Charlie St. Cloud

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Charlie St. Cloud

PostitusPostitas Rain » 26. Juuni 2010, 22:19

Charlie St. Cloud
Charlie St. Cloud



Vilunud purjetajal Charlie St. Cloudil (Zac Efron) on armastav ema Claire (Kim Basinger) ning väikevend Sam (Charlie Tahan), kes teda jumaldab. Lisaks sellele on poiss saanud stipendiumi, mis viib ta õppima kaugele unisest linnakesest ookeani kaldal, kus ta veetis kogu oma senise elu. Paraku tõmbab helgele tulevikule kriipsu peale tragöödia, mis purustab Charlie unelmad ühe hetkega.

Pärast seda, kui tema klassiõde Tess (Amanda Crew) mõni aeg hiljem ootamatult kodulinna naaseb, seisab Charlie raske valiku ees: kas pidada kinni nelja aasta eest vennale antud lubadusest või minna armastuse toel viimaks oma eluga edasi.

http://www.forumcinemas.ee


Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas Ralf » 10. November 2010, 17:19

Hindeks panen küll 5/10, kuid ütleks, et pigem hea kui halb film. Zac Efroni vastu pole mul kunagi midagi olnud ja minu arvates sai ta Charlie mängimisega täitsa kenasti hakkama, ja tema surnud venda kehastanud Charlie Tahan oli kah sümpaatne. Kohati natuke uimane/üksluine draama, kuid jama ta polnud.

Charlie võiks selle ära õppida.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas CM-Girl » 19. November 2010, 16:07

Üpris üksluine film. Filmi poster meeldib rohkem kui film ise. Enim meeldis filmi lõpustseen (metsas).

3/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas MettelRay » 22. November 2010, 17:48

Ega ta suurem asi film ei olnud tõesti ja ma arvan, et põhjus seisnes loo aeglases arengus. Tihti on sellised raamatutel põhinevad filmid venivad ja juhtub olukordi, kus seda lõppu ei osata päris edukalt raamatu kaante vahelt ekraanile toimetada.
(Olen harjunud 5 palli süsteemiga, annaksin sellele 3-) ehk siis 5/10...
MettelRay
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 5
Liitunud: 21. November 2010, 21:44


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 170 külalist

cron