Külmunud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas MNC » 02. Jaanuar 2011, 22:36

Tänu huntidele kadus mul igasugune huvi seda - minu poolt aasta alguses oodatud - filmi vaadata.

Tegelikult ei ole vist ühtegi tõestatud juhtumit, kus hunt oleks elujõus inimest esimesena rünnanud. Isegi imikute röövimised pidid rohkem rahvaluule olema. :D
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

Re: Külmunud

PostitusPostitas Loop » 25. Detsember 2012, 21:49

Spoiler :
oleks võind kaablil ronides jalgu kasutada
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Külmunud

PostitusPostitas Rasmus » 18. Juuni 2013, 23:51

IMDb boardil saab see film rämedalt vihkamist, aga õnneks siin on asi vähe positiivsem. ;-) Põnevik, mis hoiab tõepoolest läbi terve filmi vaatajat põnevil ning olgugi, et suutsin filmi jooksul mitu palju asjalikumat põgenemisviisi välja mõelda (või nii ma arvan...) ja hundid olid pisut üleliigsed, siis püsisid tegelased enamvähem algusest lõpuni sümpaatsetena ja neile oli täitsa mõnus kaasa elada. Enamik sellistest ühes kohas toimuvatest survival õuduspõnevikest muudavad oma tegelased võrdlemisi kiiresti ebameeldivateks, panevad nad tülitsema ja mingeid idiootseid lahendusi otsima - seda jama "Frozeniga" ei ole. Sellepärast vast nii palju meeldiski.

Mõtlesin pikalt, kas üks punkt rohkem või vähem... jääb 7/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Külmunud

PostitusPostitas Ralf » 19. Juuni 2013, 21:09

"Open Water 2" on nende "ühes kohas kinni" filmide must lammas minu meelest. Muudkui naerad ja mõtled, et how the hell need inimesed nii rumalad saavad olla. Veel enam, et nad satuvad hädaolukorda selle tõttu, et hüppavad kõik ookeanil paadi pealt vette ja viimane unustab redeli alla lasta, et tagasi paati saaks.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Külmunud

PostitusPostitas Rasmus » 06. Veebruar 2015, 20:50

Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 27 külalist

cron