Palgasõdurid

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Kidd » 22. August 2010, 21:17

Actionfilmide hulgas puhas kuld ja mõnus toores sõjaväe huumor. Meelt lahutas hästi ja muud ma ei soovigi.

8/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

PostitusPostitas Defka » 22. August 2010, 23:16

Kickflick kirjutas:Mis seal filmis nii enneolematut on, et me seda hinnata ei oska? Ma arvan, et see film ongi just teismelistele, kes hindavad rohket tulistamist, plahvatusi ja kaklusi.
Tänapäeva teismelistele loevad ainult supervõimetega actionfilmid.

Minu meelt lahutas film küllaga. Stallone tegi iseenda tribuutfilmi, aplaus ja aitäh talle.

Ülesehitus on tavaline muidugi. Üks pauk siis teine natuke suurem pauk ja siis finaallahing.

Rohkem actionit kui viimases Rambos, mida sa hing veel ihkad :).
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

PostitusPostitas rauls » 22. August 2010, 23:20

Defka kirjutas:Tänapäeva teismelistele loevad ainult supervõimetega actionfilmid.
"The Expendables" ongi just nimelt supervõimetega actionfilm!

Defka kirjutas:Rohkem actionit kui viimases Rambos, mida sa hing veel ihkad :).
Sisukust ka!

Tegelt on nii, et maitse üle ei vaielda. :)
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 23. August 2010, 10:26

Ei midagi enne olematut aga väääga eht actionjackson film. Sly läheb aastatega aina paremaks ja vägev, et sellise cast'i suutis kokku panna ja ei keeranud käkki kokku.
Big guy sisenemise peale oli mul suht tibutagi seljas ja põhinalja peale muidugi kinosaal rõkkas.
Vägev higist ja testosteroonist tilkuv teos, mida oli ammu oodatud ja suht korralikult delivered.

8/10
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Defka » 23. August 2010, 10:31

rauls kirjutas:
Defka kirjutas:Tänapäeva teismelistele loevad ainult supervõimetega actionfilmid.
"The Expendables" ongi just nimelt supervõimetega actionfilm!
Arvasin, et midagi taolist tuleb kellegilt vastuseks aga ei viitsinud ennetada. Vähemalt kedagi polnud hammustanud radioktiivne ämblik ja nad olid väidetavalt planeedilt maa.

Tegelt pole mul midagi spider-iron-supermanide vastu, lihtsalt stallone/dolph jne tüüpi -panen kõigile pahadele lihtsalt molli- on hingelähedasem
Kasutaja avatar
Defka
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 161
Liitunud: 19. November 2009, 18:29

PostitusPostitas Hea Aasta » 23. August 2010, 20:51

Mitu Oscarit tuleb, palju pakute? :D
Hea Aasta
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 486
Liitunud: 19. Jaanuar 2007, 16:02

PostitusPostitas Spellbound » 27. August 2010, 20:00

Nojah, kui selline cast kohale kutsuda, siis ei saagi eksida, kuigi mul pole aimugi, kes on Randy Couture, Steve Austin ja Terry Crews, aga viimane oli neist kõige meeldejäävam ja seda eriti just hellitusnime kandnud relva kasutamise tõttu, mis meenutas Rambo 4-ja lõppu, kus Sly terve armee maha nottis. Crewsi kätetöö oli mõõdult väiksem, kuid tänu heale kaameratööle polnud ka üldse halb.
Actionfilmina on näiteks Rambo 4 parem, aga filmina, kus on enamus lemmikuid koos ekraanil, on Sly hea actioniga hakkama saanud.
Jet Li, Lundgren ja Willis oleks võinud rohkem ekraaniaega saada.
Kummaline on see, et dialoogid olid kuidagi katkendlikud ja paljud neist ei jõudnudki kuhugi. Lihtsalt Sly ütles midagi, teine noogutas ja vastas ühe sõnaga ja siis liiguti looga edasi. Igatahes polnud möllu vahele topitud vahepausid just väga hästi õnnestunud. Midagi oli nagu puudu, kuid samas oleks imelik selliselt filmilt ka rohkemat nõuda. Sly-l on annet nii režissööri kui ka kirjutaja töö peale ja seetõttu ootasingi natuke enamat.
Action oli pingeline, noad lendasid, verd voolas, kuule sadas - kõik oli väga stiilne ehk nii nagu olema peabki, aga vajaka jäi tegelastest ja möllunäitlejate täispotensiaali kasutamisest. Muidu oli igati lahe vaatamine. 6/10
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas KiiZ » 27. August 2010, 20:57

Spellbound kirjutas:kuigi mul pole aimugi, kes on Terry Crews


http://www.youtube.com/watch?v=LCl5uyn5K7k
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

PostitusPostitas Ralf » 31. August 2010, 00:32

No sorri, ei olnud midagi erilist. Olen täheldanud, et "Palgasõdurite" fanboyd kipuvad virisejate kallal alati ilkuma, et mida sa õige ootasid, kunstifilmi? - sest tegu peaks ju olema 80ndate vaimus tehtud puhastverd märuliga, kus tegelaste potentsiaalseks arendamiseks kulutatav aeg kulub hoopis peade matšeetega maha raiumisele või kellegi sõelapõhjaks täristamisele. Ometigi polnud ka action ju midagi tõeliselt vaimustavat, suhteliselt tavaline Hollywoodi põmmutamine... ja suur osa sellest märulist oli ka väga lohakalt tehtud. Üleliigsest green screenist tingituna nägi filmi keskel toimunud autotagaajamine välja nagu multikas. Samas ei häirinud mind üldse aga digitaalveri, mis paljudel paistis karva krussi tõmbavat.

Kui nüüd positiivsemas vaimus rääkida, siis näitlejaseltskond oli muidugi priima, ehkki nostalgialaksu siit küll ei tulnud, sest ainus sell, kes mulle juba nooruseas või koguni lapsepõlves märgi südamesse jättis, oligi Stallone. Teised jorsid minu jaoks suhtelised kaasaegsed vennad, seega polnud nende nägemine just kõige suurema "whoa" tekitajaks. Van Dammest ja Seagalist tundsin igatahes puudust. Eric Roberts oli peamise kurikaelana suurepärane, meenutades mulle kohati Billy Drago mängitud pahalast junnmärulist "Delta Force 2", ehkki Robertsi mängitud karakter polnud niivõrd sadistlik. Aga jah... keskpärane tinasadu, millele pühendatud geek-tähelepanu tuleneb kõigest võrdlemisi korralikust musklivennatrupist.

Viimaste aastate jooksul on olnud nii mõnigi märul, mis mind juba esimesest minutist kohe kaasa haarab, ja seda kohe nii, et kui mõni tegelane viga saab, tunnen end kurvasti või kui hea plaan luhta läheb, siis virutan rusikaga vastu tooli käsituge - "The Expendables"-il minu puhul sellist efekti polnud. Ega natuke mõnusat ilutulestikku ning toredaid nägusid kohe meistriteost kokku tee... Ja järjes olgu rohkem Bruce'i!!

6/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 31. August 2010, 10:13

Ralf kirjutas:Ja järjes olgu rohkem Bruce'i!!

6/10


Sly oli twitteris just rääkinud, et plaanib järjes kasutada Bruce'i kui supervillanit :(

Bruce'i oleks pull näha kurikaelana..aga krt...ta on ju McClane..ikka hea ja nii... :( :(
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Forzelius » 31. August 2010, 11:20

Mind häiris kõige rohkem võltstuli filmi lõpus, milles üks tegelane oma lõpu leidis. Väga-väga häiris, sest see nägi ikka väga ebareaalne välja. Selles suhtes võib Ralfiga nõus olla lohakuse koha pealt.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

PostitusPostitas 0ll » 31. August 2010, 22:09

Väga konarlik algus - täiesti pingevaba piraadistseen ja hunnik mõttetut möla, ka "kolme suure" ühisstseeni oli kuidagi ebamugav vaadata, põhiliselt tänu Sly ja Arnie näitlejaandele...
Selle esimese saarepuhkuse lõpp oli juba piisavalt kreisi ja edasi sujus paremini. Eriefektid peaaegu sama head kui 20 aastat tagasi! Pahasi löödi maha rohkem kui kunagi varem... VIST, sest ei suuda täpset numbrit leida. Kõik otsingud annavad tulemuseks selle (vigaste andmetega) plakati:
Spoiler :
Pilt

Mida veel tahta.
Etem kui muud selle suve "ära mõtle, lihtsalt vaata plahvatusi" filmid
6/10

Igaks juhuks elava legendi Terry Crewsi 2 lisaklippi:
http://www.youtube.com/watch?v=pQhLLCUgFIg
http://www.youtube.com/watch?v=xufGAX3AJo4
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 31. August 2010, 23:25

0ll kirjutas:Igaks juhuks elava legendi Terry Crewsi 2 lisaklippi:
http://www.youtube.com/watch?v=pQhLLCUgFIg
http://www.youtube.com/watch?v=xufGAX3AJo4
Geniaalne vend :)).

Terry crews...the black Chuck Norris
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas Rain » 01. September 2010, 00:14

uLtImAtEcRiTiC kirjutas:
0ll kirjutas:Igaks juhuks elava legendi Terry Crewsi 2 lisaklippi:
http://www.youtube.com/watch?v=pQhLLCUgFIg
http://www.youtube.com/watch?v=xufGAX3AJo4
Geniaalne vend :)).

Terry crews...the black Chuck Norris

Väga hull tüüp ikka. :)) Ta võikski olla komöödia peal väljas, see sobiks talle. Ainult kahju, et ta nii vähe komöödial põhinevates heades filmides on osalenud...
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 01. September 2010, 09:33

Ma tean teda ikka peaasjalikult president Camachona "Idiocracy"-st. Also:

Pilt
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 236 külalist