Blairi nõiafilm

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas Ralf » 23. September 2006, 16:31

Hea - sellisena, nagu ta on (odavaeelarvelise käsikaameraga võltsdokfilmina), tegu äärmiselt korraliku ettevõtmisega. Samas, nii üllatav kui see ka poleks, ei leidnud ma peale küllaltki kõheda lõpu terves filmis midagi õudset.

5/10
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Rain » 03. August 2009, 17:05

Mul sõber rääkis, et see on tõestisündinud lugu. Vastab see tõele?
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Soprano » 03. August 2009, 17:39

Rain kirjutas:Mul sõber rääkis, et see on tõestisündinud lugu. Vastab see tõele?

Kindlasti mitte. On kasutatud lihtsalt müüte nõidadest jms.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas eerik » 03. August 2009, 18:25

Rain kirjutas:Mul sõber rääkis, et see on tõestisündinud lugu. Vastab see tõele?

Põhimõtteliselt kogu filmi turundus põhines sellele väitele, mis muidugi on reklaamitrikk.
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Rain » 06. August 2009, 22:39

Lõpuks sai ka ära vaadatud. Väga hea oli. Huvitav ülesehitus filmil, käsikaamera ja värki. Pimedas toas oli seda päris... imelik vaadata. Kui ikka hirmuäratav koht oli, siis oli ikka see päris õudne, eriti lõpp. :) Nüüd on küll metsas teine tunne vast olla. :D
9/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 06. August 2009, 22:42

Rain kirjutas:Lõpuks sai ka ära vaadatud. Väga hea oli. Huvitav ülesehitus filmil, käsikaamera ja värki. Pimedas toas oli seda päris... imelik vaadata. Kui ikka hirmuäratav koht oli, siis oli ikka see päris õudne, eriti lõpp. :) Nüüd on küll metsas teine tunne vast olla. :D
9/10


Ühinen selle arvamusega. Täitsa okei film pimedas üksi vaatamiseks. Filmi lõpus sõitis mul katus nelja kaarde igatahes...
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Trash » 07. August 2009, 00:04

Siiani maailma parim horror, mis siin arutada.
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas Soprano » 07. August 2009, 00:06

Olen alati sportlikust huvist teist osa näha tahtnud.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Rain » 07. August 2009, 11:25

Peaks ka teise osa ära vaatama...
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Garli » 09. August 2009, 00:40

Ei olnud küll nii hea ega õudne, kui lootsin, aga siiski - hea filmiga on tegemist. Omapärane. Lõpp oli võimas ja ühtlasi kõige kõhedam koht terve filmi jooksul. Need päeva osad olid tsipa liiga aeglase kulgemisega - oleks tempokamat tahtnud, aga öösel ära jooksmised ja kummalised hääled tekitasid mõnusa kõheduse. Metsa ma minna ei taha, öösel mitte vähemalt.

8/10
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas Soprano » 16. August 2009, 05:30

Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Lahmiit » 16. August 2009, 11:02

Teine osa ei ole kindlasti nii hea kui esimene, ei tahaks seda esimese järjeks kohe pannagi, kuid oma kohad on ka sellel.
Kasutaja avatar
Lahmiit
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 12
Liitunud: 21. Jaanuar 2009, 12:48

PostitusPostitas hau » 16. August 2009, 11:10

Hiljuti nägin unes, et olin ise mingis blair witchi sarnases filmis või tegevustikus. Tegelt blair witchi ja sawi kombo.
hau
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4195
Liitunud: 12. Veebruar 2006, 17:22
Asukoht: Tallinn

Re: Blairi nõiafilm

PostitusPostitas Rasmus » 30. Aprill 2012, 23:01

Väga omamoodi õudusfilm, polegi vist sellesarnast kunagi näinud. Kartus, et kuskilt see nõid lõpuks välja hüppab, oli terve filmi vältel sees ja oli üldse väga pingeline, arvestades seda, et taustamuusikat polnud (tihti annab just see asjale palju juurde) ja tegelikult
Spoiler :
ei näinud seda nõida ka kordagi (ega midagi muud eriti õudset).
Hindeks nõrk 7/10.
Kasutaja avatar
Rasmus
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5052
Liitunud: 08. Märts 2012, 15:26
Asukoht: Honey Island Swamp

Re: Blairi nõiafilm

PostitusPostitas Forzelius » 01. Juuni 2013, 15:30

Mulle meeldis. Ilmselgelt pioneer sellistes filmides ja tegi taolist formaati vist esimest korda. Kahjuks on seda praegu juba oksendamiseni tehtud, seega üritasin panna ennast aastasse 1999 ja mõelda, kuidas tolle aja publik säärast esitlust vastu võttis.
Oli ikka kõhe küll, odavaeelarveline tootmine sobis suurepäraselt. Vähem on rohkem. Palju jäeti õnneks Rootsi lauaks, mitte ei kelnerdatud otse lauda. Asukohal filmitud on alati boonus ja eriti, kui see on täpselt sama paik, mida filmis ka kujutatud. Näitlejad olid väga usutavad (kõigil vist esimene professionaalne roll kah) ning kogu see võltsmütoloogia võttis pärisjudisema kohati. Tsipa häiris algul see mustvalge-värvilise tants ja trall, aga tegelikult polnud vigagi. Suutsin miskipärast väga sisse elada nende tegelastega ja kogu see järk-järgult hullumine tundus ehe.
Turundus ka päris kaval väga mitme asjaga. Tänapäeval säärane mudel eriti ei töötaks (kasvõi nende näitlejate imdb kirjeldus), sest twitterid ja kõik muud ei võimalda säärast privaatsust. Aga hästi läbi mõeldud oli kogu asi neil küll.

9/10

EDIT: mäletan, et kui kunagi selle filmi VHSi Videoplanetis laenutusel nägin, siis oli kange tahtmine seda vaadata, kuna karbi peal vist oli juba kirjas, et tõestisündinud lugu jne, aga ei lastud, kuna olevat liiga noor. Also, kas see jooksis kinodes mingi väga suure vanusepiiranguga?
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 140 külalist