Kollane

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kollane

PostitusPostitas Ralf » 26. Oktoober 2010, 15:17

Kollane
Giallo (2009)

Torinos, Itaalias röövitakse Ameerika päritolu modell Celine (Elsa Pataky). Tolle õde Linda (Emmanuelle Seigner) asub politseist abi otsima ja lööb peatselt mesti uurija Enzo Avolfiga (Adrien Brody). Celine'i kadumise taga paistab olevat sarimõrvar, kellel on kombeks röövida ilusaid välismaa naisi, et saada nende arvelt seksuaalset rahuldust ja et neid lõigata. Kuigi esialgu paistab tapja leidmine olevat võimatu, jõuab Avolfi mõrtsukale lähemale, kui avastab Linda abiga, et too kannatab kollatõve käes.

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 26. Oktoober 2010, 15:29

Kriitikud ja Argento fännid paistavad seda koledasti maha tegevat, kuid mulle meeldis. Tugev režiitöö, suhteliselt veenev näiteseltskond ja üldiselt võrdlemisi põnev lugu. Eks ta kõlbaks jah pigem TV6 hilisõhtusesse kavasse kui mõne suure filmifestivali publikuid hullutama, kuid seda arvesse võttes võis igati rahule jääda (teisisõnu - kui ma satuks sellele filmile telekat vaadates peale, siis kanalit ma ei vahetaks). Suurem asi Argento huviline pole kunagi olnud, et nüüd isegi täitsa tutvuks nägemata varasemate töödega. Mõrvar ise oli kohati tobe (ühel teatud põhjusel, mida ma välja tooma ei hakka), ehkki tal oli neetult creepy hääl.

6/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist

cron