Stone

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Stone

PostitusPostitas Rain » 05. September 2010, 23:06

Stone
Stone



Järelvalveinspektor Jack Mabry'l (Robert De Niro) on enne pensionile minekut ainult mõned nädalad veel töötada ja seetõttu tahab ta kõik oma pooleli jäänud juhtumid lõpetada. Üks selline juhtum käib ka Gerald "Stone" Creeson (Edward Norton) nimelise kurjategija kohta, kes on kinni mõistetud süütamise eest ning soovib saada tingimisi vabastatuks. Kuid Jack on selle soovi suhtes vastumeelne, mispärast palub Stone oma naiselt, Lucettalt (Milla Jovovich), et ta võrgutaks Jacki ära.



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Kaido » 11. Oktoober 2010, 01:25

omapärane, aga omapäraselt hea. Väärib vaatamist

7,5/10
Kasutaja avatar
Kaido
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 2223
Liitunud: 28. Detsember 2004, 23:57

PostitusPostitas Spellbound » 11. Oktoober 2010, 20:30

Olen täiesti kahevahel, et kas minna seda kinno vaatama või oodata Kosmoseni või siis laenutamiseni. Näitlejate valik on enam kui ahvatlev, kuid sisu ei köida eriti, kuigi ka kõige tavalisema sisu saab suureks ja võimsaks mängida kui vaid oskad õigeid vahendeid kasutada.
Arvan, et jätan kaugemasse tulevikku, et siis kiruda, mis vaatama ei läinud...
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 11. Oktoober 2010, 21:10

Võid rahumeeli tulevikku jätta, kui sa just Milla tisse suurelt ekraanilt näha ei soovi, siis kõlbab sama hästi ka kodus vaatamiseks. Muuseas Milla tegi peale paljaks koorimise ka täitsa hea psycho rolli. De Niro ja Norton olid obvioosselt tasemel.
Sisu on minimaalne, tegelaste areng seevastu tubli harju keskmine.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Peterzel » 12. Oktoober 2010, 23:53

täitsa hämmastav -- ehkki peaosades on De Niro ja Norton, mis peaks garanteerima korraliku filmielamuse, kõndis ca 10 inimest enne seansi lõppu saalist välja. Mida iganes režissöör John Curran ei tahtnud luua -- korralikuks filmiks pole ta seda suutnud kokku panna. Teema arendus, stiil, tegevusliinide seosed, kulminatsioon, loo püant ? Tegemist selge tagasiminekuga võrreldes režissööri 2006.a "Painted Veil'iga". 4/10
Peterzel
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 78
Liitunud: 22. Oktoober 2007, 11:32

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 17. Oktoober 2010, 14:09

Ma ei ütleks, et tegu on halva filmiga. Kindlasti on tegu vägati palju erineva filmiga sellest, mida treila võiks lubada. Ilmselt ka cast'i nägemisest tekkiv eelarvamus on mõneti teine reaalsusest.
Muigele võtvaid kohti filmis oli kindlasti. Film oli kaugel millegist "väga heast", kuid siiski leian, et oli aus üritus. De Niro, Norton ja Jovovich siiski kandsid filmi ja nende sooritused olid well worth the money minu silmis.

PS! Miks on Milla kinolinal ainult üle mõne aasta Resident Evil'iga? Minu meelest on tegu väga andeka näitlejannaga ja ütleks, et mängis isegi võibolla kõige veenvemalt selles filmis. Suht wasted talent nagu imho.

mingi 7/10 ikka.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Kickflick » 29. Oktoober 2010, 18:49

Üldiselt meeldis. Filmis mänginud näitlejad on alati mulle sümpatiseerinud ja ka sisu oli hea ning see, kuidas lugu oli ühenduses vangla ja jumalaga. Aga film oleks võinud kuidagi pingelisem olla ja mõni twist oleks kõvasti juurde andnud.

7/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 29. Oktoober 2010, 19:28

Soprano kirjutas:De Niro ja Norton olid obvioosselt tasemel.
Sisu on minimaalne, tegelaste areng seevastu tubli harju keskmine.

Lõpuga ei saanud rahule jääda ja sisu oma minimalistliku mõõtmega oleks suutnud üllatada, kui mingigi kirkam mõte sisse oleks toodud.

6,5/10
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Ralf » 10. Jaanuar 2011, 05:45

Dialoog oli tegelikult suures osas üsna huvitav ja ma olin filmi kohati päris investeeritud, poole peal hakkas lausa tunduma, et sellest saab selline pinev "Fatal Attraction" tüüpi põnevik, aga siis... lõppes film ära? Nii tegevusetut ja tuima linateost ikka annab otsida - pooleteise tunni jooksul ei juhtunud peaaegu mitte midagi. De Niro põhimõtteliselt rakendas ekraanil kõrgema klassi somnambulismi ja Norton oli suutis ülemängimisega end veidi lolliks teha.

5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 157 külalist

cron