Algus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas MNC » 03. Detsember 2010, 13:33

rakitic14 kirjutas:See film on midagi täiesti erakordset!
* stsenaarium oli täiesti suurepärane ja väga huvitav
* lavastus oli väga hästi teostatud
* näitlejad olid kõik väga head eriti Joseph Gordon-Levitt ja Leonardo Dicaprio
* muusika valik oli otseses mõttes perfektne,kõik laulud olid väga sügavad ja sobisid sinna filmi täpselt nagu valatud


Huvitav arusaam sul erakordsest. :D
Minu arust näitavad sinu välja toodud puntkid seda, et tegemist on õnnestunud filmiga.
Erakordse(harvaesineva, fenomenaalse) jaoks oleks nagu ikka midagi muud vaja kui lihtsalt seda, et film õnnestus, kuna kogu team tegid oma tööd nii nagu peab.
Aga jah, see selleks...
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Loop » 07. Detsember 2010, 05:16

MNC kirjutas:
rakitic14 kirjutas:See film on midagi täiesti erakordset!
* stsenaarium oli täiesti suurepärane ja väga huvitav
* lavastus oli väga hästi teostatud
* näitlejad olid kõik väga head eriti Joseph Gordon-Levitt ja Leonardo Dicaprio
* muusika valik oli otseses mõttes perfektne,kõik laulud olid väga sügavad ja sobisid sinna filmi täpselt nagu valatud


Huvitav arusaam sul erakordsest. :D
Minu arust näitavad sinu välja toodud puntkid seda, et tegemist on õnnestunud filmiga.
Erakordse(harvaesineva, fenomenaalse) jaoks oleks nagu ikka midagi muud vaja kui lihtsalt seda, et film õnnestus, kuna kogu team tegid oma tööd nii nagu peab.
Aga jah, see selleks...


no tema jaoks oli see film erakordne..naq ka minugi.
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas d4ncestyle » 09. Detsember 2010, 00:36

Rain kirjutas:Väga palju ei oodanud sellest filmist, ja väga palju ma ka ei saanud, kuid sellegi poolest oodatust rohkem. Filmi kujundus oli väga super, aga tegelikult ei olnud film iseenesest väga keerukas, oleks võinud ikka natukene mindfucki olla. Aga muidu täitsa vaadatav, aeg möödus nagu lennates, kuna alati oli midagi jälgida.
8/10


natukene mfkki :D:D:D minuarust juba unenäkku minemine on paras maindfakk. ja kui cobb läks 5 tasemesse ???? minuarust küllalt ju
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas Rain » 09. Detsember 2010, 01:01

Tee endale mindfucki mõiste parem selgeks. See, et seal toimus filmist lähtudes midagi üleloomulikku (3/4/5 tase), see polnud mindfuck. Mindfuck vajab keerukust, millest on raske aru saada või tegevus, millest võib areneda välja mingi väga ootamatu twist, aga seal seletati kõik ära, et esimesest mindi teise, teisest kolmandasse jne - seal polnud midagi keerulist.
Ega seda mindfucki nii väga kerge polegi seletada. :) Üritasin seletada nii hästi, kui suutsin.
Kasutaja avatar
Rain
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 3667
Liitunud: 06. Märts 2008, 16:38

PostitusPostitas ruut » 09. Detsember 2010, 01:25

Rain, ära kurjusta. Mõne mind on lihtsalt kergemini fuckitav kui teistel.
Kasutaja avatar
ruut
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 990
Liitunud: 23. Mai 2009, 22:31

PostitusPostitas Ralf » 09. Detsember 2010, 01:47

Igaühel ju tõesti erinev ajumaht. On inimesi, kes ütlevad, et Tarantino on idioot, sest unustas ära, et Vincent Vega sureb "Pulp Fiction"-i keskel, aga filmi lõpus kõnnib ikka elusa ja tervena kohvikust välja.
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas Loop » 09. Detsember 2010, 01:55

minul sai mind-fuckitud , aiiiiii kuidas mulle see film ikka meeldib 100/10
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas d4ncestyle » 09. Detsember 2010, 01:57

Rain kirjutas:Tee endale mindfucki mõiste parem selgeks. See, et seal toimus filmist lähtudes midagi üleloomulikku (3/4/5 tase), see polnud mindfuck. Mindfuck vajab keerukust, millest on raske aru saada või tegevus, millest võib areneda välja mingi väga ootamatu twist, aga seal seletati kõik ära, et esimesest mindi teise, teisest kolmandasse jne - seal polnud midagi keerulist.
Ega seda mindfucki nii väga kerge polegi seletada. :) Üritasin seletada nii hästi, kui suutsin.


ütle mulle kallis mees siis mõni mfkk film , mis sinu jaoks on nagu eriti faked up.??? ootan vastust.
ma lihtsalt ütlesin et seda oli siin küllaga.

#idee või kontseptsioon, mis raputab sinu varem levinud uskumust või oletusi reaalsuse olemust.
#pilt mis keerab sul täiega ära, selliseid leidub netis palju :D ja ka inceptionis
##"A mindfuck is a slang term which describes a work that uses literary devices such as nonlinear storytelling and plot twists in order to present convoluted, yet not conflicting, themes. A creation is usually considered a mindfuck when a casual observer is not able to discern the true meaning of a work without making a serious attempt to unravel the themes presented or when the plot is incredibly difficult to follow. Special examples of mindfucks involve a single plot twist which completely changes the viewer's understanding of the events in a film or novel as well as the ideas it presents." (ei oska sinu rõõmuks tõlkida sõna-sõnalt, aga kui inglise keelt oskad, siis äkki jõuab kohale)
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas Loop » 09. Detsember 2010, 01:57

Ralf kirjutas:Igaühel ju tõesti erinev ajumaht. On inimesi, kes ütlevad, et Tarantino on idioot, sest unustas ära, et Vincent Vega sureb "Pulp Fiction"-i keskel, aga filmi lõpus kõnnib ikka elusa ja tervena kohvikust välja.



hahahahhaa :)) :))
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas d4ncestyle » 09. Detsember 2010, 02:02

Ralf kirjutas:Igaühel ju tõesti erinev ajumaht. On inimesi, kes ütlevad, et Tarantino on idioot, sest unustas ära, et Vincent Vega sureb "Pulp Fiction"-i keskel, aga filmi lõpus kõnnib ikka elusa ja tervena kohvikust välja.


see on interneti Leim!!! Sa ei tohi mulle teha nii :D See on Leim!!! Sa solvad mind niimoodi. Loomulikult igal inimesel on erinev ajumaht. Said alles nii hilja teada, minu kaastunne.
Ja ma jah kahjuks pole vesipea ja ei varja seda teiste eest.
Suur pea , suur ajumaht :S ajujaht wateva.. Pead ennast paremaks inimeseks kuna sul on siin kõva roll ja oled palju kommenteerinud.
Who give's a shit.
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas LiveForThis » 09. Detsember 2010, 02:04

Enne kui siin päris teemaväliseks tapmiseks läheb, siis kolige õige Möla teema alla ümber.

Teate küll. Rikub ju antud teema mõtte ära.

Aitäh.
Kasutaja avatar
LiveForThis
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4911
Liitunud: 28. Juuni 2008, 15:25
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas Loop » 09. Detsember 2010, 02:04

Igaühel ju tõesti erinev ajumaht. On inimesi, kes ütlevad, et Tarantino on idioot, sest unustas ära, et Vincent Vega sureb "Pulp Fiction"-i keskel, aga filmi lõpus kõnnib ikka elusa ja tervena kohvikust välja.




ta vist ei mõelnudki sind selle all , a ma ei tea kah . samas on ju inimesi kes ütlevad et rambo on mindfuck , tuli püsssiga ja tulistas TÄIELIK MINDFUCK
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas d4ncestyle » 09. Detsember 2010, 02:05

ruut kirjutas:Rain, ära kurjusta. Mõne mind on lihtsalt kergemini fuckitav kui teistel.


no seda sa räägid küll valedele kõrvadele . silmadele. suule.
täiesti mööda ikka.
sa võid filmist oma MF'i saada, aga ma olen selle juba elus mitu aastat kogenud ja mingi teema, et minu mind on kerge fakkida siis palun #####
Andke minna, ma tulen!
Kasutaja avatar
d4ncestyle
Raevunud härg
Raevunud härg
 
Postitusi: 154
Liitunud: 31. August 2008, 16:58
Asukoht: pragu

PostitusPostitas uLtImAtEcRiTiC » 09. Detsember 2010, 02:56

d4ncestyle kirjutas:Sa solvad mind niimoodi. Loomulikult igal inimesel on erinev ajumaht. Said alles nii hilja teada, minu kaastunne.
Ja ma jah kahjuks pole vesipea ja ei varja seda teiste eest.
Suur pea , suur ajumaht :S ajujaht wateva.. Pead ennast paremaks inimeseks kuna sul on siin kõva roll ja oled palju kommenteerinud.
Who give's a shit.
d4ncestyle kirjutas:no seda sa räägid küll valedele kõrvadele . silmadele. suule.
täiesti mööda ikka.
sa võid filmist oma MF'i saada, aga ma olen selle juba elus mitu aastat kogenud ja mingi teema, et minu mind on kerge fakkida siis palun #####
Kasutaja avatar
uLtImAtEcRiTiC
Filmiveeb.ee meeskond
Filmiveeb.ee meeskond
 
Postitusi: 4788
Liitunud: 01. Detsember 2009, 23:12

PostitusPostitas CM-Girl » 19. Detsember 2010, 15:39

Good, good movie.
Arthur (Joseph Gordon-Levitt) ja Eames (Tom Hardy) olid minu lemmikud. ;-)

9/10
Kasutaja avatar
CM-Girl
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 4885
Liitunud: 16. Juuli 2009, 22:48
Asukoht: Paide

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 62 külalist

cron