Kõik poisid armastavad Mandy Lane'i

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Kõik poisid armastavad Mandy Lane'i

PostitusPostitas Ralf » 27. Juuni 2010, 04:59

Kõik poisid armastavad Mandy Lane'i
All the Boys Love Mandy Lane (2006)

Keskkooliõpilasest tütarlaps Mandy Lane (Amber Heard) on suve jooksul ebamaiselt ilusaks läinud. Seltskond koolikaaslasi kutsuvad ta nädalavahetuseks rantšosse lõbutsema, omakasupüüdliku lootusega rabavalt kaunist Mandyt ära kasutada. Puhkus muutub noorte jaoks õudusunenäoks aga siis, kui müstiline võõras neid järsku ükshaaval tapma hakkab...

Loe täielikku tutvustust siit
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kõik poisid armastavad Mandy Lane'i

PostitusPostitas Spellbound » 03. August 2011, 15:40

All the boys love Amber Heard. Drive Angry näitas Heardi ilu, The Ward natuke näitlemisoskust, aga Mandy Lane pani armuma.

Kui lõpp poleks olnud niivõrd poolik või kui film oleks kestnud Lane karakteri lõpuni arendamiseks veel 20 minutit, siis oleksin väga rahul, aga praegu saan öelda, et enne twisti on tegemist tavapärase slasheri elemente leidlikult ära kasutava originaaalitseva sotsiaaldraamaga, mis areneb karakterite ja sisu kohapealt väga meeldiva nihestusega ja peaks jääma kauaks ajaks meelde. 7/10
Who are you? Who slips into my robot body and whispers to my ghost?
LEVEL 1
Kasutaja avatar
Spellbound
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3527
Liitunud: 01. September 2008, 14:34
Asukoht: Tallinn

Re: Kõik poisid armastavad Mandy Lane'i

PostitusPostitas Ralf » 04. August 2011, 11:44

Spellbound kirjutas:Drive Angry näitas Heardi ilu, The Ward natuke näitlemisoskust, aga Mandy Lane pani armuma.

Ja "The Informers" näitas teda paljalt. :P
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

Re: Kõik poisid armastavad Mandy Lane\'i

PostitusPostitas Forzelius » 27. Juuni 2014, 02:06

Umm, väga huvitav film oli. Algab nagu klassikaline slasher, siis liigub sealt väga eemale. Lõputiitrid olid üldse nagu mingi exploitationi omad kohati. Teatud tagaajamisstseenid olid jällegi väga kubricklikud. Jõle kummitama jäi kogu see rantšo. Vaatajaga lollitati ka omajagu..ning ma ei mõtle twisti. Huvitavalt tehtud film, imdb madal hinne ei tulene ka ilmselt sellest, et tegemist on universaalselt keskpäraseks peetava tükiga, vaid pigem sellepärast, et osad panevad sellele kümneid ja teised ühtesi. Olen pigem esimeses leeris, kuid päris meistriteosega ka tegemist pole. Üsna meeldejääv ja väljaseisev film oma žanris kindlasti.

P.S. ma pole kunagi vist ühtegi Amber Heardiga filmi näinud, oma teada, olen vaid kuulnud, et tegemist mingi ääretult seksika näkiga. Siin filmis mõjus ta pigem armsana, ilmselt siis enne kõike seda lohanistumist, kui õigesti eeldan.

EDIT: sain meeletult negatiivse kriitika osaliseks, et ma kindlasti pean olema näinud vähemalt ühte Amber Heardi filmi. Tegelikult on neid hoopis 4. Pole just kõige isikupärasem vanemast peast, siis.
PiltPiltPilt
Kasutaja avatar
Forzelius
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 13222
Liitunud: 22. Mai 2005, 21:22

Re: Kellele ei meeldiks Mandy Lane

PostitusPostitas Ronet » 18. Oktoober 2015, 04:05

Forzelius kirjutas:Siin filmis mõjus ta pigem armsana, ilmselt siis enne kõike seda lohanistumist, kui õigesti eeldan.

Miks solvad? Heard on korralik inimene olnud afaik. Ma ei tea, kõik teised tütarlapsed tundusid nii kahvatud tema kõrval. Ehk see oligi taotuslikult nii tehtud. Tugev naabritüdruku/seksapiilsuse kombo.

Spoiler :
Ma vahepeal mõtlesin, et Mandy on gei ja ta sõidab selle õblukese blondiga päikeseloojangule vastu. See oleks ilus lõpp olnud, sest poisid on saatanast jne, kui sa just mõnest Jane Austeni raamatust välja pole karanud nagu Anson Mounti tegelaskuju seda oli.


6/10
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 103 külalist

cron