Preester

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Preester

PostitusPostitas Zinera » 14. September 2010, 13:19

Preester
Priest



Sõdalasest preester (Paul Bettany) rikub kirikuseadusi, kui liitub kohaliku korravalvuriga (Cam Gigandet) ja imeilusa preestrinnaga (Maggie Q), et päästa oma õetütar vampiiride käest, enne kui nad tüdruku endasarnaseks muudavad...




Täielikku tutvustust loe siit.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Ralf » 03. Juuni 2011, 23:34

Polnud ju nii halb teine midagi, eriti pidades silmas, et mulle meenus vaatamise käigus pidevalt "Jonah Hex", mis oli täpselt samasugune PG-13 fantasy stiiliga 80-minutiline trukkimine, aga tunduvalt iseloomutum.

"Priest" on - tõepoolest - kohati logiseva loogikaga ja loll ja eriefektide osakonnas küllaltki niru, kuid mulle meeldis just see maailm väga, justkui üsna häbitult oli võetud kõikvõimalikud steampunk / post-apokalüptilised / futuristlikud visioonid ja need üheks sombuseks kompotiks leierdatud, + Paul Bettany oli tegelikult päris äge. Igasugu veidraid peletisi oleks võinud rohkem olla, need neljakihvalised tüütasid ruttu ära.

Mõnus Sommersi maiguga popkornikas ja ega ma enamat oodanudki. Minu silmis on Screen Gems hetkel peamine guilty pleasure'ite vorpija - peaaegu kõik nende filmid on olnud halvad või äärmisel juhul keskpärased, kuid salapärasel põhjusel pigem nauditavad kui väljakannatamatud.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Zinera » 18. Juuni 2011, 21:50

3/10

Ei midagi erilist...
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Loop » 22. Juuni 2011, 23:59

kohati suht tumbujumbu värk..lootsin kõvasti paremat.
mõned slow mode-id olid päris ehtsad .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Preester

PostitusPostitas MNC » 02. Juuli 2011, 19:39

Topelttegija - esiteks oli ta parem kui ma ootasin ja teiseks oli ta veel parem kui Legion...vahi matsu, raisk.

H:4/10
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

Re: Preester

PostitusPostitas Rain » 05. Juuli 2011, 00:12

Näitlemine ja dialoogid olid kohutavad, eriti Paul Bettany poolt. Kaasahaaravus puudus täielikult, filmi sisu andis märku suurtest puudujääkidest ja kõik see tundus olevat nii kokku pressitud. Siuke tunne nagu filmi loojad kohe üldse ei viitsinud vaeva näha. 3/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

Re: Preester

PostitusPostitas Kidd » 13. August 2011, 20:58

Rain kirjutas:Näitlemine ja dialoogid olid kohutavad, eriti Paul Bettany poolt.


Mis sa sokid, Bettany on väga hea näitleja. Sinu jutust jääb mulje, et kui keegi teine oleks näidelnud, siis oleks nagu palju parem film olnud. Ma ei usu eriti, et preestrist vampiirikillerit mängides oleks võimalik nö näitlejatööga üldse silma paista. Mulle film meeldis, oli selline uutmoodi vampiirikas, kuigi oleks võinud vähe sisukam olla küll.

7/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

Re: Preester

PostitusPostitas CyberRax » 17. August 2011, 11:07

Mind tõsiselt häirib see Hollywoodi vampiirifännamine. Koletisi keda oma filmide jaoks kasutada saaks on lugematul hulgal, aga ei, selle asemel et vaatajaid mõne muu rahvuse legenditest pärineva jõletise osas harida minnakse ikka teada-tuntud vampiiride teed.

Muidu filmist rääkides - kõlbas. Sobib ilusasti "Rango" ja "Cowboys & Aliens"i kõrvale modernse vesternilaine esiritta. Meeldis "familiar"ite teema (juba "Blade"'is oli see lahe lüke), meeldis kaameratöö, Bettany ja Q said oma rollidega normaalselt hakkama. Märulit oleks võinud küll rohkem olla ning lõpp oli samuti parajalt mage (järjekordne järje võimaldamise teema). Igava äripäevaõhtu kui telekas midagi mõistlikku jooksma ei juhtu sisustamiseks sobib ilusasti. 5,5/10.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Preester

PostitusPostitas damon » 05. September 2011, 00:04

Vampiirid meenutasid pigem mingeid kolle kas The Cave'st või Descentist või kuskilt mujalt sarnasest, kus kollid olid pimedad või silmadeta ja liikusid kuulmise järgi.
Absurdi ulme-vestern-vampiirikas.

5/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Preester

PostitusPostitas CM-Girl » 28. November 2011, 19:43

Üpris hea. Lemmikumad stseenid olid need kus oli Karl Urban. LIKE--> maastikud + slow motion. Täitsa huvitavad vampiirid olid. Vähemalt midagi teistsugust.
Spoiler :
Ausalt öeldes ootasin/lootsin, et tüdruk muutub vampiiriks ja ründab (ning tapab) Hicksi or smth like that.


6/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

Re: Preester

PostitusPostitas brixxx » 03. Aprill 2012, 12:03

Filmi keskkond meenutas filmi ''Tron: Legacy'', aga film meeldis ja huvitav sisu oli. Pean tunnistama, et filmides ''Da Vinci Code'' ja ''Firewall'' ei meeldi Paul Bettany, aga tema lemmikud filmid on ''Legion'' ja ''Priest'', minu arust on need suht ühesuguse mõtega filmid. Erinevus on selles, et ''Priest'' liiguvad tegelaskujud ringi, ''Legion''is toimub tegevus ühes kohvikus.

Pean tunnistama, mulle meeldivad sellised filmid kuhu on toodud sisse religioon, lugeda meeldib ka selliseid raamatuid.

Hindeks annan 10/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 70 külalist

cron