Nagu öö ja päev

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Nagu öö ja päev

PostitusPostitas Soprano » 20. Juuni 2010, 23:51

Nagu öö ja päev
Knight and Day



Roy Miller (Tom Cruise) on salaagent, kes saadeti missioonile, mis pidigi lõppema läbikukkumisega. June Havens (Cameron Diaz) on naine, kes leiab end seismas kahe leeri vahel: ühel pool on salapärane agent, kellega koos ta elab üle lennuõnnetuse, vastas aga need, kes olevat ta süüdi lavastanud. Samal ajal, kui saatuse poolt kokku viidud paar mööda maailma kihutades reetmiste rägastikust pääseda püüavad, saavad nad aru, et neil on võimalik loota ainult teineteisele.

"Nagu öö ja päev" on kaelamurdvas tempos seksikas action-komöödia, mille lavastas James Mangold ("Walk the Line", "3:10 To Yuma").

http://www.forumcinemas.ee



Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Kickflick » 06. Juuli 2010, 18:05

Cameron Diaz, Tom Cruise ja kogu action meeldis, aga nalja eriti ei saanud ning kogu lugu muutus üsna kiiresti igavaks. 4/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas 0ll » 06. Juuli 2010, 21:42

See film kannatas "Iron Mani treileri" sündroomi all - kõik lahe näidati ära "Knight & Day" teises (väga heas!) treileris. Film ise oli lihtsalt ajatäide. Kusjuures treileris lubatud twist jäi minu arust samuti tulemata - sellist pulli näen esimest korda. Rohkem ei oskagi midagi öelda, käis kah...
4/10
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas rauls » 09. Juuli 2010, 23:02

Polnud juba üle kuu aja Hollywoodi kassahitti vaatamas käinud. Mõtlesin, et vahelduseks võiks siis ühe ette võtta. Lavastajaks ju ikkagi James Mangold, kelle tööde hulka kuulub teiste seas "Walk the Line", mis mulle tohutult meeldis. "Girl, Interrupted" on samuti igati korralik teos. Muidugi Mangoldi eelmine film "3:10 to Yuma" näitas, et mees võib olla allakäigutrepil. "Knight and Day" on aga täielik allakäik. See film on veel ajuvabam kui hiljuti linastunud "From Paris with Love". Erinevalt Travolta filmist, siin erilist nalja ei saa ja toimuv on lihtsalt tüütu. On küll selgelt näha, et põnevuse kruttimisega pole suurt vaeva nähtud, vaid on üritatud teha üks fun movie, aga mida pole, seda pole. Kogu see action on lihtsalt totter.

3/10
Kasutaja avatar
rauls
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4385
Liitunud: 27. August 2008, 23:34

PostitusPostitas Ralf » 18. September 2010, 15:00

Mina nii karm ei oleks... võrdlemisi hästi lavastatud põnev action, karismaatiline meespeategelane, üleüldine hea keemia peaosaliste vahel ning vaheldusrikkad võttepaigad. Halb ei olnud, midagi erilist ka mitte - niisama lõbus popkornikas. Cruise oli Roy'na awesome.

0ll kirjutas:Kõik lahe näidati ära "Knight & Day" teises (väga heas!) treileris.

Sõna, ma armastan seda trailerit. :)

5,5/10

Mis värk sellega on, et Cruise'i lihasmass filmi käigus nõnda palju muutus? Umbes 20. minutil oli ta küllaltki musklis ja 50. minutil suht... mnjah.

Pilt Pilt

Müstika!
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Kickflick » 18. September 2010, 15:38

Ralf kirjutas:Mis värk sellega on, et Cruise'i lihasmass filmi käigus nõnda palju muutus? Umbes 20. minutil oli ta küllaltki musklis ja 50. minutil suht... mnjah.

Müstika!


Superkiire ainevahetus? :D

Või siis olid pikad vahemikud erinevate stseenide vahel.
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Zinera » 26. September 2010, 19:10

3/10

Suht ajuvaba, igav ja ebanaljakas.
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Wisegirl » 27. September 2010, 00:26

Ralf kirjutas:Mis värk sellega on, et Cruise'i lihasmass filmi käigus nõnda palju muutus? Umbes 20. minutil oli ta küllaltki musklis ja 50. minutil suht... mnjah.

Müstika!


Ma ei tea, tahaks ka ilkuda, aga kipun arvama, et asi oleneb sellest kust ja kuidas valgus kehale langeb ja mis värvi valgusega tegu on.
Thought you were smarter than that. Loodan, et see oli sul üks juhuslik blond hetk. Doh.
-Breathe.... Deeply, yes, of course, but, by all means.....: exhale- RDA
Kasutaja avatar
Wisegirl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1082
Liitunud: 28. Detsember 2005, 01:15
Asukoht: Sydney

PostitusPostitas Rain » 27. Oktoober 2010, 22:23

Algus oli suht naljakas ja seikluslik, aga mida kaugemale läks, seda rohkem hakkas film oma stiili kaotama. Hea, et ma treilereid ei vaadanud, vahest tuleb see vist isegi kasuks....
6/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas d4ncestyle » 29. Oktoober 2010, 02:59

mulle meeldis see film nii väga ja minu jaoks oli see 10 väärt sest see mida cruise ja diaz kos näideldes saavutasid oli imetlusväärne koostöö ja lihtsalt nagu daaaaaaa :D
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas Soprano » 17. Jaanuar 2011, 01:36

Olen Ralfi ja Raini paadis. Samas, pole nii kangete droogide mõju all kui d4ncestyle nähtavasti. :pööritus:

AvP_75 kirjutas:sõber jälgis mind natuke ja nägi, et ma olin täiesti erutunud filmi ajal. ütles vist nii seansi ajal: "sa täiega naudid seda, eks?"

You said it. "Nautisin" siis põhiliselt Cruise ja Diaz'e dialooge nagu nt. see bikiinide koht. Cruise'le sobib action comey hästi. Sisu oligi teisejärguline. Piisavalt kaasahaarav ning kergelt unustatav nagu üks popcornikas peabki olema.

6/10
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas damon » 17. Jaanuar 2011, 16:54

Nõustun Sopranoga, et Cruise'le sobib action comedy.
Pealegi on ta piisavalt teinud tõsiseid draamasid ja siis ka rollilt tõsiseid action filme, kus vahel tundub, et püüab ponnistades oma kasvu või midagi muud kompenseerida. Võtku vabamalt!

Käis kah 6/10
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas sasa » 20. Veebruar 2011, 20:29

Väga Väga hea film! 8.9/10 :))
Hello sunshine , the earth says HELLO!
Kasutaja avatar
sasa
Batman alustab
Batman alustab
 
Postitusi: 75
Liitunud: 27. Juuni 2009, 13:55
Asukoht: Universum


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 144 külalist

cron