Scott Pilgrim terve maailma vastu

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas LiveForThis » 30. Oktoober 2010, 16:21

Jah, kahjuks vist tõesti. Ei teeninud nii palju, kui loodeti. Kuigi ise oleks arvanud, et just selline film teenib kinodes korralikult.

Ebaõiglane, aga vahest tuleb ikka ka Pilgrimile järg. Võib olla pikema aja möödudes, aga vähemalt on hea teada, et projekt on kindlates kätes. Kuigi ma ei ole kursis kõikide detailidega, mis potentsiaalselt järge ja Wrighti ümbritsevad.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Ralf » 30. Oktoober 2010, 16:42

Kõiges on süüdi filmi eelarve, sest nendele fancydele eriefektidele raisati liiga palju pappi ja kinosõbrad ei köhinud lihtsalt piisavalt sulli välja, et järjeloo väntamine õigustatud oleks. "Piranha" ja "Scott Pilgrim" teenisid avanädalavahetusel ju peaaegu täpselt sama palju, ometigi saab ainult esimene neist teise osa - ja seda just seepärast, et selle tegemine läks maksma kordi vähem.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Garli » 30. Oktoober 2010, 16:50

Ee... Pilgrimil pole rohkem raamatuidki, mille alusel filmi vändata. Koomiksiseeria jääbki kuueosaliseks.
Kasutaja avatar
Garli
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3695
Liitunud: 23. Detsember 2008, 17:19

PostitusPostitas LiveForThis » 30. Oktoober 2010, 16:56

Kas autor ei lubanud mitte veel koomikseid teha või oli see ainult internetijutt?

Igal juhul tahaks näha järge ainult sel juhul, kui see on loodud autori enda loomingu põhjal.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 30. Oktoober 2010, 17:45

LiveForThis kirjutas:Kas autor ei lubanud mitte veel koomikseid teha või oli see ainult internetijutt?

Kuulujutt jah. 6 raamatut oli tal algusest peale plaanis. Nüüd tahab muid asju teha.
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas 0ll » 31. Oktoober 2010, 23:37

Film kaotas teises pooles oma iseloomu - montaaži kallal oli vähem vaeva nähtud (või oli aju selle laheda hüplemisega liiga ära harjunud), temposse tulid imelikud jõnksud ja kaklused muutusid tüütuks. Lahe sellegipoolest.
Tore, et Brie Larson lõpuks mingit normaalset laulu laulda sai (see oli ju ikka tema hääl?), vegan police high five oli kuld ja lumes uisutamine efektselt tehtud - need olid kolm random mõtet, mis peale väljumist pähe tulid.
Niivõrd armetu kassatulu on üllatus. Olen küll põhimõtteliselt selle Cinemablendi artikli põhjendustega nõus, aga ikkagi... kehvem tulemus kui näiteks sellisel meistriteosel nagu "Vampires Sucks" :( Elame imelikul ajal...

6+/10
Scott Pilgrim Vs. The Matrix - 10/10
Fact is, the law says you cannot touch! But I think I see a lotta lawbreakers up in this house tonight...
Kasutaja avatar
0ll
Bond, James Bond
Bond, James Bond
 
Postitusi: 795
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Soprano » 06. November 2010, 07:41

http://www.slashfilm.com/2010/11/05/gui ... 5-minutes/
Guillermo del Toro: "Anyone that didn't watch it is a motherfucker." (Y)
Kasutaja avatar
Soprano
Filmiveeb.ee admin
Filmiveeb.ee admin
 
Postitusi: 8748
Liitunud: 06. Jaanuar 2007, 05:24

PostitusPostitas Kickflick » 07. November 2010, 00:19

Ei tahtnud olla madafaka ja vaatasin filmi ära. Ning tõesti tohutult nauditav lugu. Mõnus kooslus mitmest žanrist, kus kõik on korralikult läbi mõeldud. Oli parajalt nii huumorit, fantaasiat kui ka romantikat. Millegagi poldud üle pakutud. Ka kõik efektid, võitlusstseenid ja arvutimängu fragmendid olid ideaalsed ning võimsad. Ramona Flowers'i osatäitja oli tohutult võluv ja armas nii välimuse kui karakteri poolest. Knives samuti, aga Ramonale jäi siiski alla. Ja kiitmata ei saa ka jätta suurepärast heliriba. Kuna vaatan selliseid noorte komöödiaid alati väga kriitilise pilguga, polnud ma kindel, kas film pälvib minult maksimaalpunktid, aga kuna see film annab pasunasse enamikele labastele tiinekate filmidele ja kannab head sõnumit, olen seekord siiski helde. Väärt meelelahutus! (Y)

10/10
Kasutaja avatar
Kickflick
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 3774
Liitunud: 29. Juuli 2009, 19:53
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Zinera » 07. November 2010, 17:46

4/10-st. Vaadatav, kohati isegi huvitav, mõned vaimukused siin ja seal, aga siiski suhteliselt sisutu. :)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas Rain » 09. November 2010, 23:34

See tuli küll üllatuseks, meeldis, isegi väga. Pole varem sellise 'väljanägemisega' filmi näinud, alguses see kohe üldse ei istunud mulle, aga hiljem hakkas tasapisi aina rohkem meeldima. Huumoriga polnud üle pakutud, märul oli täitsa viis ja mõnusat fantaasiat ka veel pealekauba. Väga hea film!
9/10
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas ruut » 10. November 2010, 17:51

Ma teging tükk aega sõbrannale promo ning ta käis lõpuks ja vaatas ära ning oli samuti meeldivalt üllatunud, et kui ülivinge filmiga tegu oli.

On muidu keegi targem inimene ka siin, kes oskab öelda kas ja millal SP DVD võiks Eestisse jõuda?
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas CM-Girl » 29. November 2010, 17:17

Meeldis. Minu jaoks olid parimad stseenid kindlasti need kus Scott võitles exidega. Eriti meeldis Scott vs Twins.
Alguses oli Knives üpris tüütu aga lõpus ta hakkas mulle meeldima.Envy ja Julie käisid ka üpris pinda, õnneks oli väike roll neil.
Kieran Culkin oli lemmik ;-)

8,5/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

PostitusPostitas d4ncestyle » 06. Detsember 2010, 23:35

päris omamoodi ja täitsa vaadatav
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas MNC » 13. Detsember 2010, 14:51

Scott Pilgrim bla bla: 7/10 - ehkki praeguseks ma mäletan ainult seda, et see oli täis mingeid pos-mõttetuid ja neg-mõttetuid effekte.

Ja no kurat, seal oli ju värviliste juustega chica, kes võttis käekotist hiigelsuure haamri välja - kuidas mulle saaks see film mitte meeldida !

Pilt
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas guest1869 » 06. Veebruar 2011, 03:37

...
guest1869
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 209
Liitunud: 05. August 2010, 02:29

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 66 külalist

cron