Kadunud kosmoses

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kadunud kosmoses

PostitusPostitas Ralf » 22. Juuli 2010, 19:38

Kadunud kosmoses
Lost in Space



Professor John Robinsonile (William Hurt), tema abikaasale (Mimi Rogers), tütardele ning pisipojale pakutakse võimalust olla esimene perekond, mis siirdub avakosmosesse. Kosmoselaev asub major Don Westi (Matt LeBlanc) juhtimisel teele, teadmata, et pardal on ka dr. Zachary Smith (Gary Oldman), kellel on kindel kavatsus kogu reis nurjata. Smithi sepitsuste tulemusel kaotab laev juhitavuse ning mõne aja pärast avastavad rändurid, et neil ei ole aimugi, millises universumi nurgas nad asuvad. Teisisõnu - nad on kosmosesse eksinud...



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kadunud kosmoses

PostitusPostitas Pixie » 04. Juuni 2012, 16:14

Väga ebaühtlase kvaliteediga teos, see käib nii eriefektide, erinevate ideede kui ka dialoogide kohta. Mõnikord oli täitsa okei, kohati aga uskumatult cheesy. Ühiste levinud ulmeliste elementide tõttu tuli filmi vaadates pidevalt meelde Stargate (hypergate supergate, putukalaadsed tulnukad – replicators, stasis pods jms). :P Peredraama meenutas jällegi Terra Nova’t, just ebaõnnestunud teostuse pärast.

Kunagi lugesin artiklit ulmefilmidest, ning autori jaoks piisas Lost in Space’i mahategemiseks Matt LeBlanc’i mainimisest. Tundsin, et ainult näitleja näitel tehakse liiga. Arvan seda siiani, aga peale filmi nägemist pean nõustuma, et LeBlanc ei mänginud rolli usutavalt. Naistemehe mängimine tuli hästi välja, sõduri pool mitte. Võib-olla on viga minus, olgugi et üritasin vaatamist alustada võimalikult eelarvamustevabalt.

Oleks soovinud arutelu pereisa poolt, kas ja miks oleks hea mõte võtta 10 aastase pikkusele reisile kaasa oma perekond. See oli tema tingimus nõustumiseks, kuid lapsed ei olnud ideest üldsegi vaimustuses. Elu Maal oleks olnud ju ohutum, vähemalt eeldatava missiooni kestvuse lõpuni. Lõpp ei meeldinud, eriti halva maitse jättis suhu end credits. Tekkis küsimus, et wtf ma nüüd vaatasin.

5/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Re: Kadunud kosmoses

PostitusPostitas brixxx » 05. Juuni 2012, 15:14

Ma sattusin seda filmi vaatama kui uurisin Gary Oldmani filme, lõpp tuletas meelde, et ma olen kunagi telekas seda näinud.

Kuidagi igav oli film, kuigi tulevikku minnes perekond muutus veidi huvitavamaks.

Tegelaskujud jäid kuidagi nõrgaks, kõige enam meeldis Gary Oldmani tegelaskuju, ta mõjus kuidagi hea ja halvana mõlemad.

Spoiler :
Lõpp jäi kuidagi lahtiseks ning segaseks, oleks tahtnud teada, kas Gary Oldmani tegelaskujule leiti vastumürk, et ta ei muutuks koletiseks ning kas ta pandi maal vangi, mulle jäi mulje, et suuntuti tagasi maale, mitte missioonile.

Hindeks annan 4/10.
Kultuuri Võlu - blogi kultuurist
Techblog - õpetused ja arvustused
Kasutaja avatar
brixxx
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 927
Liitunud: 19. Detsember 2011, 12:53
Asukoht: Tallinn


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 196 külalist