Sõida vihaga 3D

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Re: Sõida vihaga 3D

PostitusPostitas brixxx » 03. Aprill 2012, 12:34

Üks põhjus miks mulle see film ka eriti peale ei läinud oli teel olemise film, need mulle eriti ei meeldi. Hiljuti vaatsin filmi ''Ghost Rider: Spirit of Vengeance'', mis tundus peaagu sama film kui ''Drive Angry''. Mina ei saanud terve filmi jooksul aru, kas Nicolas Cage tegelaskuju on inimene või kes ta on ja mille eest ta päästab oma lapselast, alles lõppus sain teada kui Nicolas Cage ja Williem Fichtner rääkisid omavahel.
Spoiler :
Filmis meeldis kõige enam see koht, kui Nicolas Cage tulistati silma ja ta ärkas jälle ellu ning hiljem liikus ringi kuul silmas.

Hindeks annan 3/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn

Re: Sõida vihaga 3D

PostitusPostitas Rasmus » 16. Detsember 2013, 23:26

Lootsin, et "Twilighti" jorss tapetakse varem ära ja läheb edasi selliseks Cage vs Fichtner (kes olid mõlemad erakordselt ägedad) filmiks, aga naah. Täitsa okei film, nagu "Machete Killsi" puudega kaksikvend vms, huumorisoone poolest just. Päris hirmuäratav, et Lussier on (vähemalt hetkel) paika pandud "Halloween III" lavastajana. Iseasi, kas see film üldse kunagi ilmavalgust näeb.

"Drive Angry" on muidu 5/10 film. Kui kunagi mõned sõbrad peaksin leidma, siis vaataksin seda nendega koos.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 100 külalist

cron