Scott Pilgrim terve maailma vastu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas adi » 06. Veebruar 2011, 14:28

guest1869 kirjutas:... ainuke ocd periood on thps ja thug seeriatega olnud.
Seega oleks võinud 50-50 grind või nosegrindi tekstikest näidata. Mitte mingit mõttetut kph.


ma ei saanud mitte midagi aru
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Ronet » 06. Veebruar 2011, 15:26

adi kirjutas:
guest1869 kirjutas:... ainuke ocd periood on thps ja thug seeriatega olnud.
Seega oleks võinud 50-50 grind või nosegrindi tekstikest näidata. Mitte mingit mõttetut kph.


ma ei saanud mitte midagi aru

Tony Hawk's Pro Skater ja Tony Hawk's Underground
Päevik | 2021
Pilt
Pilt
"What's a knockout like you doing in a computer-generated gin joint like this?" - William T. Riker
Kasutaja avatar
Ronet
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 5960
Liitunud: 08. November 2008, 08:40

Re: Scott Pilgrim terve maailma vastu

PostitusPostitas adi » 21. Juuli 2011, 06:43

Täiesti müstiliselt on saanud sellest filmist üks minu lemmikfilme. Ei olegi isegi ühtegi vettpidavat heterovabandust välja öelda. Lihtsalt meeldib ja kõik.
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

Re: Scott Pilgrim terve maailma vastu

PostitusPostitas CyberRax » 17. August 2011, 12:30

Kõigi. Aegade. Parim. Koomiksifilm.
Kõigi. Aegade. Parim. Videomängu. Film.
Viimane on eriti hea saavutus arvestades et tegemist pole videmängul põhineva teosega. :irw:

Algus ei istunud, tundus... veider. Aga mida edasi seda rohkem hakkas kogu see koomiksilik/videomängulik temaatika istuma. Väga tõsine pluss minu jaoks oli see et film ei võtnud ennast tõsiselt, ei üritatud väita nagu toimuks kõik "päriselt" (ei mingit "kaugel kaugel teisel pool universumit ühes teistsuguses maailmas" ega "reaalsuse taga on teine maailm mida enamik ei taju, aga vähesed väljavalitud..." jama, vaid hoopis lahedad reaktsioonid nagu esimese eksi rünnaku ajal Scotti "What did I do?????" ja seejärel ta õe "WHAT?!?!?" kui Matthew lambist laulma kukkus). Mulle Cera eriti ei sümpatiseeri (niipalju kui teda näinud olen mängib kogu aeg üht ja sama tegelast), aga Scotti rolli ta täiesti sobis. Winstead sai samuti oma rolliga kenasti hakkama. Sama kehtib ka kõrvalosaliste kohta, kelledest lahedam oli muidugi Ellen Wong - ta rokkis täiega (Y)
Võitlusstseenid olid üllatavalt asjalikud, helipool polnud paha, lõpp oli korralik, huumor oli hea. 7,5/10.
Movies don't create psychos, they just make psychos more creative!
CyberRax
Eliit
 
Postitusi: 451
Liitunud: 08. September 2005, 20:39
Asukoht: Tallinn

Re: Scott Pilgrim terve maailma vastu

PostitusPostitas Kidd » 30. August 2011, 12:15

Film, mis algul üldse ei kutsunud vaatama, paistis lapsik ja nõme. Siiski midagi selles oli ja oma veidral moel täitsa vaadatav.... no ja Ellen Wong mmmm... very easy to masturbate to....

7/10
So, where's the Cannes Film Festival being held this year?
Kasutaja avatar
Kidd
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 872
Liitunud: 23. Jaanuar 2008, 15:14
Asukoht: Taiwan

Re: Scott Pilgrim terve maailma vastu

PostitusPostitas Pixie » 04. Aprill 2012, 10:40

Korra olin juba vaatamist alustanud, aga siis tundus stiil liiga imelik. Ei tea, mis mul mõttes oli. Igatahes film meeldis - väga energiline, vinge muusika ja eriefektidega. Alguses oli Knives'ist kahju ning Scott/Ramona suhe näis tulevat eikuskilt. Huumor meeldis ka, eriti Wallace'i stseenides. :) 8/10
Kasutaja avatar
Pixie
gatehead
gatehead
 
Postitusi: 1740
Liitunud: 22. Aprill 2007, 17:12

Eelmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 18 külalist

cron