Algus

See foorum on mõeldud Filmiveeb.ee filmide kommenteerimiseks.

Moderaator: Meeskond

PostitusPostitas MNC » 20. Detsember 2010, 00:52

Loop kirjutas:
MNC kirjutas:
rakitic14 kirjutas:See film on midagi täiesti erakordset!
* stsenaarium oli täiesti suurepärane ja väga huvitav
* lavastus oli väga hästi teostatud
* näitlejad olid kõik väga head eriti Joseph Gordon-Levitt ja Leonardo Dicaprio
* muusika valik oli otseses mõttes perfektne,kõik laulud olid väga sügavad ja sobisid sinna filmi täpselt nagu valatud


Huvitav arusaam sul erakordsest. :D
Minu arust näitavad sinu välja toodud puntkid seda, et tegemist on õnnestunud filmiga.
Erakordse(harvaesineva, fenomenaalse) jaoks oleks nagu ikka midagi muud vaja kui lihtsalt seda, et film õnnestus, kuna kogu team tegid oma tööd nii nagu peab.
Aga jah, see selleks...


no tema jaoks oli see film erakordne..naq ka minugi.



Mind inceptionist nii fakitud, et arusaamisvõime kukkus limbosse ve? Mul suht savi sellest , et kelle jaoks see film erakordne oli ja kelle jaoks polnud. Lihtsalt punktid mida ta välja tõi, jätavad aluse kahelda, et see tegelane üldse peale Disaster Movie ja Vampires Suck-i midagi näind on...

Stsenaarium oli filmil hea ja sellepärast oli see film erakordne...hurraaaa!

gut, gut Waldemar - weiter so...

Pilt
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas lostinthemist » 20. Detsember 2010, 09:50

Aga kui stsenaarium on hea, kas see ei teegi siis filmi heaks? Eeldades, et kõik muu - näitlejatööd, heli, kaameratöö on samuti hea? :pööritus:
Minu elust ja enesest
Lõuna-Korea filmiblogi
Eelnevalt AvP_75, nüüd kasutajanimega lostinthemist.
Kasutaja avatar
lostinthemist
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 2195
Liitunud: 02. Veebruar 2006, 01:43
Asukoht: Lõuna-Korea

PostitusPostitas MNC » 20. Detsember 2010, 12:08

AvP_75 kirjutas:Aga kui stsenaarium on hea, kas see ei teegi siis filmi heaks? Eeldades, et kõik muu - näitlejatööd, heli, kaameratöö on samuti hea? :pööritus:



Kas see on siis nii erakordne kui filmi alustalad on tehtud nii nagu peab. Ma ei vaidla vastu, et film võis mõne jaoks erakordne olla, aga lihtsalt jabur, et välja on toodud punktid, mis näitavad lihtsalt seda, et film on hästi tehtud.
Ma ei näe midagi erakordset asjas, et inimesed on oma tööd hästi teinud, Kohalikes oludes on see muidugi imeasi, aga ma olen kasvõi viimase kahe kuu jooksul näinud vähemalt 10-t filmi mis vastavad samadele kriteeriumitele, aga on nad siis kohe erakordsed ?
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Trash » 20. Detsember 2010, 19:18

AvP_75 kirjutas:Aga kui stsenaarium on hea, kas see ei teegi siis filmi heaks? Eeldades, et kõik muu - näitlejatööd, heli, kaameratöö on samuti hea? :pööritus:


Aga hea ei tähenda ju mitte midagi. See on nagu John Peel ütles, et tänapäeval tehakse muusikat nii professionaalsel tasemel, et isegi iga demo kõlab kuradi hästi ja tänu sellele on omapära hulga raskem märgata, tundub ju kohe muss ilgelt hea ja meeldiv. Sama on vast ka uute filmidega, väga paljud neist on head aga palju neist on tõeliselt originaalsed?
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas adi » 20. Detsember 2010, 21:10

Trash
MNC

Te ilmselgelt ei suuda meenutada enda 15 aasta taguseid emotsioone?
Minujaoks olid pooled filmid mida ma siis nägin "lemmikfilmid".
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas Trash » 20. Detsember 2010, 21:50

adi kirjutas:Trash
MNC

Te ilmselgelt ei suuda meenutada enda 15 aasta taguseid emotsioone?
Minujaoks olid pooled filmid mida ma siis nägin "lemmikfilmid".


He he! Saan aru mida mõtled aga valdavalt ei pea see paika. Kunagi 18 aastat tagasi tegin oma naisukesele kurameerimise käigus listi filmidest mis ma talle vaadata soovitaksin ja üsna korralik kraam oli peal, mingi viis aastat tagasi leidsin paberi ja uurisin seda uuesti.
Iron Man transforms into cyberkinetic gun.

http://trash-can-dance.blogspot.com/
Kasutaja avatar
Trash
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 909
Liitunud: 06. Märts 2009, 00:37

PostitusPostitas MNC » 21. Detsember 2010, 01:49

ei pea ka minu puhul paika, sest ca 90 % filmidest mida ma 15 aastat tagasi fännasin on siiani mu lemmikute hulgas ja mõned mis sinna 10 % hulka liigituvad on lihtsalt tuhat üks pluss üks kord liiGa palju nähtud ja seega ei tekita enam üldse emotsioone...Pet Sematary, Dirty Dozen ja 17 kevadist hetke ntx
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas adi » 21. Detsember 2010, 07:40

fuck you
Kasutaja avatar
adi
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1030
Liitunud: 05. September 2009, 13:05

PostitusPostitas MNC » 21. Detsember 2010, 23:02

adi kirjutas:fuck you


Sry, ei lähe läbi - tsölibaat noh .....
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas Ralf » 22. Detsember 2010, 00:16

Kusjuures minu lemmikfilmid on ka jätkuvalt need, mida olen kuus kuni kümme aastat tagasi näinud. Minu jaoks on see väga veider, kui keegi näeb mõnda väga head filmi ja ütleb kohe, et see on ta TOP 10's. Heal juhul kõlbaks minu puhul seda vaid "Leaving Las Vegas" kohta öelda, ent küllap läheb sellegagi tubli paar aastat, enne kui julgen selle isiklikusse edetabelisse sokutada...
Kasutaja avatar
Ralf
love <3
 
Postitusi: 13749
Liitunud: 06. Mai 2006, 14:57
Asukoht: Sinu voodialune (väga tolmune *köh*)

PostitusPostitas MNC » 23. Detsember 2010, 01:06

Tegelikult - kui nüüd aus olla, siis nii 23-22 aastat tagasi oli küll iga film erakordne ja enneolematu.
Umbes, et : hurraaa - robotid!, hurraa- tulnukad, hurraa- gängsterid, hurra- mittevenelased, rjembod, džeims pondid ja hiimännid*.
Kõigile 20/10, aga siis läksin kooli ja sain targemaks või oli see hoopis nii, et ma sain videomaki ning filmivalik laienes...krt seda enam mäletab.

Vabandan kui mõnda koolieelikut solvasin - ma enam ei tee.

*Mingi sitane tšerpaški Nindžõ või hiimänn pakkus kõneainet minimaalselt nädalaks...öööö ja siis see luukere peksis iimänni laserpiitsaga - julmalt äks film! Enam paremat ei ole võimalik teha !
"Little Ralf Sauter. How I loved listening to your sweet prayers every night. And then you'd jump in your bed, so afraid I was under there. And I was!"

http://realmnc3.blogspot.com/
Kasutaja avatar
MNC
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 391
Liitunud: 07. Detsember 2009, 23:46
Asukoht: Tarbatu

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 23. Detsember 2010, 21:44

Juhul kui siin on selle filmi fänne, siis soovitan hankida blu-ray ja vaadata seal olevat Extraction Mode'i. Sain just blu-ray kätte ja tegin seda. C. Nolan on üks neist inimestest, kellega tahaks tõesti istuda viina/õlle/kohve laua taha ja mõtteid vahetada.

Minu hinnang jääb 10/10. Häid jõule.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas Loop » 23. Detsember 2010, 23:02

sry ma ei viiitsi googeldada , mis see extraction mode on ?
Kasutaja avatar
Loop
Sõrmuste Isand
Sõrmuste Isand
 
Postitusi: 354
Liitunud: 26. August 2010, 10:27

PostitusPostitas DaydreamDiamond » 24. Detsember 2010, 03:08

Loop kirjutas:sry ma ei viiitsi googeldada , mis see extraction mode on ?


Vaatad filmi ja siis osade kohtade peal läheb nö. "in-depth" mode'i kus siis vennikesed seletavad, mis-kuidas tehti. Ainuüksi Nolani väljendusoskuse poolest tasub juba vaadata. Ja filmi köögipool on ju ka alati huvitav.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.
Kasutaja avatar
DaydreamDiamond
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 982
Liitunud: 07. Oktoober 2008, 11:36
Asukoht: Tartu

PostitusPostitas KiiZ » 24. Detsember 2010, 18:03

Ralf kirjutas:Kusjuures minu lemmikfilmid on ka jätkuvalt need, mida olen kuus kuni kümme aastat tagasi näinud. Minu jaoks on see väga veider, kui keegi näeb mõnda väga head filmi ja ütleb kohe, et see on ta TOP 10's. Heal juhul kõlbaks minu puhul seda vaid "Leaving Las Vegas" kohta öelda, ent küllap läheb sellegagi tubli paar aastat, enne kui julgen selle isiklikusse edetabelisse sokutada...


Aeglane seedimine sul lihtsalt. Mul endal läheks sellise aja peale film juba meelest, üldiselt saan hiljemalt nädalaga aru, kui tegemist oli TOPi kuuluva filmiga.
Kasutaja avatar
KiiZ
Ristiisa
Ristiisa
 
Postitusi: 1637
Liitunud: 09. Juuni 2007, 09:06

EelmineJärgmine

Mine Filmid

  • Statistika
  • Kes on foorumil

    Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 220 külalist