Tron: Pärand

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 04. Jaanuar 2011, 11:06

Leiaks,et Kosinski tegi suht maksimumi, mis võimalik. CGI ekstravaganza, mida ootakski Tron'i järjelt - olemas. Asjakohane muusika - vägagiolemas. Midagi silmale peale CGI (Olivia) - oujee, olemas.

Sisu, mida kõik kirusid igalpool, mind ei morjendanud. Pigem haaras isegi. Mõned muigele panevad kohad olid ka muidugi, kuid mina andsin need andeks.

Mina paremat järge ei oleks osanud tahtagi.

8.5/10

PS! Mitu korda käis ikka The Dude läbi filmis imo :))
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Ralf » 10. Jaanuar 2011, 21:37

DaydreamDiamond kirjutas:PS! Mitu korda käis ikka The Dude läbi filmis imo :))

Hahaa, sul on nii õigus. Mõtlesin korduvalt filmi ajal, miks see nii tuttav tundub, kui ta oma lauseid vahel selle pika "...maaan"-iga lõpetas, nüüd sain siis vastuse kätte, milles assotsiatsioon seisnes.

Film ise oli jama. Eyecandyt oli muidugi palju, aga ausalt öeldes tüdines sellestki 20-30 minutiga ära, rohkem positiivseid külgi filmist õigupoolest ei leidnudki. Meenutas miskipärast "The Matrix"-i järgesid. Muss oli mõistagi kõva ja üllataval kombel köitis mind selle filmi lummavatest naistest Gem tunduvalt rohkem, kui Quorra - võta näpust.

4/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 10. Jaanuar 2011, 21:55

Ralf kirjutas:Film ise oli jama.

Tüdrukud küll kiljusid, kui kinos treilerit näitas. Ju sa ei olnud sihtgrupp siis.
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Ralf » 10. Jaanuar 2011, 23:45

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:
Ralf kirjutas:Film ise oli jama.

Naised, ptüi, tüdrukud küll kiljusid, kui kinos treilerit näitas. Ju sa ei olnud sihtgrupp siis.

No ma ei tea... tundub natuke nadi, et maksin 60 krooni selle eest, et vahtida kaks tundi screensaverit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 10. Jaanuar 2011, 23:52

Ralf kirjutas:No ma ei tea... tundub natuke nadi, et maksin 60 krooni selle eest, et vahtida kaks tundi screensaverit.

Eks sa oled siis natuke nõudlikum filmikülastaja. ;-)
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Hülss » 11. Jaanuar 2011, 12:20

Maksin 90,- ja olin igavusest lolliks minemas. Kahtlemata üks ilusamaid filme mis eales tehtud ja siga hea soundtrackiga, aga lugu ennast polnud. Sisu, tegelased ja tekst olid masendavalt ühekülgsed. Mitte, et nüüd suured ootused selles osas olid arvestades esimest, aga siin nagu ei üritatudki. Üllatav, et filmi kirjutasid täiskasvanud inimesed.
Kasutaja avatar
Hülss
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1279
Liitunud: 14. Jaanuar 2007, 16:49
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas RockabillySarin » 12. Jaanuar 2011, 18:51

Hülss kirjutas:Maksin 90,- ja olin igavusest lolliks minemas. Kahtlemata üks ilusamaid filme mis eales tehtud ja siga hea soundtrackiga, aga lugu ennast polnud. Sisu, tegelased ja tekst olid masendavalt ühekülgsed. Mitte, et nüüd suured ootused selles osas olid arvestades esimest, aga siin nagu ei üritatudki. Üllatav, et filmi kirjutasid täiskasvanud inimesed.


Suht sama arvamusel. Algus filmil oli mõnus aga nii kui sinna ulmemaailma läks hakkas huinamuina pihta(kõik nii pealiskaudselt). Oleks rohkem tahtnud näha seda päriselu teemat ja kompanii sisesõda. Milelgipärast arvasin/lootsin, et see mingi uus suurejooneline film.

Kokkuvõttes võtsin filmi kui Daft Punk-i promona, tema sai hakkama!


+ sound
+ algus

3/10

Käisin eile vaatamas "Turisti", mis pole üldse minule suunatud. Aga sain kõvasti suurema elamuse ja silm ei vajunud keskel kinni:)
RockabillySarin
60000
Kasutaja avatar
RockabillySarin
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 226
Liitunud: 06. November 2007, 03:22

PostitusPostitas carolyn » 15. Jaanuar 2011, 01:11

ausalt ei saa aru, mida te sellest filmilt ootasite siis, et see nii kõlbmatu mulje jättis..

mina isiklikult olen väga positiivselt meelestatud. ootasin palju, sain palju ja kui nüüd eriti helde olla, siis rohkemgi. 5+
Kasutaja avatar
carolyn
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 09. November 2010, 21:08

PostitusPostitas Soprano » 20. Jaanuar 2011, 16:28

DaydreamDiamond kirjutas:PS! Mitu korda käis ikka The Dude läbi filmis imo :))

Just, need lause lõpus olevad "man"-d ajasid mitu korda naerma. Vaatasin just sel kuul The Big Lebowski't uuesti, et oli värskelt meeles ja oli seda naljakam. Keegi teeb kindlasti varsti YouTube's montaaži Tron Dude'st.

Film oli lihtsalt jube igav. :? Isegi disc wars ja light cycle stseenid ajasid haigutama.
Olivia Wilde oli muhe tho. Tema Jules Verne nali jms. Michael Sheen puhus ka filmile veidi elu sisse, aga seda vaid korraks.
Also, Jeff Bridges - what's wrong with your face!?

5/10 Daft Punk'i eest, mida juba enne filmi palju kuulasin.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Ronet » 05. Märts 2011, 23:24

Visuaalselt ilus muusikavideo. Olivia Wilde FTW!
Esimene osa meeldis rohkem.
Spoiler :
CGI Bridges oleks võinud ainult Grid'iga piirduda ja "reaalsuse" flashbacki kuidagi teisiti lahendada

5/10 (oleks peaaegu 4/10 pannud, kuid mõtlesin hoopis Sopranot ahvida)
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

PostitusPostitas Garli » 06. Märts 2011, 13:57

+ muusika
+ CGI
+ Olivia Wilde
+ Jeff Bridges

- kõik muu

4/10
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Ralf » 06. Märts 2011, 13:58

Kes see minuga IRC'is paukus, kui ma seansilt tulin ja ütlesin, et ei olnud hea ("viu-viu Ralfile jälle ei meeldinud"). Ise loobite ka nüüd 4/10 ja 5/10. :P
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas adi » 07. Märts 2011, 13:24

Jeff oli "Obi-Wan Lebowsky" nagu keegi kuskil tabavalt ütles.

Anyway, korralik taustavideo eelmise aasta parimale soundtrackile. Igav ei hakanud ja sellist oksendamiseni läilat "Avatari" ka ei tehtud.

Enam kui sobilik veel vaatamiseks mõnel talveõhtul kui tuju õige ning seltskond kõrval hea.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Pixie » 13. Märts 2011, 13:55

Järjekordne visuaalselt täiesti lummav film, seda eriti alguses. Loo edenedes kaotas CGI väheke oma efekti. Muusika oli ka väga lahe ning mõnus kuulata. Ei tea, miks filmi sisu nii halvaks peetakse. Mulle ei jäänud miski otseselt pinnuna silma. Kui mõni iffy koht välja arvata, siis selline küllaltki tavaline ja ootuspärane sündmustik. Ehk ei olnud ootused nii kõrged. 6/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

PostitusPostitas d4ncestyle » 22. Märts 2011, 00:49

algusel venis,teema nadi tegelt jah. matrixiga sarnased. ja veel oli väga ilus graafika see mida te kutsute selleks cgi-ks vist :D ja hea muusika vastavalt taustale. soovitan soojalt ulme fännidele :D
no ja olivia wilde.. siia ei oskagi kohe midagi öelda.
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 58 külalist

cron