Tapja minu sees

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Tapja minu sees

PostitusPostitas Ralf » 21. August 2010, 15:50

Tapja minu sees
The Killer Inside Me



Lou Ford (Casey Affleck) on väikese Texases asuva linna kombekas, kannatlik ning mõtlik asešerif. Ükski teda hindav linnaelanik ei tea aga sellest, mida Lou ise armastab nimetada oma "haiguseks": ta on sarimõrvar. Nooremana läks ta oma tegude eest peaaegu kinni, kuid tema adopteeritud vend võttis süü enda peale. Nüüd on tema hullumeelsus aga taas pinnale ujumas...



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 10. September 2010, 13:36

Ausalt öeldes pettusin. Pole Jim Thompsoni romaani lugenud, kuid julgen arvata, et raamatuna töötab "The Killer Inside Me" paremini, kuna käesoleva filmi puhul ei saanudki otseselt aimu Lou Fordi mõttemaailmast, mis ju minu arusaamist mööda peakski loo keskne idee olema... peategelase vaimset komplitseeritust arvestades oleks eeldanud veidi vähem... steriilsemat linalugu? Casey Affleck oli küll suurepärane, miskipärast kipuvad teda paljud maha tegema. Ja Simon Bakerile võiks Oscari nominatsioonigi anda, nõnda mahlane esitus oli. ;-)

6/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 22. September 2010, 00:12

Pettusin ka mina. Jäädi pinnapealseks, algus oli eriti igav ja VÄGA aeglane. Isegi lõpp oli kehvake. Mõtlesin 5 peale, aga film oli ikka nii üksluine, et 4+/10 on teenitum.

Casey knows what I'm talking about...
Pilt
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas d4ncestyle » 09. Detsember 2010, 00:52

ka mina pettusin. kahjuks. muidu affleck on filmivalikult hea , aga see ... nati nadi
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas CM-Girl » 21. Jaanuar 2011, 21:45

Casey Affleck oli sellesse rolli väga hea valik kuigi tema hääl häiris väheke. Päris mmm..mõnusad stseenid olid mõned.:irw:
Spoiler :
Õudne vaatepilt oli näha Loud Joyce'i peksmas. Mul hakkas ausalt öeldes halb. "I love you" ja peksab edasi.wtf nagu.

Kuid muidu täitsa hea film oli.

10/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 62 külalist