Ameeriklane

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Ameeriklane

PostitusPostitas Rain » 02. September 2010, 17:20

Ameeriklane
The American



Palgamõrvarina on Jack (George Clooney) oma ameti tõttu alati liikvel ja üksinda. Pärast üht halvasti läinud tööotsa Rootsis, lubas Jack oma kontaktisikule, et järgmine tööots jääb tema viimaseks. Nii siis lähebki ta oma viimaseks tööotsaks Itaaliasse ühte väiksesse maakohta. Tööots iseenesest on lihtne ning sellega ei kaasne tapmist: üks salapärane naine soovib, et Jack paneks kokku relva. Palgamõrvaritel on aga omad reelgid, nad peavad lõpetama oma tööotsa edukalt ning selle vältel ei tohi nad luua mitte mingisuguseid sõprussidemeid. Kuid kahjuks Jack eirab seda viimast reeglit, ta kohtab seal üht naist, kellega tal tekib armusuhe ja arvatavasti paneb just see armusuhe Jacki ohtlikku olukorda. Nimelt peagi jõuab ta mõistmisele, et keegi on talle jälile saanud...




Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas CM-Girl » 05. November 2010, 16:03

Ei osanud oodata sellest filmist midagi ning seetõttu pole pettumus ka väga suur. Algus oli hea , ilus lumine maastik + meeldis ka kui
Spoiler :
Jack snaipri ja oma armsama tappis ( viimane üllatas).

Edasi läks film minu jaoks kuidagi väga tuimalt ja igavalt. Filmi lõpp oli minu jaoks parim ja see lisas ühe punkti juurde. Pluss mulle meeldis muusika mida kasutati.

4/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas 0ll » 09. November 2010, 00:22

Tõstan õigesse teemasse:
Ebavajalik ja ebaloogiline film mingist palgamõrvarari moodi vennast. Asi lihtsalt ei püsinud koos. Ei saa aru, mida Clooney sealt otsis. Võimalik, et naisi - filmis on kolm kaunist 40. eluaastale lähenevat naist... ühtlasi tõstavad nad ühe punkti võrra hinnet...
2/10
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Rain » 14. November 2010, 14:56

Enamus filmist oli vaikus, mis muutis filmi natukene igavaks, aga sellegi poolest oli see ka omamoodi hea asi. Ainult et kohati hakkas ka selle tõttu film venima... Huvitav film tegelikult.
6/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 17. November 2010, 05:22

Aeglasem ja tõsisem versioon 2008. aasta "In Bruges"-ist. Meeldiv, et mul pole harilikult kombeks vaadata trailereid (kui ma just ei satu neid kinos enne filmi algust nägema), sest "The American"-i puhul jätavad reklaamid küll mulje kui möllurohkest märulipõnevikust, ehkki tegelikult on tegu suhteliselt melanhoolse, graatsilise melodraamaga. Clooney oli suurepärane ning paljad Euroopa naised ja Raini subtiitrid ka head. Olen kohati kahevahel, sest kui ühest küljest tekkis tunne, et olen sama asja juba tunduvalt paremini teostatult näinud, siis samas pakkus film ka tugevat värskuskübet. Panen siis hindeks:

7/10

Rain kirjutas:Enamus filmist oli vaikus, mis muutis filmi natukene igavaks, aga sellegi poolest oli see ka omamoodi hea asi.

Lihtsustas tõlketööd? :)
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ronet » 28. Märts 2011, 06:11

Ilusad naised, maastik, linnake. Jään suure huviga Corbijn'i järgmist filmi ootama.
8/10

Ralf kirjutas:Aeglasem ja tõsisem versioon 2008. aasta "In Bruges"-ist
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Ameeriklane

PostitusPostitas damon » 06. November 2012, 11:49

Algus oli tõesti paljulubav aga siis hakkas venima ja nii kuni lõpuni.
Ralf kirjutas:Aeglasem ja tõsisem versioon 2008. aasta "In Bruges"-ist.

Ma ei tea kas on sobilik võrdlus, kuid In Bruges oli parem ja meeldis rohkem.

5/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Ameeriklane

PostitusPostitas Aivar2 » 24. Detsember 2022, 14:34

Tegemist on film noiriga.Film on aeglane ja veniv kuid samas väga pinev.Igav küll ei hakanud.Mulle põhimõtteliselt on hakanud vastu "pointless action" filmid kus käib täiesti sisutu võitlus.Film Ameeriklane on aga sisutihe ja huvitav.Film paneb ka mõtlema elu üle.Mulle väga meeldis. 10 punkti filmile.
Kasutaja avatar
Aivar2
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 95
Liitunud: 04. Mai 2016, 19:53


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 83 külalist