Kauboid ja tulnukad

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Kauboid ja tulnukad

PostitusPostitas brixxx » 19. Detsember 2011, 14:00

Mulle väga see film peale ei läinud, oleks meeldinud rohkem kui oleks linna rahvas kättemaksma hakkanud kurjategijatele. Kurjategijad oleks nt võinud röövida linna lapse, et nad teeksid nende heaks tööd ja linna rahvas oleks lapsi päästma läinud. Aga sellegi poolest tegi Harrison Fordi tegelaskuju talutava filmi. Actionit oleks võinud rohkem olla, oleks tahtnud rohkem action stseenides aktsioonis näha Harrison Fordi. Kui võtta filmi nagu ta oli, siis ta oli veidi igav, nagu ma enne mainisin oleks võinud olla rohkem actionit. Huvitavad olid need stseenid, kus Harrison Fordi tegelaskuju rääkis ja õpetas sheriffi lapselast ning kui Harrison Fordi tegelaskuju läks Daniel Craigi tegelaskuju tulnukate koopasse päästma, lahe oli see koht ka, kus inimesed hakkasid uimast üles ärkama ja ei mäletanud eriti midagi. Aga ma annaks filmile ikkagi 3/10.

Üle kahe aasta mängib Harrison Ford taas action filmis ja taas fantastiliselt. Nagu ma enne ütlesin, teeb Harrison Ford sellest filmist vaadatava filmi, kuigi tema jaoks oleks võinud olla rohkem actionit. Viimane film oli, kus oli actionit Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull, see oli 100 korda parem film kui see, see on viimaste aastate üks mu lemmik filme. Mul on kolm lemmik filmi ja kahes neist mängib Harrison Ford Air Force One ja Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull, nimetan kolmanda ka kuigi see ei puutu teemase, aga kui ma juba juttu tegin mainin ära Face/Off. Harrison Ford saab 10/10 punkti, rohkem action stseene oleks võinud tema jaoks olla, aga see on juba stsenaariumis kinni. See ei puutu teemasse, aga kas teile ei tundu, et tv3 ja kanal 2 tegijad on Harrison Fordi filmide fännid kuna enamik Harrison Fordi filme olen ma telekast näinud, aga enamik näitlejaid olen ikka VHSil või DVDl või kinos näinud.

Daniel Craig mulle filmis üldse ei meeldinud liiga emotsioonitu ja tõsine oli, üldiselt mulle üldse ei meeldi, ei meeldi uus James Bond ka. Daniel Craig ühes intervjuus ütles, et James Bond peaks tõsisem olema, mulle ei istu tõsisem James Bond. Kõige paremad James Bondid on Pierece Brosnan ja Timothy Dalton. Kõige parem James Bondi film on Pierce Brosnani Die Another Day. Miks ma sellest üldse juttu tegin? Sellepärast, sest minu meelest need filmid kus ma olen Daniel Craigi näinud on tal selline emotsioonitu, tõsine ja külma inimese hoiak. Ainuke film, kus mind selline hoiak ei häirinud oli The Golden Compass, aga seal näidati teda ka vähe. Kokkuvõtvalt 4/10 hoiaku eest.

Olivia Wilde mulle üldiselt ei meeldi, aga sellesse filmi sobis tema hoiak, mis mulle eriti ei sümpotiseeri. Annan 7/10, vahel oleks võinud olla veidi vabam, mitte koguaeg rääkida ja kinnisideeks olla tulnukate koobas õhku lasta.

Võibolla ei sobi see kommentaar filmi kommentaariks, aga ma tavaliselt hindan filme sisu ja näitlejate järgi. Viimasel ajal ma vaatan üldse enam jaolt filme näitlejate järgi.
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kauboid ja tulnukad

PostitusPostitas rauls » 19. Detsember 2011, 22:02

brixxx kirjutas:Mul on kolm lemmik filmi ja kahes neist mängib Harrison Ford Air Force One ja Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull, nimetan kolmanda ka kuigi see ei puutu teemase, aga kui ma juba juttu tegin mainin ära Face/Off.

Sa pead õigekirjale kõvasti rohkem tähelepanu pöörama! Tõin välja ühe hullema lause. Siit lausest saan ma aru, et on olemas näitlejad nimedega Harrison Ford Air Force One ja Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull - küll on pikad nimed inimestel.
Veel vigu:
  • "lemmik filmi" kirjutatakse kokku ehk "lemmikfilmi"
  • "kuigi" ees peab olema koma
  • "mainin" ees peab olema koma
  • filmide nimed võiksid jutumärkides olla
  • "Face/Off" ees peaks olema kas koolon või mõttekriips

Eks me kõik siin teeme vigu, aga sul on neid liiga palju.
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Wisegirl » 19. Detsember 2011, 23:57

MH, rauls, Sinu kommentaari tõttu lugesin eelmise postituse läbi.. Mu IQ langes.
Paistab, et tegu on noore kasutajaga. Mõte jookseb kiiremini kui klaviatuuril tähti toksivad näpud.

Mitte, et eesti telekanalitele meeldiks Harrison Ford, vaid et nad teevadki sedasi - näitavad ühe näitleja filme järjest; või näitavad triloogiaid. Alles hiljuti võis näha ju Transformerite saagat.

Brixxx, tänan postituse eest, mõnikord on hea säärast ajuvaba teksti lugeda.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re: Kauboid ja tulnukad

PostitusPostitas brixxx » 20. Detsember 2011, 11:12

Rauls, kas sa oled eesti keele õpetaja. Tuleb välja, et kui sa siia tahad midagi postitada, siis tuleb kirjutada nagu kirjandit või olla keeleteadlane. Mis te norite, mul oli koolis kõige raskem aine eesti ja inglise keel. Muideks selles olen ma kindel, et Face/Off kirjutatakse kaldkriipsuga.

Wisegirl, miks sa arvad, et ma pean olema noor, mõnel inimesel on lihtsalt keeled ja õigekiri raske. Miks see tekst ajuvaba on? Pean ma rääkima, kuidas tehniliselt film tehtud on, seda valdkonda ma kahjuks ei jaga.

Ma mõtlesin, et siin saab nautida kommentaaride kirjutamist, aga tundub, et peab ikka pead murdma. Tekkis selline tunne, et ei tahagi enam siin kommenteerida, teen endale oma veebilehe, kuhu kirjutan filmide arvustusi jm.

Ma ei mõtle seda, et telekanalid näitavad ühe näitleja filme järjest, vaid mõtlen seda, et aastaid näidatakse kõige rohkem erinevaid filme, kus on Harrison Ford.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kauboid ja tulnukad

PostitusPostitas Spellbound » 20. Detsember 2011, 14:27

Fimiveebi rahvas on endast lihtsalt liiga heal arvamusel. Ära sellepärast siis kohe siit jalga lase, proovi ikka kanda kinnitada ja kirjutada täpselt nii kuis süda lustib.
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Kauboid ja tulnukad

PostitusPostitas brixxx » 20. Detsember 2011, 16:46

Ei lase, ma olen täna juba u 4 filmi kommenteerinud.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kauboid ja tulnukad

PostitusPostitas Ralf » 20. Detsember 2011, 16:48

Pane aga edasi!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Wisegirl » 20. Detsember 2011, 19:52

brixxx kirjutas:Wisegirl, miks sa arvad, et ma pean olema noor, mõnel inimesel on lihtsalt keeled ja õigekiri raske. Miks see tekst ajuvaba on? Pean ma rääkima, kuidas tehniliselt film tehtud on, seda valdkonda ma kahjuks ei jaga.

Ma mõtlesin, et siin saab nautida kommentaaride kirjutamist, aga tundub, et peab ikka pead murdma. Tekkis selline tunne, et ei tahagi enam siin kommenteerida, teen endale oma veebilehe, kuhu kirjutan filmide arvustusi jm...


Brixxx, ma olen eelarvamuslik ja hindan kirjutise järgi kirjutajat (kuna millegi muu järgi ei saa foorumites üldse hinnata). Kirjutise tase ning sellest õhkav suhtumine näitavad mulle, et tegu on noore kasutajaga. Damn right, et siin peab pead murdma. Näiteks pole Sa Raulsi vastusest korralikult aru saanud.
Ajuvaba, sest 2/3 tekstist pole üldse "Kauboide ja tulnukatega" seotud. Sa vist lihtsalt trükid üles kõik selle, mida sülg suhu toob ja vajutad "sisesta" nuppu ilma, et teksti mõttega üle loeksid.

W.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

Re:

PostitusPostitas brixxx » 20. Detsember 2011, 21:55

Wisegirl kirjutas:Ajuvaba, sest 2/3 tekstist pole üldse "Kauboide ja tulnukatega" seotud. Sa vist lihtsalt trükid üles kõik selle, mida sülg suhu toob ja vajutad "sisesta" nuppu ilma, et teksti mõttega üle loeksid.


Ma trükin siia need mõtted, mis mul tekitavad selle filmi vaatamisega ja enam jaolt ma hindagi filmi näitlejate järgi kui sisu. Sest enamik filmid on kõik ühesugused. Selle filmi sisust polegi eriti midagi rääkida, filmgi on ajuvaba.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Kauboid ja tulnukad

PostitusPostitas CM-Girl » 11. Jaanuar 2012, 20:24

Kui kinos esimest korda selle filmi trailerit nägin, siis hakkas see film mulle huvi pakkuma. Sai nüüd see ära vaadatud. Meeldis. Craig, Ford ja indiaanlased. (Y) Ja no tulnukad olid ka huvitavad+muusika meeldis ka.Rockwell ja Wilde nii väga aga ei meeldunud. Film oli piisavalt põnev, väga igav ei hakanud.

8/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Kauboid ja tulnukad

PostitusPostitas Defexer » 21. November 2012, 01:48

Craig ja tema kaabu.
Kasutaja avatar
Defexer
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1175
Liitunud: 31. Juuli 2008, 21:29

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 229 külalist