Inimsajajalgne

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

Inimsajajalgne

PostitusPostitas Ralf » 21. Mai 2010, 04:03

Inimsajajalgne
The Human Centipede (First Sequence)

Kaks ameerika kaunitari veedavad oma puhkuse Euroopas ringi sõites, kuniks nad avastavad ennast katkise autoga keset Saksamaa metsi. Neiud lähevad abi otsima ja leiavad metsas maja, mille inglise keelt purssiv sakslasest peremees neid lahkelt sisse kutsub. Järgmisel päeval ärkavad nad juba kõhedustekitavas keldrihaiglas koos Jaapani mehega.

Selgub, et maja peremees on kunagine kirurg, doktor Heiter, kes spetsialiseerus Siiami kaksikute lahutamisele. Nüüd on pensionile saadetud arstihärral märksa suuremad plaanid, ta on otsustanud esimesena maailmas läbi viia katse ühendada omavahel kolm inimest niiviisi, et tagajärjeks oleks tema perversse fantaasia sünnitis – "inimsajajalgne".

Täielikku tutvustust loe siit.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Ralf » 10. Juuli 2010, 15:52

On keegi vaadanud ka? Täitsa huvitaks teiste arvamus. Õnnestus endal HÕFF-il näha, panin koguni 9/10.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas eerik » 16. Juuli 2010, 14:50

Limited Edition Steelbook - Reserve your copy today!

Available exclusively from humancentipede.co.uk. Fill in the form below to reserve your copy of the 2 Discs Steelbook edition, contains both the DVD and and Blu-ray, you won't be charged for the item until we receive them in stock at which point we will email you details for payment. Each Steelbook is priced £24.99.

These are strictly limited to 4000 units worldwide.

http://www.humancentipede.co.uk/store.aspx


Veits kallis on aga...
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas hunduke » 21. Juuli 2010, 17:44

Vaatasin eile õhtul ära, annaks ka oma hinnangu.
Treileri põhjal arvasin, et sealt tuleb midagi väga rõvedat ja haiget. Twisted värk igaljuhul. Kuid õnneks(?) polnud see pooltki nii hull kui kartsin. Ausalt öeldes, see polnud isegi õudne (v.a Dr. Heiteri nägu lol). Kohati oli ebamugav vaadata, niiet nats rõvedust oli siiski. Üldiselt möödus film üsna sujuvalt ning ettearvatavalt. Humoorikuse kohta nii palju, et oli vaid üks koht, mis ajas mind pooleldi naerma, pooleldi karp-lahti-vahtima - "I'm very sorry, I have to shit." :) Hah, guess it's sucks to be in a middle.

Näitlejatöö oli kokkuvõttes hea.

No ütleme nii, et minu arust võttis treiler filmi kenasti kokku.
Teos aga iseenesest väärib kiitust. Idee on uudne, shokeeriv - just nii peakski üks õudukas rahvale mõjuma.

Väike moraal ka : õppige vahetama katkiläinud autorehvi :) (ja kui satute majja, kus on fucked up maalid, siis parem laske kiiresti varvast)

Praegu tuleb 5/10
Don't let the darkness of the past cover the brightness of the future.
Kasutaja avatar
hunduke
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 45
Liitunud: 09. November 2006, 16:03

PostitusPostitas eerik » 16. August 2010, 18:57

eerik kirjutas:Limited Edition Steelbook - Reserve your copy today!

Available exclusively from humancentipede.co.uk. Fill in the form below to reserve your copy of the 2 Discs Steelbook edition, contains both the DVD and and Blu-ray, you won't be charged for the item until we receive them in stock at which point we will email you details for payment. Each Steelbook is priced £24.99.

These are strictly limited to 4000 units worldwide.

http://www.humancentipede.co.uk/store.aspx


Veits kallis on aga...

Steelbookiga on kaasas ka tasuta T-särk!

Pilt
Kasutaja avatar
eerik
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4876
Liitunud: 05. Märts 2006, 00:59

PostitusPostitas Zinera » 16. August 2010, 20:32

1/10

Perverssne vaimusünnitis, milles mina ei leidnud midagi meeltlahutavat, lisaks jubedad näitlejad ja süžee... :pööritus:
Idee oli intrigeeriv, samas ei leia, et midagi filmiväärilist, kuigi leidub ka hullemaid filme. :)
Zinera
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2599
Liitunud: 22. Mai 2005, 13:41

PostitusPostitas guest1869 » 18. August 2010, 03:51

...
guest1869
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 209
Liitunud: 05. August 2010, 02:29

PostitusPostitas honeycherry » 25. August 2010, 00:48

Nägin seda filmi täiesti juhuslikult ja mitte päris alguses. Ma ei teadnud mis filmiga on tegu ja ei osanud midagi oodata. Ma arvan, et seepärast oli see mu jaoks nii haigelt shokeeriv - kummitas mind terve nädal. ÕEH!
"You want to know how I got these scars?"
1/10
Kasutaja avatar
honeycherry
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 24. August 2010, 22:48

PostitusPostitas p6der » 01. September 2010, 00:28

1/10 Minu arust oli kõik suhteliselt madalaklassiline, ainuke õudne asi oli nagu eelpool juba mainitud see doktori näitleja. Palju loogika vigu esines ja näitleja töö andis kõvasti soovida. Mina ei oska selles filmis midagi hinnata.
p6der
Teadmata kadunud
Teadmata kadunud
 
Postitusi: 1
Liitunud: 01. September 2010, 00:23

Re: Inimsajajalgne

PostitusPostitas Loop » 06. November 2012, 18:03

film mida ma loodetavalt oma elus kunagi ei näe . ma siiralt loodan seda . ma lihtsalt ei näe , et selline film mu meeltlahutada saaks , mulle lihtsalt ei meeldi sellised asjad . ajaraisk ja rõvedus kindlasti .
trailerit olen vaatand , ja tundub sellline 1/10000000000 film olevat .
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Inimsajajalgne

PostitusPostitas damon » 07. November 2012, 15:12

Loop kirjutas:film mida ma loodetavalt oma elus kunagi ei näe . ma siiralt loodan seda . ma lihtsalt ei näe , et selline film mu meeltlahutada saaks , mulle lihtsalt ei meeldi sellised asjad . ajaraisk ja rõvedus kindlasti .
trailerit olen vaatand , ja tundub sellline 1/10000000000 film olevat .

Minu arust on mõttetu kommenteerida filmi, mida ise näinud ei ole ja ei kavatse vaadata.
Ma iseenesest ei kahtelgi, et hinnag filmile oleks lõpuks samasugune aga asi on lihtsalt põhimõttes.

Ise vaatasin selle paar aastat tagasi ära, kui oli periood kus vaatasin palju b-kategooria filme.
Mõnes mõttes meeldis - vastikuse kohti jätkus. Ei meeldinud filmi tempo ja näitlejate töö.
Kokkuvõtteks ei ole tõesti tegemist filmiga mis oleks mõeldud laiadele massidele k.a. klassikaliste õudusfilmide sõpradele.

6/10 omas kategoorias.
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu

Re: Inimsajajalgne

PostitusPostitas Loop » 07. November 2012, 16:18

damon kirjutas:.
Ma iseenesest ei kahtelgi, et hinnag filmile oleks lõpuks samasugune
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

Re: Inimsajajalgne

PostitusPostitas damon » 07. November 2012, 16:42

Loop kirjutas:
damon kirjutas:.
Ma iseenesest ei kahtelgi, et hinnag filmile oleks lõpuks samasugune

:irw:
Kasutaja avatar
damon
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 352
Liitunud: 29. Jaanuar 2010, 13:06
Asukoht: Pärnu


Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 60 külalist