ja tema isa ei olnud mitte endine jalgpallur, vaid üle teise Kanadas väga populaarse sprdiala esindaja. Nii paljule siis vaidleksin vastu. Ja venima kippus ta ka...

Aga halb ju ei olnud, võib-olla olen liiga kriitiline, sest stsenaarium oli tõesti omapärane (heas mõttes). Ja rõve huumor on mulle alati meeldinud.

5,5/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 45 külalist